Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzivanje kako Roma igra ovih dana,Pablo Osvaldo mocni
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ништа ово није специјално вечерас, Консиљи ми је крив за оба гола - искључиви кривац, али да је пијани чех наштеловао екипу за разлику од почетка сезоне где су буквално изгледали као распуштена банда.
      Било како било, ја и даље мсм да Косиљи није устао на леву ногу да би овде било густо...
      Пјанић диригент, докторски игра!

      Comment


      • Greske su otvorile Atalantu, ali ipak tesko je bilo uhvatit onu loptu Pjanica, osjeti se potpis Juninha Pernambucana

        Lijepo je gledati Romu u ovim zadnjim utakmicama, puno sansi stvaraju, veceras mozda i manje nego prethodni, ali se ima sta vidjeti.

        Comment


        • Нисам се по показаном на почетку сезоне надао овоме, чак сам ценио да ће и да шутну Земана, али Рома је озбиљан кандидат за место које води у ЛШ. Имају одличне појединце а изгледа да их је напокон Чех уконпоновао у иоле добру целину.


          ЕДИТ:

          Заменио брат Ћигаринија, одмара га за Јуве за викенд. Уместо њега Де Лука - шпиц- прошло коло се прописно обрукао, невероватан промашај.
          Привешће ово Рома лагано крају.
          Last edited by Brajkula; 11-12-12, 22:06.

          Comment


          • Miraleme nemoj da ih brukas,ovo je sprdnja kakva asistencija,sprdnja

            Destro 3:0
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Пјанић доктор, ја га не бих продао испод 25м јер читам у теми Арсенала да је неко поменуо њега као могуће појачање на зиму. Не могу да кажем да га Рома не би продала у случају неке врхунске понуде.
              Некако овај успон у Роми иде паралелно са изваљивањем Земана да без Пјанића не може да игра, како је он постао стандардан Рома се весели. Још да извали да му је Де Роси бољи од Флорензија и Тачтсидиса и песма по Рому
              Измени Колантуоно и Дениса, поздравио се са мечом...мада да је знао да ће Освалдо овако да забоде Матеуа лактом и попије црвени вероватно би га задржао још мало, мада опет 0:3 не могу да стигну тачно да судија искључи још једног Роминог играча. Мада ово Освалу је чист црвени.

              Comment


              • Znao sam prije nego sto je dobio crveni Osvaldo, da ce neku glupost napraviti, jer je sve mirisalo na to. Pjanic ponovo odlican, kako je majstorski podvalio loptu Destru koji je se kasnije i povrijedio (nadam se da nije ozboljnije jer je bas izgledalo lose po njegovoj kretnji).

                Lijepo je ponovo na golu Rome vidjeti Stekelenburga, koji donosi sigurnost odbrani.

                Comment


                • Пјанић доктор, доста прецизан играч, готово да вечерас није направио грешку у пасу и воело бих да дођем до податка успешности његових додавања вечерас. Нек се испрси Јуве за њега кад оде Пирло у пензију, лако може да га поставе ка његову замену...наравно да пораде мало на креативности и усаде у њега, ако је то могуће, оне Пирлове пасове које нико не очекује, али има потенцијал за тако нешто
                  Срђан Радојевић је иначе преноси вечерашњи меч на СК Прајм, и моје све похвале. Доста обавештен коментатор о Серији А без обзира што се иста не преноси на каналима ове телевизије. До душе баратао је све неким клише информација типа где је ко играо итд. али је изнео и информацију нпр. да је тренер Аталанте Колантуоно играо мали фудбал за Рому, то нпр. ја нисам знао, нисам уопште знао ни да је дотична глава играла мали фудбал, свака част

                  Голови:

                  Comment


                  • Sve je to super,al po meni nece zavrsiti medju tri ekipe na kraju u Seriji A.Inter i Napoli po meni kompletnije ekipe,uravnotezene za razliku od Rome.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Sve je to super,al po meni nece zavrsiti medju tri ekipe na kraju u Seriji A.Inter i Napoli po meni kompletnije ekipe,uravnotezene za razliku od Rome.
                      Могуће, али су сигурно кандидат за тако нешто.
                      Јачи су и Интер и Наполи тренутно, али бих више волео Рому у топ3 него Наполи кога на крају сезоне највероватније оставља Мацари, највероватније напушта Кавани, а ко зна можда и Хамшик, плус одбрана им је и данас матора, сад види како ће то бити за годину дана нпр.
                      тако да не видим неки велики успех таквог Наполија догодине у ЛШ, док Рома ако сачува овај састав уз појачања...

                      ЕДИТ: Иначе све карте за меч купа Јувентус-Каљари који је данас на програму су распродате, навијачи Јувентуса желе да поздраве повратак мистера на клупу http://www.juventus.com/wps/portal/e...ragma=no-cache
                      Last edited by Brajkula; 12-12-12, 03:51.

                      Comment


                      • Рутински одрађено од стране Јувеа 1:0 Ђовинко. Без запињања превеликог. Остаје само да се види шта је са Видалом и Бендтером који су напустили у току меча морали да напусте игру због повреда.
                        Катанија избацила Парму на пенале.

                        Едит:

                        Парма-Катанија

                        Јувентус-Каљари


                        Interesantan detalj koji su Italijani primetili večeras jeste ''igra brojki'' po kojoj je igrač sa brojem 12 postigao gol u 12. minutu drugog poluvremena utakmice koja je odigrana 12.12. '12.
                        Last edited by Brajkula; 13-12-12, 00:41.

                        Comment


                        • Напада Милан, пар добрих шанси, али голман Ређине Факин одличан.
                          Иначе, гости постигли погодак, који је оправдано поништен због офсајда.

                          Comment


                          • Ocekivano da Milan "stisne" u drugom poluvremenu......Yepes 1:0...

                            Odigrao sam live na poluvremenu da na tekmi bude vishe od 1.5 golova.Trebalo bi da padne jos 1...
                            Lepa kvota bila...1.95...;)

                            P.S. Al se ovaj Robinjo ugojio...:/
                            Last edited by z0La; 13-12-12, 22:11.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Јесте да су и овај једва увалили, али мислим да ће лагано пасти још један, има предиспозиција.

                              Comment


                              • Golman ih vadi za sad...ali ne moze valjda i on sve da odbrani...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X