Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opšta fudbalska diskusija

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U da Australiju sam zaboravio, tu mi je Kejhil neprevazidjen, ali volim i Jedinaka bas
    sigpic

    Comment


    • Moze i Panama i bogotac Deli Valdes
      sigpic

      Comment


      • Farfan Peru, Park Koreja, Dado Pršo Kroacija takodje, Boško Janković Srbija, Pandev Severna Makedonija, Sami Hipija Finska

        i sram me bilo da me sram bilo Nemanja Vidić Srbija, jebeno najveći štoper svih vremena. Dosta od mene da ne smaram narod.

        Comment


        • Skols
          Iniesta
          Pirlo
          Svajni
          Zidan
          Milito
          Hames
          Nani
          Snajder
          Azar
          Ronaldinjo
          Forlan

          Jedna prilicno dosadna selekcija
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Alan Shearer
            Xavi
            Alesandro Del Piero
            Marco Reus i Klose
            Zinedin Zidan
            Gabrijel Omar Batistuta
            Juan Pablo Ángel
            Rui Costa
            Patrick Kluivert, Overmars, Davids... lose ovo samo jednog izabrat
            Eden Hazard
            Ronaldo
            Alvaro Recoba
            Dimitar Berbatov
            Miralem Pjanic
            Samuel Eto'o
            Marselo Salas
            Igor Tudor
            Martin Jorgensen
            Jorgos Karagunis
            Michael Essien
            Hidetosi Nakata
            Dji Sung Park
            Kuatemok Blanko
            Mirko Vucinic, Savicevica se ne secam
            Jay Jay Okocha
            Tore Andre Flo
            Aleksandar Mostovoi
            Dejan Stankovic
            Stefan Sapuiza
            Yildiray Basturk
            Zlatan Ibrahimovic
            Karlos Bokanegra
            Lewandowski
            Hose Luis Chilavert
            Gary McAllister
            Ryan Giggs, msm jest zajebo u privatnom zivotu, ali igracina samo takva.
            Ian Hart
            Last edited by Prototype; 09-08-19, 17:35.

            Comment


            • Originally posted by Prototype View Post
              Alan Shearer
              Xavi
              Alesandro Del Piero
              Marco Reus i Klose
              Zinedin Zidan
              Gabrijel Omar Batistuta
              Juan Pablo Ángel
              Rui Costa
              Patrick Kluivert, Overmars, Davids... lose ovo samo jednog izabrat
              Eden Hazard
              Ronaldo
              Alvaro Recoba
              Dimitar Berbatov
              Miralem Pjanic
              Samuel Eto'o
              Marselo Salas
              Igor Tudor
              Martin Jorgensen
              Jorgos Karagunis
              Michael Essien
              Hidetosi Nakata
              Dji Sung Park
              Kuatemok Blanko
              Mirko Vucinic, Savicevica se ne secam
              Jay Jay Okocha
              Tore Andre Flo
              Aleksandar Mostovoi
              Dejan Stankovic
              Stefan Sapuiza
              Yildiray Basturk
              Zlatan Ibrahimovic
              Karlos Bokanegra
              Lewandowski
              Hose Luis Chilavert
              Gary McAllister
              Ryan Giggs, msm jest zajebo u privatnom zivotu, ali igracina samo takva.
              Ian Hart
              Imena koja si postavio sa setom me vraćaju u prošlost kada smo uživali u jednom Šireru, Ćaviju, DelPu, Zidanu , Batigolu...ali obradovalo me pominjanje jednog maestra Stefana Šapuize.
              Milina bilo gledati kako sa lakoćom trese mreže u dresu Borusije iz Dortmunda. Kakva je to ekipa žuto-crnih bila sa njim, Rikenom, Corkom, Zamerom...

              Comment


              • "For reasons of safety/security, state of the field of play, lighting or other
                similar reasons, the referee may decide which goal will be used without
                tossing a coin. Such decisions are final."

                Sudija iz Litvanije je imao pravo da izabere gol na kome će se pucati penali po svom nahođenju, odnosno trebao je uraditi inspekciju "bele" tačke i doneti odluku bez žreba da se šutira na gol sa zvezdinim navijačima.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Prati li ko fudbal na pesku? Znate li da imamo reprezentaciju?
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia
                    Iskreno me zabole za skandalizovanja na nekakve prozivke upućene Pogbi.

                    Ne može uopšte da se poredi sa povampirenim naci-fsšizmom gde čitav stadion na urlanja malumnog igrača odgovara sa istim takvim urlanjem bolesnih ustaških parola.

