Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by N92 View Post
    Ja se nadam takodje da ce ova tema biti prava sportska, da ne lici na vasar kao n
    b92. Dvojica pricaju o privatnim stvarima, treci pita gde ima dobra pljeskavica, cetvrtom se porodila zena pa se cestita na 7 strana. Pre svega pravila da se uspostave i da se ne ide u takve krajnosti. B92 je dzungla, nekad procitam 20 strana a zapravo nista nisam procitao.
    Da li je ovo naziv za jednu od potencijalnih tema

    Comment


    • Zumbul fali najviše

      Comment


      • O kakvom se osvajaču NBA lige priča? Jel to nama Durent dolazi na 3 godine? Taman posle prve godine da ga prodamo za dobre pare.

        Comment


        • Originally posted by Stojke1234 View Post
          Zumbul fali najviše
          Ko kaze da fali?

          Comment


          • Originally posted by vienna redstar View Post
            @Bogi
            Jel Pulen dolazi?
            Ovo je do jaja fora, priznajem iskreno sam se nasmejao ako je trebala da ispadne

            Comment


            • Originally posted by vienna redstar View Post
              @Bogi
              Jel Pulen dolazi?
              nisam insajder, ali koliko znam ne dolazi nisam ni bogi, ali eto da ti odgovorim 😂

              Comment


              • To ona fora: "Nisam ginekolog ali mogu da pogledam."

                Comment


                • Originally posted by daba 67 View Post
                  Sad ce imati u klubu muku vise da prate jos jedan forum
                  Nema potreba Dabo, onaj je gotov.

                  Comment


                  • Mogao bi Covke da otvori sef i izbroji malo kesha za Mirotica Covek Free Agent

                    U bonuse moze pravo da drma koseve u Zeljezniku kad zagusti

                    Comment


                    • Originally posted by N92 View Post
                      Ja se nadam takodje da ce ova tema biti prava sportska, da ne lici na vasar kao n
                      b92. Dvojica pricaju o privatnim stvarima, treci pita gde ima dobra pljeskavica, cetvrtom se porodila zena pa se cestita na 7 strana. Pre svega pravila da se uspostave i da se ne ide u takve krajnosti. B92 je dzungla, nekad procitam 20 strana a zapravo nista nisam procitao.
                      Ali opet zezanje. Nemoj da si na kraj srca, ipak komuniciramo svakodnevno i ma kako ludo zvucalo izgradili smo i prijateljstva. Sve to spaja, i podele se misli. Jeste, ponekad smori neka kompanija ili Dravot nadje novu zrtvu, ali se brzo dovede u red.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Ma nije fora, nego se ponovo suska oko njega

                        Comment


                        • Kad smo vec kod toga, razmislicu, ali bice povoda da vam dam da pisete. Mislim na upis N92

                          Comment


                          • Vidim ja da će ovde vrlo brzo moći da se uđe jedino sa sezonskom kartom KKCZ, inače ode server

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Da se upišem. Felipe, onaj što samo voli da zajebava.

                              Hoće dolaziti Kwak?

                              Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
                              Kwak dolazi Air Kwakom. Nadam se da nam pojacanja ipak nece doci tom linijom

                              Edit: jel stigao Dravot? Ko se dobrovoljno prijavljuje da napravi gramaticku gresku, da proverimo?
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Originally posted by Rodney View Post
                                Vidim ja da će ovde vrlo brzo moći da se uđe jedino sa sezonskom kartom KKCZ, inače ode server
                                Fender da se spremi na vreme
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X