Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Indigo nisi romantican kao Miko.


    Originally posted by Indigo View Post
    Jes ti lud covece? Ja ti govorim da izbegavas film on upro u njega
    Ja ga ne bih mogao gledati ponovo pa da ga je...
    Film je odvratan piju krv, sisaju tampone i tako te stvari...
    Indigo kad izadje drugi dio 4 dela ja dolazim kod tebe pa cemo zajedno u kino
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Opa znam da sam zgodan i lep ali ono... Mozes samnom u bioskop ali drugarski lepo jedno sediste da bude prazno izmedju nas...
      A to sranje necu da gledam opet, na kraju taj vampir bude sa tom bebom koju je porodio kakve bahanlije majko moja...
      Pre cu gledati neku tursku seriju
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • E vidis ja turske ne bi gledao niti bilo koje serije na tu foru spanske i slicno sve da mi placas ... Twillight je gotivan film , pogotovo prva 2 dela , 4 dio nisam gledao i necu da sudim jos , po trailerima se cini malo cudan ali videcemo ... Slusaj ovo kad vec spominjes , kad sam isao nedavno gledati Paradu u kino i bila mala sala i izmedju 2 stolice u zadnjem redu ima zidna pregrada i sada su trebali tu sediti neki par a kako nisu hteli odvojeno pobili se sa onim iz obezbedjenja i otisli Ja sam umro od smeha xD
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Twilight je za decu do 15 godina ako ti se toliko sviđa onda si verovatno u toj granici ....

          Nego ako je neko iskopao link za download Parade neka mi pošalje na pm kopam ovde kao crnac ne mogu da nađem ...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ako bi neko mogao da preporuci neki SF film u fazonu Inception-a ili Source Code-a?!

            Comment


            • ovo ocekujem da bude brutale,al ima jos da se nacekamo
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Film je fenomenalan kao i gluma, razbili su!!!
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Twilight je za decu do 15 godina ako ti se toliko sviđa onda si verovatno u toj granici ....

                  Nego ako je neko iskopao link za download Parade neka mi pošalje na pm kopam ovde kao crnac ne mogu da nađem ...

                  Film ima nekih dobrih sekvenci,kao na primer ono kad su u Veneciji i borbe (a jedva da ih ima...) su odlicno uradjene i jedino sam u Underworldu video bolje uradjene scene krljanja vukodlaka i vampira.Naravno ,Underworld je za 10 klasa iznad Twilighta po svemu,koji je mnogo dosadan i iz ova 3 dela bi se jedva mogao skrojiti jedan film, a da ne zaspes gledajuci ga.Ovaj cetvrti necu ni gledati jer kad je trejler dosadan onda ne smem ni da zamislim kakav je ...

                  Comment


                  • Moze neko da predlozi neki dobar film , volim sportske zanrove ali i dobre komedije ;)
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Moze neko da predlozi neki dobar film , volim sportske zanrove ali i dobre komedije ;)
                      http://www.imdb.com/title/tt0380389/

                      Comment


                      • e jbg slucajno ti si dislike izvini hteo sam like , vraticu ti na nekom drugom , hvala , pogledacu , cini se dobar

                        edit : a ja tek sada skontao da je goal u pitanju , gledao sam prva 2 deala , 1 je mnogo bolji , drugi u Realu je glupost kada predje Gavin mi je legenda
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Dajte neki film vezan za kosarku. Do sada sam gledao Glory road, He got game, Coach Carter..
                          sigpic

                          Comment


                          • Rebound iz 2005 sa Martin Lawrenceom

                            http://en.wikipedia.org/wiki/Rebound_%282005_film%29
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt0376108/ ima losu ocenu na imdb, daj neki drugi..
                              sigpic

                              Comment


                              • nemoj gledati imbd nego pogledaj film , odlican je
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X