Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveca razocarenja Eura su definitivno Turska i Rusija.

    Comment


    • Cekamo tviter masu da nabaci neki tvitic za Vilsira i njegov ucinak
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Nema se sta nabacivat.

        Lallana ne zna ni dje trci ni dje treba da trci. Otima loptu saigracima. Ne moze Dajer gradit igru to jos jednom ponavljam i Henderson nek odustane od izvodjenja prekida. Jack nije fizicki spreman i to se vidi, nije lose odigrao imaa par dobrih lopti i to je to. Ovaj sistem mu ne odgovara, plus je cijeli tim bio letargican ni na sta nalik. Staridz bi mogao nekad i da doda loptu.

        Sve u svemu, tekma dosadna do bola, bolje da sam ucio ova beznacajna sranja za ispita, nego ovo gledao.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by krele90 View Post
          Ne bi me iznenadilo da Wales bude prvi u grupi. Simpatična ekipa

          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
          Moram sam sebe da citiram!

          Ramsey i Bejl predvode sjajno svoje ekipe treba i ostale zvezde da se ugledaju na njih!

          Comment


          • Jos jednom da ponovim Remzika ne zna igrati u ekipi koja ima posjed. Evo Wels imao ispod 50% posjeda danas, izdominirao. Imao Wels i protiv Engleza mal posjed, opet izdominirao.

            Al zato Arsenal igra na posjed i 90% tekmi sjebe u zivot. Najbolje tekme pruzao uvijek kada je igrao polu-bunker Arsenal.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dobar je Dajer igrac, napredovace on jos sigurno.

              Comment


              • Dobar je on igrac, ali on nije igrac koji gradu igru. To nije radio u Spudsima i bio je jedan od najboljih na svojoj poziciji. Ali sad naglo to radi u repki.

                Ispadaju Englezi iduce kolo ko god da im dodje.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Znaci Englezi idu na 2. iz grupe F pa ako dobiju u cetvrtfinalu verovatno na Francuze, a Wels ide na nekog treceplasiranog i to vrlo lako moze biti neko iz grupe D, i tu sad mogu Hrvati kalkulisati, izgube od Spanije a Cesi dobiju Tursku i eto Hrvatima u osmini finala Wels, a Cesi na Italijane, bice tu kalkulisanja u ova dva dana.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ramsey BOGotac, moj miljenik!


                    Ramsey uvek pre Wilshera!
                    Last edited by Tobdzija; 20-06-16, 22:37.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Mamba vec sada moze da onanise na novu pobedu Italijana nad Englezima.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Ramsey BOGotac, moj miljenik!


                        Ramsey uvek pre Wilshera!
                        Takodje! jeste da pravi budalu od sebe sa ovom novom zurkom ali to nema veze. Nadam se da ce daleko dogurati sa Velsom.

                        A evo šta kaže tviter i statistika za veceras

                        Nathaniel Clyne's game by numbers: 95% pass accuracy 7 chances created 6 crosses 4 take-ons 2 shots Good display.
                        Last edited by krele90; 20-06-16, 23:23.

                        Comment


                        • Jedna stvar me samo nervira, a to je sto su napravili takav zreb da favorizuje Francuze kako god okrenes, a otezava najvecim protivnicima maksimalno.
                          Evo na primer Italijani su prvi u svojoj grupi i u koliko i Nemci budu prvi u svojoj onda oni idu jedni na druge u cetvrtfinalu. Jer cemo imati 6 prvoplasiranih ekipa i onda u cetvrtfinalu neki pobednici grupa jednostavno moraju da idu jedni na druge (u koliko prodju osminu naravno) dok ce odredjeni timovi (citaj Francuska) i jos neko mrzi me sada da proveravam i u cetvrtfinalu igrati sa drugoplasiranim iz neke grupe (konkretno ukrstaju se sa Englezima koji u osmini cekaju drugog iz grupe gde su Portugal, Island, Austrija i Madjarska).
                          Poprilicno im je konfuzan sistem jer pobednik ni jedne od prve cetiri grupe nema sigurnog protivnika. Dok se ne odrede cetiri najbolje treceplasirane.
                          Evo samo primer Albanci i dalje imaju sanse. I ako to zvuci prilicno neverovatno, ali proveravao sam i cak im sanse nisu toliko lose. Dovoljno im je da Cesi i Turci odigraju nereseno i bolji su od treceg iz te grupe. I da Svedjani i Irci ne pobede Belgiju i italiju i bolji su od treceg iz te grupe. Onda bi par osmine finala bio Vels - Albanija Jebem ti prvenstvo
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pogresno gledas, Italijani ne mogu da se sastanu sa Nemcima pre polufinala, dok Francuzi u cetvrtfinalu mogu na Spance pod uslovom ako Spanci budu prvi u grupi.Nemci ako budu drugi u grupi idu u kostur sa Velsom, Svajcarskom i nekom treceplasiranom ekipom.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Pogresno gledas, Italijani ne mogu da se sastanu sa Nemcima pre polufinala, dok Francuzi u cetvrtfinalu mogu na Spance pod uslovom ako Spanci budu prvi u grupi.Nemci ako budu drugi u grupi idu u kostur sa Velsom, Svajcarskom i nekom treceplasiranom ekipom.
                              Ne bi ja rekao, proveri jos jednom, sada cu i ja.
                              Proverio Italijani u osmini na drugog u grupi D pa se onda ukrstaju sa pobednikom grupe C (sto bi trebalo da budu Nemci koji u osmini idu na treceg iz grupe A,B ili F - bas tim redosledom).
                              Spancima se Zreb otvara samo tako. Ako ne izgube od Hrvata.
                              Last edited by Sandugp; 20-06-16, 23:55.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • http://int.soccerway.com/internation.../final-stages/

                                Italijani u cetvrtfinalu mogu da se sastanu sa Englezima.

                                Sa kog ti sajta gledas?

                                Comment

                                Working...
                                X