                    Ako su UEFA i FIFA odlučile da ignorišu tako nešto, zaista nema razloga da mi brigu brinemo kako se neko obraća crncu u Mančesteru.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    Preuzeto sa teme EPL posto je tamo ova poruka off topic.

                    Zanima me koja i po tvom misljenju bila adekvatna kazna?

                    Koliko se ja secam Simunic je tada bio kaznjen sa 10 utakmica neigranja (kraj reprezentativne karijere) + 30.000 CHF, uz to ga je sud u Hrvatksoj osudio na kaznu od 25.000 kuna. Samo da dodam da je on ulozio zalbu i otisao do suda u Strazburu, taj spor je takodje izgubio.

                    Mene samo zanima zasto imas potrebu da iznosis netacne podatke? Apsolutno je netacno da je neko ignorisao poklic i Josipa Simunica.

                    Ono sto mi ignorisemo i podsrekujemo je Noz zica.... kad bi nas jednom kaznili za to mi bi imali 2 miliona teorija zavera i slicno.

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Prati li ko fudbal na pesku? Znate li da imamo reprezentaciju?
                      Pre davno sam gledao, ali nisam znao da imamo reprezentaciju. Je l se na fudbalu na pesku okusio Džoni Mijailović bivši levi bek Zvezde ili sam pogrešio?

                      Comment


                      • Originally posted by 7528. View Post
                        Pre davno sam gledao, ali nisam znao da imamo reprezentaciju. Je l se na fudbalu na pesku okusio Džoni Mijailović bivši levi bek Zvezde ili sam pogrešio?
                        Tad ranije nismo imali, imamo je od pre 4 godine.
                        Jeste, bio samo prve godine, kapiten ali odustao posle dva turnira
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • PLS: Kolubara Lazarevac - Novi Pazar 3:1.

                          Pali su Pazarci golovima Lazića, Cvetkovića i Jovanovića. Baš mi drago zbog ove pobede, pogotovo uzevši u obzir kakav je tim Pazar bio dok su bili u JSL, nije mala stvar pobediti bivše prvoligaše. Nakon 5 odigranih kola zauzimamo 11 mesto sa 7 bodova, 3 manje od prvo plasirane ekipe. Pisaću ovako na svakih 5 kola da ne bih smarao svake nedelje.

                          Evo šansi i golova koga zanima

                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Mene zanima, ako možeš otvori posebnu temu tamo gde su i ostali naši klubovi.

                            Au kako je očajan snimak, ok je da snimaš sa jednom kamerom, ali bar ljudski prikaži to što snimaš, ovaj "stručnjak" snima travu, a u drugom planu mu je utakmica
                            Last edited by La Jugoslavia; 26-08-19, 11:10.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                              PLS: Kolubara Lazarevac - Novi Pazar 3:1.

                              Pali su Pazarci golovima Lazića, Cvetkovića i Jovanovića. Baš mi drago zbog ove pobede, pogotovo uzevši u obzir kakav je tim Pazar bio dok su bili u JSL, nije mala stvar pobediti bivše prvoligaše. Nakon 5 odigranih kola zauzimamo 11 mesto sa 7 bodova, 3 manje od prvo plasirane ekipe. Pisaću ovako na svakih 5 kola da ne bih smarao svake nedelje.

                              Evo šansi i golova koga zanima

                              Pazar je već prošle godine trebao da ispadne, iskoristili su sistem takmičenja podelu podova na kraju regularnog dela prvenstva, pojačali se na zimu i iz pomoć Saveza do duše. Nije to klub kao što je nekad bio, Pazar je sad napaljen na košarku, ubzro će oni mislim i u ABA.

                              Gledao sam i ja, simpatičan tim Kolubare, taman da sačuvaju status prvoligaša.
                              Last edited by Brajkula; 26-08-19, 11:16.

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                Mene zanima, ako možeš otvori posebnu temu tamo gde su i ostali naši klubovi.
                                Pa mogao bih verovatno u dogovoru sa moderatorima u tom delu, međutim kontam da bi tu samo ja pisao bar što se tiče Kolubare. Možda da otvorim PLS temu tu bi se možda više njih aktiviralo.

                                Originally posted by Brajkula View Post
                                Pazar je već prošle godine trebao da ispadne, iskoristili su sistem takmičenja podelu podova na kraju regularnog dela prvenstva, pojačali se na zimu i iz pomoć Saveza do duše. Nije to klub kao što je nekad bio, Pazar je sad napaljen na košarku, ubzro će oni mislim i u ABA.

                                Gledao sam i ja, simpatičan tim Kolubare, taman da sačuvaju status prvoligaša.
                                Nema veze, pobeda je slatka i iz još drugih razloga.
                                Last edited by DžonDon; 26-08-19, 11:22.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X