Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam snimak jutros i ne vjerujem sa kakvom lakocom igra covjek od 40 godina. Koliko je on jos mogao da pruzi fudbalu. Projekat Galaktikosa je bio potpuno pogresan ali ovaj covjek je mogao da igra do danas taman i da bude prva desetka i jedan od najboljih igraca bilo kog tima.

    sigpic

    Comment


    • Што погрешан пројекат "Галактикоси" освојили су ЛШ, пар лига итд. ови данас у Реалу ће тешко тако нешто дочекати а и они су плаћени доста.

      ЕДИТ: Иначе Зидан је мени најбољи играч свих времена, више пута сам то говорио на форуму!

      Comment


      • Sve super do dovodjenja Bekama i propustanja Makelelea. Odavno debilnijeg poteza nije bilo. Dosao Ronaldo uzeli ligu, bili konkurentni i u LS i imali ubitacan tim. Umjesto da su se posvetili odbrani tada, da su doveli samo jednog igraca haos bi pravili. Ma mogao je i Bekam doci ali Makeleleu ne ponuditi novi ugovor je nonsens samo takav. No to je Perez.

        Zidan i po meni najbolji svih vremena. Ronaldo bi mi to bio da nije muku mucio sa povredama, ali ovo sto je Zizu radio je cista umjetnost.
        sigpic

        Comment


        • Зидан шахиста! Десет потеза унапред...
          Ма мени су Галактикоси били кул, готивнији него овај данас лудачки Реал, не зна се ко пије ко плаћа, мада ни тада мсм Касиљас није бранио, бранио је Цезар.

          Comment


          • Cezar se povrijedio pred Bajer cini mi se, od tada je zasjeo Iker i prvi je golman do pojave mocnog Adana prosle nedelje

            Ja sam volio taj fudbal, gubili su i dobijali sa stilom ali je nevidjen kiks napravljan sa Makelelelom. Jbt zamisli kad on covjeku nije bio zvijezda i nije zelio da mu da platu koliku zeli. Onda su morali na sredini Elgeru i Bekama da drze, ludilo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Зидан шахиста! Десет потеза унапред...
              Ма мени су Галактикоси били кул, готивнији него овај данас лудачки Реал, не зна се ко пије ко плаћа, мада ни тада мсм Касиљас није бранио, бранио је Цезар.
              Iker od finala protiv Leverkusen-a neprikosnoven. Cesar se poverdio oko 70. minuta cini mi se. Inace je te sezone i krenuo da brani za prvi tim, cesce mislim. Imao je sitnu povredu, pa se Cesar opet vratio medju stative i branio veci deo sezone. U finalu LS-a, ulazi svemocni Iker i brani tri zicera za devetu titulu prvaka Evrope.

              Tada je i postignut najlepsi gol u LS, barem za mene..


              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Али зато га је Челзи дочекао раширених руку, човек игра као програмиран, мсм Макелеле.
                Али најготивнији ми је био Редондо, све док није прешао наравно у Милан. Редондо доктор!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Iker od finala protiv Leverkusen-a neprikosnoven. Cesar se poverdio oko 70. minuta cini mi se. Inace je te sezone i krenuo da brani za prvi tim, cesce mislim. Imao je sitnu povredu, pa se Cesar opet vratio medju stative i branio veci deo sezone. U finalu LS-a, ulazi svemocni Iker i brani tri zicera za devetu titulu prvaka Evrope.

                  Tada je i postignut najlepsi gol u LS, barem za mene..


                  Dejo se ne slaze



                  Mada i meni je Zizuov miliji
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Али зато га је Челзи дочекао раширених руку, човек игра као програмиран, мсм Макелеле.
                    Али најготивнији ми је био Редондо, све док није прешао наравно у Милан. Редондо доктор!
                    Pa kako nece kad je jedan od najmocnijih zadnjih veznih svih vremena. Propustio je Perez i Kambijasa isto ali da je ostao Makelele bas bi haos pravili opet kazem uz jedno ili dva pojacanja u odbrani. Kasiljas, Karlos, Makelele, Zidan, Figo, Ronaldo pffffffff
                    sigpic

                    Comment


                    • Zizu

                      Comment




                      • Nije najbolji od najboljih, ali je definitivno igrac zbog kojeg se fudbal gleda, i igrac koji daje smisao ovoj igri, definicija Lojalnosti, a i definitivno jedan od najkompletnijih veznih igraca u poslednjih 20 god.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Moj glas ide Zizuu. Čovjek ja majstor fudbala..

                          Za razliku od ostalih, meni nikad nisu omiljeni fudbaleri bile najveće zvijezde. Omiljeni su mi bili igrači poput Zendena, Simaa Sabrose, Tomasona, a jedini od ovih velikih kog obožavam je Stevie G..
                          http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                          Sve je rečeno...
                          Majstor svoga posla...

                          Comment




                          • Ono sto je on pruzao u jednom trenutku je najbolje sto je fudbal ikada video. Tacka.
                            sloboda ili ništa

                            Comment



                            • Cudi me da niko nije oca spomenuo.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Maradonu nisam gledao, tj jesam nesto malo u Italiji 90 ali sam imao sedam godina i ne secam se preterano. Badja sam kao klinac obozavao, a Romaria mrzeo, ne znam zasto... Blentavi Dejo je bio KRALJ, Piksi majstor. A Hristo Stoickov OTAC To je taj period od devedesete, do devedeset pete, kada am se bas "przio" opasno na fudbal. Od tada pa sve do 2006 sam bas bas pasionirano pratio sve i mogu da kazem da je najbolji napadac koga sam ikada gledao Ronaldo (Brazilac ako neko uopste sumnja o kom ronaldu pricam ) A najbolji igrac Zidan - govorim za period od 90 pa do 2006 (kada sam bas aktivno pratio sve) O ovome sto ne pamtim ne mogu bas da pricam, nisam kompetentan.
                                A Del Pijero je prica za sebe, njega sam gotivio vise nego sada Novaka Djokovica. Verovatno jer mi je Juve uvek bio u srcu, pa sam malo vise subjektivan, ali ono sto je Sandro Macka mogao da uradi na terenu sa loptom NIKO nije. Da nije bilo one povrede posle svetskog 98 i cele jedne sezone neigranja, jos mnogo vise bi i on i Juventus postigli. Nikada mu necu zaboraviti onu propustenu priliku protiv Francuza u finalu eura 2000, ali zato ima MILION drugih stvari kojima me je odusevljavao i ostavljao bez daha.
                                Last edited by Sandugp; 14-06-14, 11:15.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X