Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za žene - Srbija 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Beogradu se navija, ono pravo navija, samo za fudbalere i poneke košarkaše. Nažalost.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Dule Krtola View Post
      Zasluženo osvojeno zlato za Brazil,nema šta, 9/9..
      Što Se vas tiče šteta što niste iskoristili priliku za budete šampioni jer ko zna kad će te imati ovakvu priliku..
      Što se tiče publike,atmosfere po meni po prilično sramotno,podržavali su ljubimice pjemama SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA i AJMO,AJDE SVI U NAPAD i to svakih 20 minuta.Po meni žalosno,toliko navijačkih grupa po Srbiji a ne mogu da izdvoje 60 minuta za reprezentaciju.SRAMOTA! Da je nama (Crnoj Gori) dvorana od 20 000 mijesta,grmilo bi na svakoj utakmici i to je što nosi svakog sportistu, a to je nedostajalo vama(rukometašicama) noćas.Al jbg...
      VIŠE SREĆE DRUGI PUT
      Nedostajala nam je i pokoja "vaša" rukometašica

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Nedostajala nam je i pokoja "vaša" rukometašica
        "VAŠA" ????
        Ne znam šta sa tim očeš da kažeš,ali nije vama trebala ni jedna NAŠA igračica,vi ste imali ono što trebate da imate,srcem svim za naciju,za grb ali falila je najvažnije karika,NAVIJAČI, sa onim pravima sa onim koji bi dali zadnji atom glasa za te curem, dobili bi lagano,kao Poljakinje.Al eto bitno je da su ponjeli transparente

        Comment


        • Komentar sa B92 ...

          Ovde su minimum dve Ronaldinjove sestre.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Dule Krtola View Post
            "VAŠA" ????
            Ne znam šta sa tim očeš da kažeš,ali nije vama trebala ni jedna NAŠA igračica,vi ste imali ono što trebate da imate,srcem svim za naciju,za grb ali falila je najvažnije karika,NAVIJAČI, sa onim pravima sa onim koji bi dali zadnji atom glasa za te curem, dobili bi lagano,kao Poljakinje.Al eto bitno je da su ponjeli transparente
            Znaš ti vrlo dobro šta hoću da kažem. Publika sigurno nije odlučila utakmicu, već par gluposti i amaterskih grešaka u odbrani pri kraju.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Znaš ti vrlo dobro šta hoću da kažem. Publika sigurno nije odlučila utakmicu, već par gluposti i amaterskih grešaka u odbrani pri kraju.
              Ako bi mi uzeli sve naše sportiste što igraju za vas,VI BI BILI GORI OD SAN MARINA !!! Uzeli vam 2 igračice to jest samo pošle iz Srbije,onda kasnije šćele da igraju za CG i odmah nam se**te.
              A što se tiče publike,pogledaj neke utakmice KK Partizana protiv nekih velikana i vidi što čini publika/navijači i kako onda Partizan igra a kako protivnički tim.A da slučajno Grobari ne navijaju na Košarkaške utakmice ,Partizan bi gubio i od svakoga.Pa i Brazilke su griješile niste samo vi !
              PS:NISAM GROBAR,A NI DELIJA!

              Comment


              • Retko su domaće ekipe u ženskim finalima osvajale zlato. http://en.wikipedia.org/wiki/IHF_World_Women's_Handball_Championship

                '49. Mađarska (tada se igralo sa 11 igračica)
                '62. Rumunija
                '73. Jugoslavija
                '99. Norveška (bila domaćin zajedno sa Danskom) i poslednja
                '05. Rusija

                A koliko vidim kod muškaraca je još gora situacija. http://en.wikipedia.org/wiki/IHF_World_Men's_Handball_Championship

                Ne znam zašto sam ovo postavila neko mi je rekao pa sam htela da proverim.


                Možda bi na krilima publike mogle neku grešku manje da naprave, ali ipak ih je bilo isuviše da bi konačan rezultat prevagnuo na našu stranu.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Dule Krtola View Post
                  Ako bi mi uzeli sve naše sportiste što igraju za vas,VI BI BILI GORI OD SAN MARINA !!! Uzeli vam 2 igračice to jest samo pošle iz Srbije,onda kasnije šćele da igraju za CG i odmah nam se**te.
                  A što se tiče publike,pogledaj neke utakmice KK Partizana protiv nekih velikana i vidi što čini publika/navijači i kako onda Partizan igra a kako protivnički tim.A da slučajno Grobari ne navijaju na Košarkaške utakmice ,Partizan bi gubio i od svakoga.Pa i Brazilke su griješile niste samo vi !
                  PS:NISAM GROBAR,A NI DELIJA!
                  Nema potrebe da povećavaš slova, nisam slijep, a s obzirom šta si napisao, bolje bi bilo da si smanjio.

