Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobit ce Argentina ovo, u hendikepu .

    Aguero promasio jedno 5 fenomenalnih sansi, evo sad i Messi promasuje iz odlicne prilike ..

    Ne vjerujem da ce ovako promasivati i u drugom poluvremenu .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Drzim te za rijeci Dale
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Gledao sam malo ovaj Voking - Wrexham...

        Ovo mozda moze da bude 3 za 3.U prethodne 2 sezone su 4 puta igrali, i sva 4 puta je dobio domacin.Ove sezone su vec odigrali jednom, i dobio je gost.Naravno, sve ovo moze da bude slucajno, ali eto, to mi je onako zapalo za oko.Voking nije neki bas dobar domacin.Posle 3 vezane pobede, u poslednja 2 kola imaju poraz i nereseno, sto mozda znaci da su u nekom padu forme.Sa druge strane Wrexham nije dobio poslednjih 6 tekmi u prvenstvu.Ako stvarno igraju 3 za 3, sad je pravo vreme da im daju 3 boda.Inace je Wrexham solidan gost, ali isto tako nisu dobili 4 tekme u gostima.Ne znam ni sam, ovo je bas nategnuto onako, i jedino zbog cega bi igrao 2 je "potencijalni" 3 za 3.Mozda probati pik2 (2.6), ili eventualno tm2 2+ (2.8), ali pazljivo sa ovim parom.
        Nadam se da je neko ispratio.Uvalise ga u 45om minutu, prodje pik2, lepa kvota je bila...2.6...

        Meni na listicu treba da daju jos jedan gol, dugo sam se razmisljao da li da igram pik2 ili tm2+, ali izgleda odabrah pogresno.Sa druge strane Telford je 1:0,a cekam 4+, tako da ce tesko doci ovo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • River Plate 4+ @ 3.80

          Ja volim da raspalim ove Argentince, pa ako oce-oce! Cekao sam 4+ Argentina-Hrvatska i kurcic! Imao u dublu sa Seltom 4+! 15 i kusur somica umesto da je u dzepu sad lebdi negde u vasioni...

          Comment


          • Kako ja ne videh Belgijance, to mi samo nije jasno.Jos lepa kvota bila, steta...
            Na kraju Telford udje 3+ u 96om minutu jbte...
            Steta za Argentinu, jbga...

            Originally posted by z0La View Post
            Belgija sa jakom postavom igra(mada je njima i 3. postava jaka).Ovde je mozda moglo 3+ (1.75).Ne znam kako ne videh ovo pre.Sad mi je kasno....mada ko zna zasto je i to dobro..

            p.s. Mozda vezati sa Argentinom 3+, al sad je kasno, imam sta da pratim veceras...
            Bravo Zola, bravo... :/
            Last edited by z0La; 12-11-14, 23:33.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • U Buenos Airesu mnogo otvoren fudbal. Estudijantes je svoju ofanzivnu igru krunisao pogotkom. Ovde može lagano doći saint-ova prognoza.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Izvinjenje svima koji su pukli na Riveru. Ja sam prvi prso 4 soma. Ni u snu nisam ocekivao nesto ovako....

                Comment


                • Urugvaj-Kosta Rika....gg @ 2.10

                  Prijateljski mec. Ako sakupim dovoljno muda, zveknucu ovo u singlu. Evo njihovih medjusobnih susreta:

                  http://www.flashscore.com/match/jL3BHGKf/#h2h;overall

                  Comment


                  • Galatasaray 68,5 +
                    Niznhny Novogorod 72,5 +
                    Fenerbahche 82,5 -

                    6,3 Kvota

                    Comment


                    • Danas mali odmor od kladionice, ionako je bas slaba ponuda, pa se sutra nastavlja sa kvalifikacijama...
                      Last edited by z0La; 13-11-14, 15:35.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • kakvi paori ovi iz laborala
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • Spanoulis 16 poena

                          Tiket odigran u 20:29

                          Brzinski odigram 5 igraca , Spanoulis na granici.

                          Last edited by Rossonero; 13-11-14, 22:39.

                          Comment


                          • Sutra Mkhitaryan go, Armenija go

                            Kvota oko 16, 17

                            Vala stavit cu ovo na 10 km, pa eto sve i da centar ne predju !
                            Last edited by Dale; 14-11-14, 00:17.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Video sam nekoliko potencijalnih parova u kvalifikacijama za ovaj ziheraski tiket. Tu su Portugal(vs Jermenija), Engleska(vs Slovenija), Ukrajina(Luksemburg), Svajcarska(Litvanija). Svi su odprilike pod imperativom pobede. Portugal igra kuci protiv Jermenije, i tesko ce dozvoliti da i drugu utakmicu za redom kuci ne dobiju.Jermenija i realno najslabija ekipa u grupi. Nadam se samo da ce Miktarijan dati gol zbog Dala...
                              Ukrajina verovatno nije ocekivala da ce Slovacka ovako dobro poceti kvalifikacije.Realno je bilo da se sa njima bore za to drugo mesto u grupi koje vodi na EP.Igubili su u prvoj tekmi kuci od Slovaka, i nemaju vise prostora za zaebanciju.Pogotovo zato sto posle ove tekme, idu u goste Spancima.Ako ne mogu da dobiju Luksemburg u gostima, onda nisu ni zasluzili da se bore za odlazak.
                              Svajcarci, njima mnogo znaci ova utakmica.Lose su poceli ove kvalifikacije, i ovde ce juriti na pobedu svim silama.Imaju kvalitet da budu bar drugi u grupi, iako se na pocetku ocekivalo da se bore sa Englezima za to prvo mesto.Ako Englezi tuku Slovence kuci, Svajcarci bi se sa pobedom izjednacili sa bodovima sa Slovencima i Litvancima, u toj borbi za drugo mesto.Sve osim pobede Svajcarske ce se smatrati velikim iznenadjenjem.
                              I mozda najteza od ove 4 tekme, Engleska - Slovenija. Najteza zato sto Englezima na klupi sedi obican sablonski tutuk, kog su trebali da najure jos odavno.Ali i od takvog tutuka, ocekujem da Englezi kuci dobiju Sloveniju, i da se ocepe na tom prvom mestu.Sa druge strane Slovenija igra sasvim solidno.Imaju 2 pobede, a da jos pritom nisu odigrali nijednom protiv San Marina.Ako nastave kuci da dobijaju glavne rivale za 2. mesto, mozda i imaju neke sanse.Ali u ovoj tekmi im dajem malo sanse....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Momci veceras odigrati 2 na Zalgiris,ljudi kidaju,ovaj Sasari nista posebno lepa kvota oko 1.85
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X