Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Napisao sam gde vidim sansu....i ta sansa je bas dobra, ovako se tapka u mestu..
    Dok je Zvezde i Partizana i navijace koji vole taj klub bez obzira na rezultate, NIKADA SE NECE PRIVATIZOVATI. Ne moze neki Covic ili Ostoja da iskesiraju pare i kazu ovo je sada moje, i trofeji, istoriju, titule, NE MOZE. Ista je situacija i sa FK klubom, nema neko pozitivno misljenje o Delijama, ali ih podrzavam u tome sto oni nikada necete dozvoliti nekom domacem ili stranom tajkunu za sebe da prigrabe ime kluba zato sto su spremni da daju pare.

    Prodaj ti svoju kucu nekome ako si vec toliko zeljan da prodajes nesto sto nije tvoje. Zvezda je klub svojih navijaca, neka se uredi poput Barse ali da neki Miskovic, Vucic, AL DAHRA ITD kupi NIKADA.
    I ne postoji nikakva A licenca koja je vredna prodaje kluba sa takvom istorijom.

    I dosadjujes vise sa tim pisanjem oko privatizacije, hiljadu puta sam ti predlozio, imas klub u svom gradu, nadji privatnike pa se organizujte i pravo u EL po A LICENCU, jer tvrdis da je samo oblik svojine bitno.

    Comment


    • Je l igra Teri protiv fenera?

      Comment


      • Originally posted by Triple View Post
        Je l igra Teri protiv fenera?
        Ne

        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Triple View Post
          Je l igra Teri protiv fenera?
          Au druze, kakvo pitanje, decko u izolaciji, mora dva negativna testa da ima pa tek onda ako lekari dozvole i ako nema posledica da pocne da trenira.

          Pa nije karijes pa da pitas da li ce igrati protiv Fenera a igraci sutra putuju.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Au druze, kakvo pitanje, decko u izolaciji, mora dva negativna testa da ima pa tek onda ako lekari dozvole i ako nema posledica da pocne da trenira.

            Pa nije karijes pa da pitas da li ce igrati protiv Fenera a igraci sutra putuju.
            Logicko pitanje, klub se ne izjasnjava, pa sam pomislio da se oporavio. Nemamo običaj da cutimo.

            Comment


            • Klub je udruženje građana i kao takav vlasnik je građana, kad se svede malo to mu dođe na to da su vlasnici kluba njegovi navijači.

              Ali isto tako priča da će prodaja ne znam šta da uradi, da se oduzme nekome nešto isto nema uporište, prodaje se jedan AC Milan sa osam trofeja prvaka Evrope da se ne proda KK Zvezda ili FK. I opet su tu ostali navijači i trofeji i istorija.

              Treće, vlasnička struktura uvek može da se uredi na tipa - država Srbija 51%, privatnik 49%, s tim da u tom slučaju niko ne bi uložio, msm ko bi uložio silne pare u nešto što nije njegovo.

              Prodajom se kupuje sve, klub, zemljište, stadion/dvorana i sve što ide uz klub, a npr. FK ima problem što prvo mora da menja vlasničku strukturu, pa da reši pitanje zemljišta.....

              Teško će to da prođe u narednih 10 godina.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Klub je udruženje građana i kao takav vlasnik je građana, kad se svede malo to mu dođe na to da su vlasnici kluba njegovi navijači.

                Ali isto tako priča da će prodaja ne znam šta da uradi, da se oduzme nekome nešto isto nema uporište, prodaje se jedan AC Milan sa osam trofeja prvaka Evrope da se ne proda KK Zvezda ili FK. I opet su tu ostali navijači i trofeji i istorija.

                Treće, vlasnička struktura uvek može da se uredi na tipa - država Srbija 51%, privatnik 49%, s tim da u tom slučaju niko ne bi uložio, msm ko bi uložio silne pare u nešto što nije njegovo.

                Prodajom se kupuje sve, klub, zemljište, stadion/dvorana i sve što ide uz klub, a npr. FK ima problem što prvo mora da menja vlasničku strukturu, pa da reši pitanje zemljišta.....

                Teško će to da prođe u narednih 10 godina.
                KKCZ od imovine nema nista, ima samo obrtna sredstva, znaci nijedno osnovno sredstvo. Nema stalnu imovinu.