                  Naše su radile amaterske greške kad je trebalo, nema to nikakve veze sa navijačima. Previše se značaja pridaje publici, to bi trebao da znaš s obzirom koliko je puta Budućnost (rukometašice) pala nesretno kad je trebalo, uprkos navijanju kojem si se divio, a možda i prisustvovao.

                  Comment


                  • Ponovo smo protiv njih odigrali utakmicu sa mnogo tehnickih gresaka...Lekic kao da se posvadjala sa loptom pa ne zna da je uhvati, a Damnjanovic im licno doda loptu i kaze izvol'te

                    No nema veze, svakako veliki uspeh, velika zelja i drago mi je da smo uzeli medalju nakon propustene prilike 12 meseci ranije Vraticemo mi lepo kariokama u Riju 2016 (ako se uopste i plasiramo)

                    Sve cestitke za prvenstvo, bilo je lepo dok je trajalo...ne ocekujem sad neke anormne uspehe u buducnosti, ali bar da budemo stalni ucesnici velikih takmicenja i da predstavljamo jednu sasvim ozbiljnu reprezentaciju
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Prespavah ceo mec, bolje sto ga nisam gledao. Ocigledno da su sagorele i da nisu mogle da pruze najbolje. A kada je bilo najpotrebnije odigrali su lose, bas steta za propustrenom sansom, ko zna kada ce i da li ce nam se uopste pruziti prilika da igramo finale ponovo.
                        Ovo je bila jedinstvena prilika da osvojimo pred domacom publikom jer evidetno je da vani imamo mizerne sanse za neku medalju.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Naše su radile amaterske greške kad je trebalo, nema to nikakve veze sa navijačima. Previše se značaja pridaje publici, to bi trebao da znaš s obzirom koliko je puta Budućnost (rukometašice) pala nesretno kad je trebalo, uprkos navijanju kojem si se divio, a možda i prisustvovao.
                          Dobro radile su amaterske greške,ali vjeruj mi i oni bi radile mnogo više da je atmosefera bila paklena,us*ali bi se ko mala đeca ! Al publika je bila kao u pozorištu(osim mečeva u Nišu!)...Al po meni Navijači su među bitnijim faktorima(o čemu pričam znaju momci što idu na utakmice KK Partizana)

                          A što se tiče Budućnosti,Ne želim je porediti sa utakmicama reprezentacije Srbije,jer nema smisla...Naša hala prima 4-5 000 gledalaca a vaša 20 000,ne možeš to porediti,to jest ne možeš porediti atmosfere.Navijači mogu samo da pomognu,hukom sa tribina i zviždanjem cijele hale na protivnički napad,ostalo na igrčicama,oče li to iskoristiti i oče li protivničke igračice pasti u Atmosferu(a 90% padaju).
                          Realno Rukometašice Budućnosti imaju podršku navijača ali nije bog zna šta(priznajem i ako sam član te grupe) ,jer Podorica je mali grad i ne možeš porediti sa Beogradom...

                          Comment


                          • Apsolutno se slazem da je publika bila za jedva prolaznu ocenu.
                            Bice zdravlja pa cemo gledati brazilsku publiku na OI u raznim temperamentnim sportovima,
                            to ce biti kidanje sa tribina.
                            Mada,sirotinja najbolje navija a ulaznice preskupe (mislim za OI).
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Kakva šprdnja od dočeka ahahahahaha ne znam za vas ali ovo je komedija a ne doček
                              Last edited by Dule Krtola; 23-12-13, 20:45.

                              Comment


                              • Originally posted by Dule Krtola View Post
                                Kakva šprdnja od dočeka ahahahahaha ne znam za vas ali ovo je komedija a ne doček
                                Odakle smo to dočekali rukometašice ? Prvenstvo se igralo u Beogradu, dakle nije doček, već možda preciznije proslava.

                                Comment

                                Working...
                                X