Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski rukometni turnir - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Maric91 View Post
    Sa Alzircima treba oprezno igrati, samo se treba prisetiti Svetskog Prvenstva u Svedskoj kada smo do samog kraja strepili od njihovog napada, ako ne mozemo da ih pobedimo sa vise od 3 gola ni ne zasluzujemo da idemo na OI, zato pamet u glavu i bez potcenjivanja protivnika.Rezultat ce doci.
    Samo da se udje ozbiljno u mec i da se ne potcenjuje protivnik. Ljudi su igrali egal mec sa Poljacima juce.

    Mora da se poboljsa igra sa igracem vise. Poljaci su nam sa 2 igraca manje dali 2 komada u prvom poluvremenu, u drugom opet sa igracem vise dali jedan gol cini mi se. Stanic brani na dosta slabijem nivou nego na EP.
    Last edited by Dusan; 07-04-12, 19:27.

    Comment


    • #17
      Dušane, dali su nam dva gola sa dva igrača MANJE i to u dva uzastopna napada.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #18
        Mene brine sutrašnji motiv Španaca protiv Poljaka pošto će oni već večeras izboriti plasman...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #19
          Originally posted by miloolja View Post
          Dušane, dali su nam dva gola sa dva igrača MANJE i to u dva uzastopna napada.
          Lapsus. Kasnije je i Nikcevic napravio "korake", a bio je cist faul, i onda cist gol iz kontre.

          Originally posted by Krle View Post
          Mene brine sutrašnji motiv Španaca protiv Poljaka pošto će oni već večeras izboriti plasman...
          Valjda ce da igraju za publiku.

          Comment


          • #20
            Znaci izjednacili smo? Ne mogu da verujem! A ja prestao gledati 2 min pre kraja jer sam se iznervirao kao kreten

            Comment


            • #21
              Ma znam da si samo pogrešio, nego čisto za ove što nisu gledali da dočaramo koliko smo bili loši.
              Što kažeš igraće valjda za publiku, ipak da izgube na domaćem terenu...
              I dajte prvo da odigramo onako kako treba protiv Alžira, ako smo u mogućnosti, pa ćemo se posle baviti kalkulacijama.
              Last edited by miloolja; 07-04-12, 19:48.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #22
                Originally posted by milanche View Post
                Znaci izjednacili smo? Ne mogu da verujem! A ja prestao gledati 2 min pre kraja jer sam se iznervirao kao kreten
                ja sam digao rue jos na poluvrmenu a uklucio se na poslednjih 30 sek
                mada sada nista ne zavisi od nas, spnaci mogu i da izgube, opet bi oni i poljaci isli dalje

                Comment


                • #23
                  Jbg al' ipak smo u igri (kakvoj takvoj).Samo,ovo je bilo jako lose,greska za greskom... A nije ni normalno da igras dve utakmice u roku od 24 sata

                  Comment


                  • #24
                    Međutim, ta utakmica će za Špance imati dva značaja. Prvi, i bitniji je taj što bi im pobeda donela lakši žreb u Londonu, a drugi, i manje važan, je neraščišćen račun sa Evropskog prvenstva u Austriji, kada su Poljaci kalkulisali i izbacili Španiju.

                    Na pitanje srpskih novinara, kako će Španija igrati protiv Poljske, selektor "furije" Valero Rivera kratko je odgovorio: "Mi uvek igramo za nas i da ne oštetimo druge. Španija svaku utakmicu igra da pobedi, tako će biti i sutra", rekao je najtrofejniji trener Španije.
                    Ako žele lakši žreb ićiće na pobedu... Ove neraščišćene odnose od pre 2 godine niko ne gleda, a ova izjava selektora njihovog je sasvim normalna, a ko zna šta će biti sutra.

                    Ali ide nam u prilog to da imaju Španci da igraju sutra za lakši žreb...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #25
                      u slucaju da mi pobedimo alzirce(ko sto i ocemo) i da spanci pobede poljake(ko sto se nadamo), interesira me sta ce tu da odlucuje? dal ukupna gol razlika, ili samo gol razlika nas i poljaka iz duela sa spancima? tj dal ce nama biti dovoljo da spanci pobede i sa jednim golom ili moraju da pobede sa vise od 3 (posto smo mi izgubili 3 razlike od spanaca)?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by carter985 View Post
                        u slucaju da mi pobedimo alzirce(ko sto i ocemo) i da spanci pobede poljake(ko sto se nadamo), interesira me sta ce tu da odlucuje? dal ukupna gol razlika, ili samo gol razlika nas i poljaka iz duela sa spancima? tj dal ce nama biti dovoljo da spanci pobede i sa jednim golom ili moraju da pobede sa vise od 3 (posto smo mi izgubili 3 razlike od spanaca)?
                        Evo vidim da rasturamo Alzirce bez problema, tako da bi bilo koja pobeda Spanaca trebala da nam donese prolaz na OI, ako se ne varam.

                        Comment


                        • #27
                          Ne bi me cudilo da nas cigani zajebu, stoka je to.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #28
                            meni je ostalo u secanju, kad smo onomad u odbojci igrali sa spancima za odlazak na oi, cini mi se ili tako nesto... i spancima trebala 2 seta a nama pobeda... spanci poveli 2-0 i onda nas pustili da ih pobedimo videcemo kaj ce sad biti...

                            Comment


                            • #29
                              Zadovoljan sam ovakvom visokom pobedom, nasi su ozbiljno pristupili utakmici i rezultat se vidi.Ranije smo ovakve utakmice na misice pobedjivali.Ne verujem da ce Spanci pre svojom publikom pustiti Poljake da pobede.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Maric91 View Post
                                Zadovoljan sam ovakvom visokom pobedom, nasi su ozbiljno pristupili utakmici i rezultat se vidi.Ranije smo ovakve utakmice na misice pobedjivali.Ne verujem da ce Spanci pre svojom publikom pustiti Poljake da pobede.
                                pa pazi, niko ni ne kaze da ce ih pustiti... ne mora eventualna pobeda poljaka(pu pu) da znaci i da su ih pustili.. nisu spanci nikakav bauk, pogotovo sto im ovde sada fali 2-3 jaka igraca...

                                Comment

                                Working...
                                X