                Ako ti EL maximalno moze doneti 3.5 miliona eur prihoda pod uslovom da sve pobedis, a da bi to ostvario moras uloziti sigurno preko 25 miliona, neka mi samo neko navede potrebu bilo kog srpskog milijardera da svake godine baca 20 miliona eur kroz prozor.

                Zivimo u Srbiji gde ne postoji nijedan privatan klub koji ima svoju navijacku bazu, bez navijaca postajes MEGA, FMP< Bezanija u fudbalu,TFC itd.
                Last edited by Karamazov; 01-10-20, 07:35.

                Comment


                • Nece on bacati 20m. Sad dolazimo do toga sto ostali bacaju. Kupovinom brenda KKCZ, dobija ogromnu reklamu i dobru poziciju kako za licnu, tako i za promociju svoje kompanije na ovom trzistu.
                  Niko ne baca 20m nigde...suludo je o tome i pisati. Takvi ljudi imaju ozbiljne poslovne partnere i konekcije.

                  Ovde kao da je kameno doba pa ako dodje do privatizacije, sve ce da propadne.

                  Vlast nece to dati, zato sto im je ovo zlatna koka. Ipak imaju predsednika najveceg kluba na Balkanu u jutarnjem programu, gde ces bolji marketing.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Tako su ovi iz Malage zajebali one Arape, obećali im poslove, zemljište u gradu da ulažu i stavili uslov da ulažu i u Malagu FK, oni uložili i prc. Evo Malage sad u segundi, napadač im onaj Leščuk što je Zvezda htela da ga kupi.

                    Ima tu istine, s tim što je upitno naše tržište, odnosno ko će toliko novca da uloži u reklamu, tj. da kupi KK koji bi pri tom koštao i svake godine da ulaže u budžet istom, a da te iste pare okrene kroz posao.

                    Tu mora da mu država da garanciju da će da radi 1/3 državnih investicija, jer na srpskom tržištu ne može okrenuti toliki novac sigurno i da na kraju zaradi. Košarka u Evropi nije profitabilan sport osim ako ne gledaš iz ugla menadžera i Nebojše Čović.

                    FK je druga priča, jer se oko fudbala vrte veće pare pa se može okrenuti dosta para kroz transfer igrača, pa i LŠ plaća lepo, plus dobar tim bi punio Marakanu lako.

                    Comment


                    • Relativno se slazem. Zavisi ko uzme i cime se bavi. Nije nuzno cak i da bude Srbin. Ne treba ni da zaradi puno, nek kroz drzavu, grad i prihode zaradi 4m, njegovo je da nadje jos sest, nesto kroz licno sponzorstvo, nesto sa partnerima.

                      Kad neko kupuje klub treba staviti i odredjene klauzule kojih se treba drzati. Naravno i poreske olaksice..

                      Meni je neverovatno idiotski da npr FMP ima sportski centar, a mi nemamo. Vidi se tendecija EL da klub ima svoju halu...Nisu dzabe Lion i Minhen pri kraju radova. I iz te hale mozes vuci odlicne prihode.

                      Onda kad nas sutnu iz EL, bice pitanje zasto??

                      Zvezda ima poprilicno veliku armiju navijaca koji su vezani za klub, ali se poprilicno nista ne moze materijalizovati. Mnogo dobru poziciju imamo da ne uradimo nista na long term..isto je imao i kkp pa corak..
                      Last edited by LosmiSK; 30-09-20, 23:39.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Comment


                        • Doso je taj dan pocinjemo napokon nakon 7 meseci zelim nam svima mnogo srece i da pocnemo pobedom veceras.

                          Comment


                          • I ja se pridruzujem zeljama kako igracima tako i nama ovde da se sto vise radujemo u narednoj sezoni. Sedam dugih meseci bez kosarke, jbte mnogo.

                            Comment


                            • Ja sam se toliko uzeleo kosarke da mi ni onaj hrkljus od juce nije smetao
                              Gledao prvo Berona pa Djenku i na kraju Barsa-CSKA
                              Veceras mi klinjo ima trening u nezgodno vreme, tako da kasnim 30min ali odmah premotavam na pocetak i gledam laganica. Naravno ne ulazim na forume ili otvaram bilo kakve vesti.

                              Comment


                              • Hol, Lazić, Lojd, Kuridža, Kuzmić počinju.

                                Comment

                                Working...
                                X