Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2020/21

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajkisloba View Post
    Na drustanim mrezama kazu dolazi Siva potpis na 2 godine.
    Siva druze ima ugovor sa albom... Jedino da mu platimo obestenjenje... How yes no

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      Na drustanim mrezama kazu dolazi Siva potpis na 2 godine.
      Na kojim drustvenim mrezama??? Sta je za tebe relevantan izvor?

      Siva vec javno prozvao NNoka kako sledece godine ce da kuca preko svog nekadasnjeg saigraca.

      Comment


      • Izgleda da će Pangos na kraju ostati u Barseloni zbog Šarunasa.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Izgleda da će Pangos na kraju ostati u Barseloni zbog Šarunasa.
          Kalates, Hurtel i on... Obzirom da voli i dva u petorci opet je to slaba uloga no Barca ide na EL titulu tako da mi tu nemamo mnogo sanse...
          Sacekacemo do 10og tada ce se znati skoro sve.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Izgleda da će Pangos na kraju ostati u Barseloni zbog Šarunasa.
            Tesko pored Kalatesa i Ertela

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

            Comment


            • Nije to nikakva informacija, samo moje razmišljenje. Šaras njega obožava.

              Što se tiče Zenita, ostaje nada da se Pangosu ne ide tamo zbog putovanja.

              Lego bi nam samo tako.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Nije to nikakva informacija, samo moje razmišljenje. Šaras njega obožava.

                Što se tiče Zenita, ostaje nada da se Pangosu ne ide tamo zbog putovanja.

                Lego bi nam samo tako.
                Slaba nam vajda za to, nije Saint Petersburg bas toliko daleko i jos dodatni plus sto je jedan od najlepsih gradova Evrope (a i sire).
                Last edited by Borca; 02-07-20, 16:44.

                Comment


                • Jel istina da je nas igrac Tomas iz Hapoela?

                  Comment


                  • Originally posted by Borca View Post
                    Slaba nam vajda za to, nije Saint Petersburg bas toliko daleko i jos dodatni plus sto je jedan od najlepsih gradova Evrope (a i sire).
                    Nije ni blizu.

                    Videćemo šta će biti. Nada još uvek postoji.

                    U svakom slučaju sviđa mi se kako se razmišlja u ovom prelaznom roku.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ebga[emoji16][emoji16]
                      Noko i Kuz isti tip centara. Bez pretnje spolja, dosta slab povratni pas...
                      Stime je isuvise osporavan igrac Zvezde. Nike on uopste los igrac

                      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                      Stime inace poteze spolja u visokim procentima, ubitacan je sa bacanja, a tek sto deli povratne pasove kad ga stisnu, ma samo lete asistencije na krila, redovno ostavlja saigrace same ko duhove. I odbranu je poslednjih par godina usavrsio, sada taj pogled kojim isprati igraca ima gvozdenu cvrstinu

                      Comment


                      • Dobro doslica Voldenu. Covek je sam platio obestecenje da bi presao kod nas. Postavljamo standarde

                        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Ma da se mi docepamo iduce leto te 10-godisnje A licence, pa posle polako... Bice tada verovatno mnogo vise domacih igraca i vise prostora za razvoj klincudije. Ove sezone je pod must da se ponovo docepalo EL i da budemo konkurentni.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Izgleda da će Pangos na kraju ostati u Barseloni zbog Šarunasa.
                            Mislim da ti je razmisljanje sasvim zdravorazumsko.

                            Ima li nekih novih informacija sta se desilo sa slucajem "Pengos" i dje ba zapelo?

                            Comment


                            • Pisu po tviteru da su pare problem sto se dalo ocekivati.
                              Nema potrebe za zurbom. Pripreme nece pre 1 Avgusta. Sezona krece ako uopste krene tek polovinom Septembra. Dovoljno vremena za ostala pojacanja.
                              Sada su lubenice najskuplje[emoji16]

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Ma da se mi docepamo iduce leto te 10-godisnje A licence, pa posle polako... Bice tada verovatno mnogo vise domacih igraca i vise prostora za razvoj klincudije. Ove sezone je pod must da se ponovo docepalo EL i da budemo konkurentni.
                                Vidim pominje se ovo po forumima samo ne znam odakle informacije, ako bi Djordi i ekipa davali nove 10-godisnje ugovore leta 2021 to bi znacilo da se vec od sledeceg leta prelazi na onaj 16 + 2 sistem koji najavljuju (16 dugorocnih licenci + 2 tima (finalisti) iz EK).
                                To jos nije poznato niti objavljeno, a tek je ovo leto (da se nije desila ova situacija sa prekidima takmicenja) trebala biti ona prva godina sa 3 pozivnice i 2 mesta iz EK (uz 11 A licencasa i Bajern i Asvel koji imaju sigurna mesta/ugovore i za sezonu 20/21).

                                Comment

                                Working...
                                X