Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast na W ali meni nekako sada jos vise krivo za RG, kakva je ovo godina mogla da bude. Bice svakako opasno dobra godina vrh sto kazu, ima da trese i grmi, ali fali taj RG da se uzme kalendarski slem - koji bi to tek achievement bio!!!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Sandu,

      Sad mi poslaji jedan lijepi Novakov avatar sa peharom.
      Naravno, samo za siroku naradnu masu, ono je bilo cisto dogovora radi ... da se zna, jer vidim ima likova kojima jos uvek nista nije jasno povodom pisanja nekih Novakovih navijaca poslednja dva dana.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Svaka cast na W ali meni nekako sada jos vise krivo za RG, kakva je ovo godina mogla da bude. Bice svakako opasno dobra godina vrh sto kazu, ima da trese i grmi, ali fali taj RG da se uzme kalendarski slem - koji bi to tek achievement bio!!!
        Ne budi alav.

        Nije mogao danas dobiti i Uimbldon i RG!

        Comment


        • Nije nemoguće ako uzme USO i AO,pa onda i RG
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Od velikih mečeva ove godine samo poraz na RG-u. Sve masterse koje je igrao i GS-e je dobio.

            Comment


            • Mogao bi za Cinsinati malo da zagrize ,nije lose imati sve masterse,sitnica al i tamo bi valjalo par stvar da se poklopi..
              Nego znaci da ne brinemo ako padne i u sledecem RG.ceka wimbli iza ugla odmah
              sigpic

              Comment


              • Nisam htela da pišem 100. post, da ostane Novaku jedna devetka. Majstore, prvo mali , a onda čestitke od Narode, živeli!

                Ni, Sandu i ostali... bili ste tako providni... ali svaka čast

                Comment


                • Neverovatan je
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by Skaut View Post
                      Nisam htela da pišem 100. post, da ostane Novaku jedna devetka. Majstore, prvo mali , a onda čestitke od Narode, živeli!

                      Ni, Sandu i ostali... bili ste tako providni... ali svaka čast
                      Malo smo pisali sto mislimo, malo trolovali a malo se borili sa nervozom.

                      Comment


                      • Novak je mentalna gromada bez obzira na neke ispustene sanse u proslosti. Ovako se izdici od onog poraza na RG-u i osvojiti Vimbldon, nevjerovatno. Koliko samo covjek dominira na svim ali svim podlogama poslednjih godina, nevjerovatna raznovrsnost.

                        Comment


                        • Vladan, Navras, Noto, providni.. ali vrhunski odradili posao..
                          NI, za koga sam ubeđena da ima najveći problem da kaže ono što ne misli.. na trenutak me uplaši..
                          ipak, čini mi se da Noletu danas nije bila potrebna pomoć.. što reče Vladan, protiv najvećeg u istoriji koji igra najbolji tenis ikad..
                          Novak u još jednoj epizodi utišavanja publike.. taj deo me posebno razgali kad one tetke zalede pokrete i naprave razočarane face..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Draze su mi ove 3 titule Vimbldona nego 0 Roland Garosa... uostalom ne dao bog da jede onu prljavu parisku sljaku, trava je gospodska stvar. Pozdrav
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Jedini igrac u istoriji koji ima 20 pobeda i protiv Federera i protiv Nadala ... Protiv Mareja 19, jos jedna protiv Skota i bice to opasno dostignuce.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X