Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne zaboravimo Belarina koji takodje trpi sto Ramzika trckara po celom terenu,ne moze da ima prepoznatlljive prodore i slobodu po desnoj jer nema pokrice nikakvo od krila,bas se ugusio,zivo me zanima kakva ce igra biti u sub.tesko gostovanje,dal opet sve iz pocetka sa istom postavom,nadam se ovako nesto napred da ce biti al nece ...
    .------------------Ramzi-----------Coquellin-------------------------
    ----Ox--------------------Özil------------------------------------------Sancez
    ---------------------Walcott--------------------------
    sigpic

    Comment


    • U takvoj formaciji je bolje da igra Ziru zbog centarsuteva koje Volkot ne moze da dohvati glavom. Remzi moze da igra kao i pre dve godine, kroz sredinu, nesmetano i pravo do gola kad Ziru umiri loptu na 16 metara. Ali, verovatno ce i protiv Njuke biti isto, a onda protiv Stouka mozemo da ocekujemo Velbeka i Vilsera.

      Comment


      • Kad Wengeru dodje iz dupeta u glavu da gresi sa postavom taktike i ekipe, mi cemo vec izgubiti trku za titulu i boricemo se za 4. mesto. #Klasika
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ma nema nas nigdje dok nam se ne vrati potpuno oporavljeni Welbeck. Ovo sa Walcottom u napadu je smijurija.
          sigpic

          Comment


          • Valkot je igrač koji igra iza napadača i neumesno je stavljati ga na mesto koje mu ne leži... Velbek je dobar ali sa njim i Žiruom realno titule nema... Nadam se da će bar ovo sa Kavanijem imati srećan kraj...

            Comment


            • Ox je igrac koji mora igrati u prvoj postavi. Prosto mora. Niko nema veci potencijal od njega, ni u Arsenalu ni u PLu. Ne volim sto imamo kojekakve sticenike po forumu, ali je on bez konkurencije moj najdrazi igrac u ekipi. Te izgubljene lopte na 30 m od svog gola su rezultat zelje da se dokaze. Toga ne bi bilo da mu se ostavi prostor za kontinuitet. I onih suteva izvan okvira gola bi bilo manje. Snazan je, brz, s loptom vjerovatno i najbrzi u timu, ima tehniku, ima dribling, ima izuzetno jak sut, koristi obije noge i na sve to je veoma inteligentan fudbaler. I sto Jack kaze, nase veliko otkrice - supertalentovani Belerin trpi zbog toga sto nema ispred sebe krilo i postaje gotovo neuprotrebljiv.

              Isto tako, ja Santija niposto ne bih vadio. Zlata nam vrijedi. Niko ne zna prenijeti loptu brze i preciznije, sto je njegova primarna uloga. Remzi je taj koji mora vani. Santija eventualno Dzek moze zamijeniti, ali Dzeka nema i vise gubim nadu da ce ga ikada biti.

              Moja prva postava Arsenala za ovu sezonu:

              [IMG][/IMG]

              Znam da sam usamljen u tom stavu, ali ja u Gibsu vidim takav potencijal, potencijal koji Monreal ne moze imati. Stabilan je, pouzdan, ali bi Kiaren uvijek bio moj prvi izbor. Takodje, za spica sam stavio Velbeka jer smatram da je to jedini napadac kojeg imamo a koji ima kvalitet za Arsenal. Iako, bilo bi odlicno na kraju mjeseca vidjeti Krajcovijaka i Kavanija u ekipi, s tim da ovaj prvi ne bi isao u startnih 11.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Nije loš sastav, i ja mislim da bi Gibs i Ox dali mnogo veći dobrinos Arsenalu od Monreala i Remzija... Ox treba da igra i videlo se kad je ušao kako je bilo... ja ne znam što je čekao 80 min da ga ubaci...

                Comment


                • Pod jedan na Welbecka ne treba racunati narednih 8 sedmica najmanje.

                  Pod dva, Welbeck je najnepouzdaniji spic na svijetu. Nekad ce dat bas golcine, a onda nece uvalit prazan go.

                  Onda, Monreal za ovog Gibbsa je licno Roberto Karlos. Najstabilniji igrac u odbrani u posljednjih godinu dana, cak i stabilniji od Kosa, jer ovaj zna pogrijesiti ponekad, ali Nacho bez greske zadnjih godinu dana.

                  PLUS:

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Evo sad i ovo:

                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Cuj Icardi.

                      Btw, taj Martin je prevara, ne postoji taj lik.

                      Ali ovo je vec pouzdano:

                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ikardi otac fudbala za robota Volkota, čisto da se kaže.

                        Da nije otišao Kovačić u Real za te slične pare, verovatno bi Interica prihvatila gore pomenutu ponudu, mada i ja prvi put čujem za istu. Mada i ovo sa Seviljom prvi put čujem, gde blizanče samo nalaziš ove sreće ti !?

                        Comment


                        • Kakav Ikardi, brate blizance, prvi put u zivotu cujem njegovo ime da se pominje ikad u vez i sa Arsenalom.

                          Ovo sa Poljakom i Seviljom je prozvakana prica, vrti se vec par sedmica. Gledan mnogo puta od strane skauta, plus mu je otkupna 30m funti, samo postoji mali problem sa klauzulom jer ce izaci par miliona vise zbog poreza.

                          Ovaj Lee najavio je kamaru stvari prvi, bas prvi, ne lupa gluposti i fakat zna dosta. Pratio sam sta pise i fakat pise kako treba.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Gledao sam juče meč sa Pulom. Žiru realno majstor fudbala, kako brat pod jakim duelom majstorski spakuje šansu Aleksisu i ovaj ovnina iz sve snage zakuca u stativu. Da je dao gol Sančez, kao što nije, ono bi se zvalo Žiru gol 63%, tolika bi bila njegova zasluga.

                            Mesut je u kanalu opasnom, baš loše odigrao, neprimetan, sve nešto u čošku, sve nešto nekonkretno, sve nešto i kad ima loptu zamrsi....baš ništa, a realno on mora da bude taj koji melje ovu balavurdiju iz Pula na čelu sa Milnerom.

                            Čuj ti Džejms Milner kapiten Liverpula, pa taj Liverpul je najmanji klub na svetu, daju oni "najmlađem" igraču posle Benteka kapitensku, najmlađem po stašu u klubu, treba odmah da se ugase. Veći klub Zvezda od Liverpula, odgovorno tvrdim.

                            Comment


                            • Samo Balague,samo pravi izvori Juniore
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Samo Balague,samo pravi izvori Juniore
                                Ma pusti senzacionalistu starog

                                A vala ni Balag se nesto ne oglasava u zadnje vrijeme, samo malo da spusti tenzije za United i ovo oko Nejmara.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X