Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeli gameplay WCa isti kao na FIFU 14?
    sigpic

    Comment


    • Mislim da nije baš isti.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Isto potpuno, bas je sad probah na poluvremenu. Svaka reprezentacija ima pregazih Cad sa CG 7:0
        Stadioni su vrhunski, ode PES sa harda pjeske.
        sigpic

        Comment


        • Kad vas vidim kako prelazite na FIFU

          Comment


          • Comment


            • Comment


              • Nedelju dana odmora na selu, i igranja FIFA 14 malo duze kako bih provalio sve fore, gameplay me oduvao koliko je dobar, evo priznajem.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Comment


                  • Goal-line tehnologija u FIFA 15.

                    Comment


                    • Kako je nerealno Fifu jedva vuce komp na 1200 rezoluciji sve low a Pes ne oseca na 1600 medium,high
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Zivim za dan da imam para da kupim komp koji moze podrzat fifu jacu od 10ke. Bezveze mi je zivot bez Fife
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Zivim za dan da imam para da kupim komp koji moze podrzat fifu jacu od 10ke. Bezveze mi je zivot bez Fife
                          Jos gledam na youtubu kako im je dobar online mod pa ono kida jbt , al sta da se radi kad sam i ja sa lovom kratak
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Vise od 10 godina igram FIFU a poslednjih 5 uzimam original. Isplati se itekako. Onlajn modovi, naravno uz odlican gejmplej, cine ovu igru izuzetnom - Head2Head Seasons, Ultimate Team, Pro Club i naravno Co-op Seasons, mod koji sam godinama iscekivao.

                            Nisam ni ja nesto dobar sa lovom ali mi nije zao da ulozim u ovo jer se igra godinu dana u kontinuitetu, sa elanom. Doduse, sada ce morati da se ojaca komp jer je 15-ica mnogo zahtevnija od 14-ice ali s obzirom da samo ovo igram moracu da se snadjem.

                            EA nam sprema pravo remek-delo. Licencirani su svi stadioni PL, a bice tu i adekvatna zvucna podloga - navijacke pesme svih premijerligasa. Gejmskom pocinje za par dana pa cemo dobiti neke nove video snimke i tizere, uz ove do sada koji su u najmanju ruku fascinantni.

                            Comment


                            • Polupao sam dzojstik na retardirani pes kad sam ga i instalirao
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Mario Götze has been confirmed as the cover star of PES 2015!
                                KONAMI's football game will be released on November 13th on PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 and PC!




                                Comment

                                Working...
                                X