Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpul je najvise prodavao...
    Last edited by Brian McShtull; 09-08-18, 18:02.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Liverpul je najvise prodavao...
      Jes, ali sada ce i Kurtoin transfer da se uracuna (danas -sutra) pa ce bkti tu negde oni i Celsi.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • To je Kutinjo i on je sam zelio da ode po svaku cijenu, sad Celsi proda Azara odnosno ovaj udje u strajk i zeli da ode svim silama i imaju najbolji net spend, ili da to uradi Siti sa De Brujneom, Junajted sa Pogbom i sl, ne ide to tako.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Sta mislis o mojoj predikciji Arsenal 13? Mogu li upasti u probleme oko opstanka?
          Cisto sumnjam. Ja im ipak dajem gornji deo tabele, jako deveto mesto.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ok, mislio sam da je zadnja 3 ljetna prelazna roka, ali ne, nego proslo ljeto, zimski rok i sad ovo. Jbte koliko smo potrosili i opet u ekipi bakayoko, moses,drinkwater

            Comment


            • I koja je poenta tvog posta, ne kontam?
              Dobro pa neka prodaju, Liverpul je tu prodaju pametno iskoristio, doveo sta mu treba. Poslednjih 5roka je Liverpul net spend imao u minusu ili blizu 0, prodavali su dobro i prosecne igrace.
              Evo sad idu i Ings i Origi, tu jos 30m minimum se uzima.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ispade na kraju samo Kepa panic buy. Sto se tice Uniteda, ocekivao sam da ce barem Tobija da dovedu. Glavonja ostao u Lesteru, to je najvaznije.

                Comment


                • Poenta je da ne prodajes najbolje igrace, sto Liverpul stalno radi. I ja mislim da je to jako pametno ispalo i da su zesce zajebali Barselonu jer on ipak nije toliko dobar koliko se misli i koliko su navijaci Liverpula to predstavljali i koliko su kukumakali sto ide, mnogo vise nego u slucaju Suareza npr, Kutinjo u zivotu nije imao sezonu kao sto je imao Salah, po meni ni kao sto je imao Mane ali je fakat da Liverpul cesto prodaje najbolje igrace i da oni zele da odu po svaku cijenu, sto ne smije da se desava u top klubu. Cak i ako zele ne treba im te zelje ispunjavati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Poenta je da ne prodajes najbolje igrace, sto Liverpul stalno radi. I ja mislim da je to jako pametno ispalo i da su zesce zajebali Barselonu jer on ipak nije toliko odbar koliko se misli i koliko su navijaci Liverpula to predstavljali, on u zivotu nije imao sezonu kao sto je imao Salah, po meni ni kao sto je imao Mane ali je fakat da Liverpul cesto prodaje najbolje igrace i da oni zele da odu po svaku cijenu, sto ne smije da se desava u top klubu.
                    Da da, slazem se za to.
                    Koliko god Kutinjo bio podcenjen/precenjen, ipak je on u tom trenutku bio jedan od boljih igraca u Liverpulu i najzvucnije ima i najveca zvezda tima. I takve igrace ne prodajes, pogotovo ne u januaru.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Sredina tabele, laganica.

                      Fulham are the first side to spend over £100m in the summer transfer window after being promoted to the Premier League.

                      Comment


                      • Šta se dešava sa Evertonom... to mi nije jasno... sve osim top4 fail ogroman će biti.

                        Comment


                        • Morali bi oni jos 300m da potrose da bi dostigli taj gap izmedju top6 i ostatka lige.
                          Realno ni sedmo mesto im nije zagarantovano.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Sari nije siguran za top 4, a da ne pricamo o Evertonu. Silva doveo sve i svasta, treba to posloziti i uigrati.

                            Comment


                            • Vardi produzio ugovor na jos cetiri godine, s obzirom da uskoro puni 32 prilican rizik Lestera. Mada mu je prosla sezona bila top.
                              sigpic

                              Comment


                              • Srušio rekord Belerina u brzini sprinta bez lopte. Najbrži igrač lige.
                                I to jedno 50m je trčao.

                                Comment

                                Working...
                                X