Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razumijem ja te vase price ali na kraju karijere niko nece ni spominjati Nadala i Novaka u istoj recenici,tako da.Dzaba njemu 6.brzini kada je opet Rafa jaci.Nije tenis samo udari loptu iz sve snage,ima tu malo mozga.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      NI ako nije tajna koliko si para uzeo kladeci sa na ovom US-u?
      Ako nije za siroke narodne mase moze i pm ... hvala
      Malo ja se kladim, sporta radi. Osim toga navijam za Novaka pa mi je draze da izgubim.

      Meni je sve bilo kristalno jasno u mecu Novak-Izner. Novak je htio Sinsinati. Htio je i Monte Karlo a uporedi njegov govor tijela u Monte Karlu i Sinsinatiju. Postalo mi je jasno da su porazi na RG-u, Uimbldoni i mozda kljucno Montrealu ostavili ozbiljnog traga na Novakovo samouvjerenje.

      Bilo je ocigledno da kladionice kasne sa tim zakljuckom!

      Dakle na 1:1 u setovima, kupio sam Iznera (u mecu sa Novakom) po kvoti 4.8 (10 evra). Na 3:3 u trecem na Nadal da ce dobiti Sinsinati po 4.7 (10 evra) i konacno na kraju meca Nadala po 5.32 da osvoji USO (10 evra). Odbij 5% 'poreza' i imas dobitak. Nadadl je inace 24 sata kasnije bio 3.3 da osvoji Ameriku.


      PS
      Isti govor tijela je bio jucer u 4. setu i protiv Marija u Uimbldonu i protiv Nadal u TB Montreala im protiv Nadala u zadnjem gemu petog seta u RG-u. A totalno drugi govor tijela protiv Juznog, Wawrinke i DP-a u Uimbldonu.

      Ovaj potonji govor tijela je: "Ja mogu i hocu i satlo mi je." Onaj prvi govor tijela je: "Ja nemam snage (ili mozda umijeca da ovo preokrenem.)" Inace prvi put od DC 2010. taj govor tijela sam vidio protiv Nadala u Rimu 2012. On se nikada nije potuno oporavio od toga. Sve je ovo iza pomalo blef. Zeli vie nego u dnu duse vjeruje da moze. Mislim da to jedino pobjeda na RG-u moze da promijeni.
      Last edited by NI; 10-09-13, 11:13.

      Comment


      • Originally posted by FC Nadal View Post
        Razumijem ja te vase price ali na kraju karijere niko nece ni spominjati Nadala i Novaka u istoj recenici,tako da.Dzaba njemu 6.brzini kada je opet Rafa jaci.Nije tenis samo udari loptu iz sve snage,ima tu malo mozga.
        U toliko bolje za vas navijace Nadala. Mozete ocekivati 20 selmova.

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Razumijem ja te vase price ali na kraju karijere niko nece ni spominjati Nadala i Novaka u istoj recenici,tako da.Dzaba njemu 6.brzini kada je opet Rafa jaci.Nije tenis samo udari loptu iz sve snage,ima tu malo mozga.
          Ulogovao sam se posle godinu dana samo da odgovorim na ovaj post, da li si ti upravo rekao da Nadal ima mozga, a Djokovic sve igra na snagu? A koji od njih dvojice je sve zivo osvojio na trcanje i vracanje loptice i koji je nakljukan svim i svacim od deke do vinstrola? Strasno sta sve covek moze procitati. Ako je neko vecinu karijere igrao na volovsku snagu i bez mozga tj. samo da se vrati loptica onda je to Nadal.
          .
          Uzivajte, uzivali smo i mi 2011. dok ste se nervirali. Najbolji Novak je bolji (i to dosta) od najboljeg Rafe, toga ste svesni, samo je pitanje da li ce se taj najbolji Novak ponovo pojaviti i, ako se pojavi, da li ce igrati u kontinuietu. Uzevsi u obzir trenutnu situaciju i Novakovu psihu, morace mnogo da se radi da bi se pojavio Novak sa konstantnom 6. brzinom.
          "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

