Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moglo je da padne i neko glasanje a?

    Mislim kad je već ovoliko ljudi napisalo svoje favorite....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Auuu nisam znao da ovoliko nas navija za Italijane
      Idemo braco zabari!!
      Nmg da se setim, ali prošli Euro nas je bilo dalko manje.

      Možda par ljudi samo i baš je suprotno raspoloženje bilo, u smislu da su "Žabari" bili hejtovani.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Moglo je da padne i neko glasanje a?

        Mislim kad je već ovoliko ljudi napisalo svoje favorite....
        Podržavam. Mogla bi se neka anketa napraviti.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Da je tu brat Aleks i Pirlo pa i da navijam. Ovako mrka kapa. Jedino jos zbog Djidjulija mogu da ih simpatisem.
          Englezi zbog Runjavog, Hrvati kao braća . Nemci zbog Svajnija i Rojsa da je tamo . I naravno za sto vise golova i što manje terorizma.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Zbog Shikija i Brajkule nisam otvoreno navijao za Italijane, a inace na svakom prvenstvu od 2000 pa na ovamo sam navijao za njih.

            Navijam protiv Engleza, Spanaca i Nemaca.

            Cuj sto manje terorizma, daj da ga ne bude uopste.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Nmg da se setim, ali prošli Euro nas je bilo dalko manje.

              Možda par ljudi samo i baš je suprotno raspoloženje bilo, u smislu da su "Žabari" bili hejtovani.
              Zabare obicno ovi sto misle da je malo golova = antifudbal i latentni homoseksualci koji lice na Gorana iz OK Banda. Kod ostalih nisam primetio.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Nmg da se setim, ali prošli Euro nas je bilo dalko manje.

                Možda par ljudi samo i baš je suprotno raspoloženje bilo, u smislu da su "Žabari" bili hejtovani.
                Imam dobrog drugara, hejtuje Italijane, svaki dan mi prica da su bogalji i da ne znaju nista, da ce svi da ih naduju, i kladili smo se, rekao sam mu da ce stici namanje do cetvrtfinala, on je rekao da nema sanse, nadam se da cu dobiti gajbu piva kada se zavrsi EP.
                Pa ono standard, ocekivao sam da Brajko, ti, Uros, Rosso,Capitano i ja navijamo zato sto pratimo Seriju A, ali ovoliko ljudi nisam ocekivao
                Last edited by bice; 08-06-16, 22:50.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Belgija i Portugal. Oni si mi onako najzanimljiviji za praćenje.

                  Sent from my m2 note

                  Comment


                  • Ja zelim Conteu sto prije da ispadne sa EURA. Nikako nisam zadovoljan rosterom igraca koje je poveo u Francusku. Tako da nemam reprezentaciju za koju cu navijati. Naravno sve cu pratiti koliko budem u mogucnosti.

                    Francuzi su mi zanimljivi..

                    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                    Last edited by Rossonero; 08-06-16, 23:06.

                    Comment


                    • Ja sam za Nemačku, Španiju, Francusku i Englesku, pa valjda će neko osvojiti

                      Comment


                      • Roya klovna mozes odmah u startu otpisati.

                        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                        Comment


                        • Ja jadan navijam za te Engleze siromahe vec 15 godina i nikako. Kako li je onima sto od 60-tih navijaju.

                          Woj ce da se obruka zestoko, ako ne bude koristio provjerenu formulu iz kvalifikacija. Ako bude igrao s Dierom u sredini, ispadaju oni u grupi.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Da je tu brat Aleks i Pirlo pa i da navijam. Ovako mrka kapa. Jedino jos zbog Djidjulija mogu da ih simpatisem.
                            Englezi zbog Runjavog, Hrvati kao braća . Nemci zbog Svajnija i Rojsa da je tamo . I naravno za sto vise golova i što manje terorizma.
                            Ali, sto manje terorizma

                            Kao i uvek kad nema nas (16 godina leb ti jebem) za Nemce i Engleze.

                            Comment




                            • Dom za vješanje
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment




                              • Sprda se covjek.

                                Comment

                                Working...
                                X