Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ljudi ja bi rekao prvi da je choker ako mi navedete sta je promasio covjek...Juventus 45 min nije napravio akciju sve i jedan igrac na terenu je bio los

    Pogrijesio Max u pripremi utakmice ponudio im sa 352 ogroman prostor za manevar
    Možda sam se pogrešno izrazio. Nije ga bilo, kao ni Dibale.

    Iskreno ne znam šta im se desilo njima dvojici pogotovo.

    Real krenuo sa pola gasa, a u drugom kad je video kakvo je stanje, kao daj da prebacimo mi u drugu brzinu. Juve koji je ovako moćan bio do finala, ispao je gori nego Almeria (karikiram).

    Comment


    • Neobjasnjiv pad u drugom poluvremenu. Izgledali su kao amateri na terenu.

      Comment


      • Rio Ferdinand on Sergio Ramos' dive: "If my son saw me do that I'd be embarrassed to look my son in the eye."
        Objasnio.
        sigpic

        Comment


        • Nema to obraza jednostavna pa dzaba sve. Tako je to nauceno, takav je to soj, on je taj koji ce se okrenuti prvi protiv svog trenera, protiv kolege iz repezentacije, ciganisace oko ugovora, a tobos zivi za klub i kapiten je, sto ne bi bio ciganin i kad je sve rijeseno u finalu LS
          sigpic

          Comment


          • Ciganstura klasicna, koliki debil moras da budes da uradis ovo, pogotovo pri onakvom rezultatu. Jbm ti zivot
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ni Cuadrado nije cvecka.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ljudi ja bi rekao prvi da je choker ako mi navedete sta je promasio covjek...Juventus 45 min nije napravio akciju sve i jedan igrac na terenu je bio los

                Pogrijesio Max u pripremi utakmice ponudio im sa 352 ogroman prostor za manevar
                Da je pogresio jeste. Ali vise u psihickoj pripremi ekipe, koja je cim su kola malo krenula nizbrdo totalno stala, cak ih i pogurala jos vise.
                Jer igrali su oni i u prvom poluvremenu 3 5 2, pa Real nije bio u stanju dva pasa kako treba da sastavi i Isko se vide nije, Marselo takodje. Ali ta formacija i taj zonski presing su izgleda mnogo umorili ekipu (izmedju ostalog) koja je u drugom delovala kao izduvan balon.
                Ne moze Maks jednostavno da dobije finale LS, odlican je trener, ali mora da bude jos bolji za taj poduhvat.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ljudi ja bi rekao prvi da je choker ako mi navedete sta je promasio covjek...Juventus 45 min nije napravio akciju sve i jedan igrac na terenu je bio los

                  Pogrijesio Max u pripremi utakmice ponudio im sa 352 ogroman prostor za manevar
                  Imao je onaj sut na pocetku utakmice, kada je sutirao pravo u Kejlora, a mogao je bolje, jer nikoga nije bilo da ga blokira. Eto to primera radi. Ovde svi kritikuju Dibalu i njega, ali realno oni su svi krivi, tj ceo tim je podbacio. I to debelo. Ne moze niko da me ubedi da je ovaj Real bolji od ovog Juventusa za 4-1 .... vec se jednostavno Spancima sve poslozilo, a ovi se demoralisali totalno. Sramno zaista.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Real je stvarno mašina. Mislio sam da će Juventus da osvoji po nekom pravilu, medjutim... Real je prestrašan tim. Dugo zajedno. Kad vidim Krosa i Modrića naježim se. Koju sigurnost osećaš kad su u timu.

                    Podsećaju me na Anćelotijev Milan, samo 3puta jači. I kad ne igraju ništa daju gol.

                    Ronaldo igrač za velike utakmice, smrtonosan.

                    Zidan isti broj titula kao Murinjo u LŠ.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Na sta je spao ovaj fudbal,grupa nalickanih pedera osvaja LS dvije godine za redom.Jezivo.
                      Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Klub rodjen u krvavoj diktaturi Franka ne zasluzije nista do prezir,dzabe im sve ljigavci.

                      Uh uh uh OGROMAN dislike kad nemam negativnu reputaciju. Prvo RM je nastao kada je Franko imao 10 godina a prvu titulu u eri Franka je osvojio 20 godina po njegovom dolasku. Ali nije to poenta, ovi ljudi i igraci nemaju veze sa tim, Oni su sve svojim mukotrpnim radom stekli i postali najbolji, niko im nista nije poklonio i itekako zasluzuju pohvale jer su najbolji, nikako prezir i vredjanje. Ubedljivo najjaca ekipa trenutno. Pasce i oni kad tad, ali treba pozdraviti sampione i biti veliki i u porazu.

                      Comment


                      • Nije zaslužio Điđi 4 gola u svojoj mreži, to nikako
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Sad čitam komentare po portalima i pitam se da li su ljudi stvarno toliko debilni. Ja sam malo veći kad to čitam. Kao Kristijano daje samo iz peterca, samo čeka. Čovek se kreće kao zmija i ubada tako jednostavno, a tako teško. Kako to da baš Bonući i Kijelini pogreše kad je on tu. Što Benzema tako ne uleti. Oseća igru.

                          I ovaj Ronaldo se prilagodio godinama, stilu igre u Španiji, nije više lepršav kao ranije, ne troši se na cirkuzantske poteze, samo radi posao. Da, Mesi ima lepše poteze u poslednje vreme, ali drugačiji je igrač, nisko težište, lakše mu je to da izvede.

                          Obojica vanzemaljci, ostalo je stvar ukusa. Real prejak. Kazemiro tata kako kupi lopte, Modrić i Kros savršeni, Marselo najbolji levi bek na svetu i top 3 igrača Reala uz Modrića i Ronalda. Ako još dodje dobar golman... Karvahal za mene igračina. Benzema isto. Benzemin karakter odgovara timu.

                          Ne igraju lepršavo uvek, ali smem da se usudim da kažem da bi igrali egal peške sa onom Barselonom Gvardiolinom.

                          Comment


                          • SEOSKA ITALIJANSKA LIGA NASPRAM SPANSKE LIGE!!!

                            Juventus je 5-6godina prvak uzastopno i bice i sledeci par sigurno, svedno im je kako igraju, e zato su i donji danas.
                            Dok se raspada zabarska liga nikada nece ni osvojiti LS, bez jakog Milana i ostalih koji ce tjerati Juventus da bude bolji nema nista od osvajanja.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • I kada bude (ako bude, a nadam se da hoce) jaca Italijanska liga, opet nece Juventus osvojiti. Jer to je jednostavno klub koji ne ume da osvoji LS.
                              Mnogo mi je krivo sto ovo pisem, ali jbg, tako je.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X