          Comment


          • Posto ja radim nesto slicno, s tim sto ja malo vece pare ulazem, pa reko da se uporedim sa jos nekim .....
            SAMO sto se ja nikada ne kladim na Novakove meceve ... jednstavno ne mogu da igram protiv njega
            Ovo malo vece pare su zaista samo malo vece pare do 10k dinara maksimum nista preterano, ali opet dovoljno da se pokupe onako solidni novci.
            Izvinjavam se svima na off-u
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by dJOLEX View Post
              Ulogovao sam se posle godinu dana samo da odgovorim na ovaj post, da li si ti upravo rekao da Nadal ima mozga, a Djokovic sve igra na snagu? A koji od njih dvojice je sve zivo osvojio na trcanje i vracanje loptice i koji je nakljukan svim i svacim od deke do vinstrola? Strasno sta sve covek moze procitati. Ako je neko vecinu karijere igrao na volovsku snagu i bez mozga tj. samo da se vrati loptica onda je to Nadal.
              .
              Uzivajte, uzivali smo i mi 2011. dok ste se nervirali. Najbolji Novak je bolji (i to dosta) od najboljeg Rafe, toga ste svesni, samo je pitanje da li ce se taj najbolji Novak ponovo pojaviti i, ako se pojavi, da li ce igrati u kontinuietu. Uzevsi u obzir trenutnu situaciju i Novakovu psihu, morace mnogo da se radi da bi se pojavio Novak sa konstantnom 6. brzinom.
              Ima je Nadal perioda u karijeri u kojima je igrao glavom kroz zid ali se uvijek unaprijedjivao i gledao realno na situaciju i mijenjao je na bolje.
              Novak evo vec 2 godine nista ne mjenja,misli uhvaticu onaj BH u penjanju,opaliti FH i to je to.Nema napretka u volejma,smecu itd.

              Moze se reci da je Nadal vise koristio mozak jucer,posto je puno vise miksovao od Novaka,puno.

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Ima je Nadal perioda u karijeri u kojima je igrao glavom kroz zid ali se uvijek unaprijedjivao i gledao realno na situaciju i mijenjao je na bolje.
                Novak evo vec 2 godine nista ne mjenja,misli uhvaticu onaj BH u penjanju,opaliti FH i to je to.Nema napretka u volejma,smecu itd.

                Moze se reci da je Nadal vise koristio mozak jucer,posto je puno vise miksovao od Novaka,puno.
                Videla sam koliko je miksovao kad ga je Novak uhvatio u masinu, nije znao sta ga je snaslo, imao je onaj njegov tupavi, uplaseni, blizu placa pogled ka strikanu.
                Ali Djokovic ga je svojim greskama vratio u zivot i to je bilo to...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Posto ja radim nesto slicno, s tim sto ja malo vece pare ulazem, pa reko da se uporedim sa jos nekim .....
                  SAMO sto se ja nikada ne kladim na Novakove meceve ... jednstavno ne mogu da igram protiv njega
                  Ovo malo vece pare su zaista samo malo vece pare do 10k dinara maksimum nista preterano, ali opet dovoljno da se pokupe onako solidni novci.
                  Izvinjavam se svima na off-u
                  Da bi radio u vece pare moras se posvetiti ozbiljno pracenu meceva i loviti kad se ukaze prilika. Ja ipak nemam vremena za to. U osnovi pratim samo Novaka i njegove konkurente a tu su kvote najrealnije.

                  Ja izbjegavam da se kladim protiv Novaka, ali ovo je bilo toliko ocigledno da nisam izdrzao. Nikad se ne kladim na Novaka da mu ne donesem maler.
                  Last edited by NI; 10-09-13, 11:17.

                  Comment


                  • Vau, ova Bojanina promena dresa pokazuje koliko je djavo odneo salu.. a tek ce je odneti
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Videla sam koliko je miksovao kad ga je Novak uhvatio u masinu, nije znao sta ga je snaslo, imao je onaj njegov tupavi, uplaseni, blizu placa pogled ka strikanu.
                      Ali Djokovic ga je svojim greskama vratio u zivot i to je bilo to...
                      Kako ograniceno gledas,iznenadjujes me.On je uspio ostati rezultatski iza sa Novakom u tom periodu,i sve je uradio da ga izbaci iz kolotecine i uspio je,Novaku nije puno trebalo.

                      Razumijem da ne zelite vidjeti siru sliku a i ne morate bas me briga.

