Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsilo je mucenje 0-0.

    Ima da Slonovi objasne neke stvari ovim mucenicima za koji dan.

    Comment


    • http://www.101greatgoals.com/blog/se...toic-emotions/

      Lazu dusmani da mu je umro pre 2 dana.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Eto.. nisi olos, Ljubo

        Comment


        • Koliki hejt prema Grcima a da su Srbija i Bosna istim tim fudbalom igrali na 5 od 6 poslednjih velikih takmicenja velicao bi se cvrst i organizovan fudbal, timski duh, patriotizam i odnos prema reprezentaciji.

          Zakeronija vreme pregazilo totalno.
          sigpic

          Comment


          • Uvek hejt prema grcima jer su izbacil Cesku iz Portugala sto se mene tice. I za sve one srecne zrebove posle. I za to sto treba sinu jednog dana da objasnjavam kad vidi Grcku na listi Euro sampiona.

            Comment




            • Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Eto.. nisi olos, Ljubo
                Dobar covek Ljuba, nema greske

                @Nashko ne smaraj. Bolji fudbal bi igrali od bar 6 repki na ovom prvenstvu, u koje naravno spada i Grcka.
                Jeste da to nema veze sa ovim sto si napisao, ali jednostavno sam morao to da kazem

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Dobar covek Ljuba, nema greske

                  @Nashko ne smaraj. Bolji fudbal bi igrali od bar 6 repki na ovom prvenstvu, u koje naravno spada i Grcka.
                  Jeste da to nema veze sa ovim sto si napisao, ali jednostavno sam morao to da kazem
                  Da nije Didijea mocnog koji je zasluzio da igra nokaut fazu SP bar jednom u karijeri, navijao bih za Grke da prodju i da gledamo Italija-Grcka. <3
                  sigpic

                  Comment


                  • Marouane Fellaini: "Ako osvojimo Svjetsko prvenstvo, ošišat ću se. Jesam li siguran? Da, apsolutno. Imamo dogovor."

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Da nije Didijea mocnog koji je zasluzio da igra nokaut fazu SP bar jednom u karijeri, navijao bih za Grke da prodju i da gledamo Italija-Grcka. <3
                      Klasican si trol

                      Comment


                      • Originally posted by Lunatik View Post
                        Uvek hejt prema grcima jer su izbacil Cesku iz Portugala sto se mene tice. I za sve one srecne zrebove posle. I za to sto treba sinu jednog dana da objasnjavam kad vidi Grcku na listi Euro sampiona.
                        Kazes mu samo : "Sine moj, usralo ih!"
                        A kada on tebe pita: "Tata, a sto nas tako nekada ne usere?"
                        Ti mu kazes: "Aj sine ne seri!"
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • #CRC XI: Navas, Gonzalez, Umana, Borges, Duarte, Bolanos, Campbell, Ruiz, Diaz, Gamboa, Tejeda

                          #ITA XI: Buffon, Chiellini, Darmian, Motta, Candreva, Abate, Marchisio, Balotelli, Barzagli, De Rossi, Pirlo

                          Igra Bufon, a i prije 2 dana sam pročitao na jednom mjestu da će vjerovatno biti spreman za ovu utakmicu.

                          Comment


                          • Abate

                            Comment


                            • Gledam sada nemacki kanal, sa emisijom o SP... majko mila koliko su oni ispred nas!

                              Memet Sol je gost, i lepo su sada analizirali jucerasnju utakmicu Engleska-Urugvaj. I on sam kaze, greske kakve su pravili stoperi Engleske su nedopustivi i to je nesto sto se vec uci i vezba u mladjim selekcijama. Kod drugog gola, Stiven nema veze s vezom sto se toga tice, Dzagiejlka je glavni krivac je se on kretao ka lopti i on je morao da ide na nju a ne Dzerard koji je trcao unazad, tako da je logican splet okolnosti i doveo do drugog gola.

                              A emisija kao emisija je odlicna, a o gostima da ne pricam... koliko su ti ljudi kompetentiji od ovih nasih je katastrofa. A sve su to bivsi igraci kao sto i kod nas gostuju... Ove nase kada gledam kao da nemaju 4 razreda osnovne skole u odnosu na ove Nemce, pre svega tu mislim na Kana koji je bio pre neki dan i eto danas Memet Sol.

                              Comment


                              • Gradne grande gradne Gigi Buffon !

                                Last edited by Brajkula; 20-06-14, 16:43.

                                Comment

                                Working...
                                X