Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokirivaldo View Post
    Neznam koju seriju da gledam ,kakva je serija Wire http://www.imdb.com/title/tt0306414/?ref_=nv_sr_1
    da li je ocena serije neka stvarno realna ocena
    Evo sta kaze Clay legenda na tu ocenu :

    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ja sam vise puta pokusavala da gledam Wire i nikako nisam uspevala da zavrsim 1.epizodu
        ali po vasim komentarima izgleda da moram da preguram pocetne 2,3 epizode
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ne znam ni ja koliko je ovde ispratilo Comic-Con, ali su sigurno neki od vas videli trejler za crossover The Simpsons i Family Guy.Ja po onom materijalu nisam bas uopste odusevljen, deluje mi da ce u krajnju ruku da bude prosecna epizoda a i sve sto se desava u tih 4 minuta je manje-vise klise i predvidivo.

          Vikinzi sa druge strane puno obecavaju.



          Pogledacu prvih par epizoda da vidim na sta ce da lici.

          Comment


          • Zavrsih 2 sezone Suits-a u roku od 4 dana. Genijalna serija .
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Jedna od najboljih serija ikad

              sigpic

              Comment


              • Moja najomiljenija scena u prve tri sezone BE.



                Koji psiho

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  Ne postoji film koji pobedjuje knjigu . Divergent je samo jedan primer toga. Nisam citao Game of Thrones pa ne mogu da pricam nista o knjizi ali serija je super . Bar sam ja dobio takav utisak nakon 4 sezone gledanja .
                  Super je serija,nema sta...al opet knjiga je knjiga.Moja preporuka ti je da je procitas,ako vec volis da citas...
                  Meni je definitivno u top3 knjiga koje sam procitao...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Super je serija,nema sta...al opet knjiga je knjiga.Moja preporuka ti je da je procitas,ako vec volis da citas...
                    Meni je definitivno u top3 knjiga koje sam procitao...
                    Sigurno cu je procitati jednom . Verujem da je knjiga odlicna. Volim ja puno da citam tako da ne mogu da propustim Game of Thrones
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Van Alden je konacno izasao iz pussy moda, sto me je veoma obradovalo.Bio je i red da pokaze malo zube.Od onoga sto ce se desiti u sledecoj sezoni, najvise me interesuje sta ce se desiti u Cikagu i nadam se da ce da dobiju veci prostor nego u cetvrtoj sezoni.Finale me je ponovo sokiralo, jos jedan moj drag lik je ubijen.Sada se ceka pocetak septembra i prva epizoda pete sezone.

                      I'm relaxed







                      Spoiler
                      Nije mi se svideo kraj epizode i sto se oprastamo od Ricarda, jednog od mojih najdrazih likova.Od par likova smo se oprostili i bice vise prostora za ono sto je najbitnije u sledecoj sezoni:Kuba, Cikago i pad Rotstina.

                      Comment


                      • И по кој пут гледам Мућке.

                        Дефинитивно најбоља серија свих времена. Уз Камионџије (први део).
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment




                        • Samo za prave fanove GOT!

                          ps: ko nije odgledao poslednju sezonu nemoj da slusa pesmu
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • http://www.hollywoodreporter.com/liv...io-inks-721662

                            Realno samo Seldon zasluzuje jedan milion, ovo dvoje ni zajedno ne zasluzuju toliko.

                            Comment


                            • Suits razvaljujeee u cetvrtoj sezoni
                              sigpic

                              Comment


                              • Suits razvaljuje u svakoj sezoni
                                .................................................. .................................................. ........
                                Spoiler
                                Jos da Mike nije kreten koji planira da se pomiri sa onom cije ime necu pominjati. Standardno iritirajuci zenski lik u serijama Mada kad bolje razmislim, savrseni su jedno za drugo...
                                Last edited by p4p1; 11-08-14, 01:52.

                                Comment

                                Working...
                                X