                      Comment


                      • E sad... Najbolji ovaj je najbolji od onog... Nije to sve crno-bijelo
                        Slazem se ja da Novaka s kraja 2. i pocetka 3. seta sinoc ne moze dobiti ni Cak Noris, ali zasto Novak nije tako igrao krajem 1. i pocetkom 2. seta? Nije mu Nadal dao, igrao je fantasticno tada i na takvu igru je nemoguce odgovoriti onako kao sto je Novak igrao kasnije. To je cinjenica. Nadal je poceo losije igrati krajem 2. seta... Zasto? Nije mu Novak dao jer je i na onakvu Novakovu igru nemoguce odgovoriti igrom Nadala s pocetka meca... Okrece se to stalno u tenisu, treba igrati bolje i kad ti protivnik igra najbolje sto moze... Ali to smo sinoc vidjeli samo u nekoliko poena, a tih vecinu je dobio Djokovic. Ali Rafa mu je odgovorio tako da ovaj to vise nije mogao da isprati, prvo glavom, a onda mozda i tijelom.
                        Tako da ta prica da je najbolji Novak bolji od najboljeg Nadala pije vode samo kad Djokovic pobjedjuje. Kad gubi, to je samo izgovor ili utjeha.

                        Comment


                        • Meni je krivo jer veliki sampion Rafael Nadal je juce dobrim delom drugog i treceg seta, svoje vinere mogao da prebroji na prste jedne ruke i u zivotu su ga drzale samo Novakove UE .... Ali se zato -iako je bio preplasen- nije predavao vec se trudio da sto duze ostane u svakom poenu. To najvise zameram Novaku, ako smem sebi da dam za pravo da mu ista zamerim -nesposobnost da "oborenog" protivnika dotuce do kraja : da ga "zabije u zemlju i onako dok lezi fino izgazi i izlomi i da se ovaj od tog lomljenja ne moze oporaviti do kraja meca" Nadal je sinoc jednim gemom uzeo CEO MEC. Deveti gem treceg seta. Taj "udarac" je bio toliko jak da ja mislim da ce posledice jos da se osecaju - daj boze da gresim...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Vau, ova Bojanina promena dresa pokazuje koliko je djavo odneo salu.. a tek ce je odneti
                            Moje hejtovanje Nadal je promena dresa?
                            Pa ja sam navijala za Djokovica na RGu 2012., kad je mogao da uradi ono sto Fed nije, da veze sva 4 slema.
                            Zar nije do sad jasno da ne volim ni jednog ni drugog, ali kad igraju medjusobno, uvek navijam za Djokovica a ne za onog koji ima povredu koja je opasna za karijeru od 2005., a i dalje trci ka duracel zeka.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by majabl View Post
                              E sad... Najbolji ovaj je najbolji od onog... Nije to sve crno-bijelo
                              Slazem se ja da Novaka s kraja 2. i pocetka 3. seta sinoc ne moze dobiti ni Cak Noris, ali zasto Novak nije tako igrao krajem 1. i pocetkom 2. seta? Nije mu Nadal dao, igrao je fantasticno tada i na takvu igru je nemoguce odgovoriti onako kao sto je Novak igrao kasnije. To je cinjenica. Nadal je poceo losije igrati krajem 2. seta... Zasto? Nije mu Novak dao jer je i na onakvu Novakovu igru nemoguce odgovoriti igrom Nadala s pocetka meca... Okrece se to stalno u tenisu, treba igrati bolje i kad ti protivnik igra najbolje sto moze... Ali to smo sinoc vidjeli samo u nekoliko poena, a tih vecinu je dobio Djokovic. Ali Rafa mu je odgovorio tako da ovaj to vise nije mogao da isprati, prvo glavom, a onda mozda i tijelom.
                              Tako da ta prica da je najbolji Novak bolji od najboljeg Nadala pije vode samo kad Djokovic pobjedjuje. Kad gubi, to je samo izgovor ili utjeha.

                              Nemoj majo tako,harcika ce ih opaliti.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Moje hejtovanje Nadal je promena dresa?
                                I ja tebe trebam ozbiljno da shvatam kada otvoreno ovo kazes?E svasta

                                Comment

                                Working...
                                X