Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilija Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ma na stranu za koga navija,nego lik stvarno iritira,treba da se ugleda na Srdjana,covek prenosi za medalju...

    Comment


    • #47
      hahaha to jer je Srdjan grobar.Imas djecji nacin pisanja!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • #48
        Iako je grobar,ne iritira kao Ilija,ne znam koji je tvoj problem?

        Comment


        • #49
          Originally posted by Duka View Post
          hahaha to jer je Srdjan grobar.Imas djecji nacin pisanja!
          I Plavsic je Zvezdas pa nije to ni priblizno iritantan kao Ilija.Lik mnogo bolje prenosi od njega, jes da se pogubio malo kada je Zvezda igrala pre dva kola protiv Grka.Mene Ilija uopste ne odusevljava i svako sa kosarkaskog pdf-a ce ti reci da se skroz smori kada cuje da nba mec prenosi Kovacic.

          Comment


          • #50
            Maricu brate Da ti nesto kazem pogledaj temu 'Darko Plavsic' ..tamo stoji sta mislim o njemu..ajde...ajde;) A Ilija..komentari na Zvezdinim poenima su bili dobrii to je to! Nadam se da smo se razumjeli..dok ovaj 89,znas da je poseban uvjek


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • #51
              Dete,tebi nije dobro,ocigledno

              Comment


              • #52
                Kritike su tamo uglavnom upucene najvise za Junajted, poneki put i za fudbal, ali nisam od nikoga cuo da ga iko kritikuje njegove prenose vezane za basket.Kazem ti vecina forumasa(a i verujem uopsteno) bi pre izabrala da kosarkaski mec prenosi Plavsic nego Kovacic.Plavsic se mnogo vise razume od njega, a i mislim da je pre trenirao kosarku(barem po visini zakljucujem, a i po onome sto cujem od njega vidi se da sve drzi u malom prstu kada je basket u pitanju).Ja ne pricam za Zvezdine prenose nego generalno kako on stoji, a i ne treba mecevi Kovacica da se gledaju samo na nacin kako on komentarise poene Zvezde nego sveukupan utisak.

                Comment


                • #53
                  vec sam rekao da je Darko najbolji!davno jos!A Ilija je bio ok sinoc!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Mariću ti se i dalje boriš sa vetrenjačama
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • #55
                      Neka prenosi samo Zvezdaš, ubija me kada na RTS-u npr. prenosi onaj brat Grobar tekmu tipa Radnički-CZV i samo nabacuje na Radnički, providno navija...

                      Mada ovaj od sinoć rekoh ima očajnu boju glasa, plus govori kroz nos, o košarci koliko se razume nzm jer se ni ja baš ne razumem preterano.

                      Comment


                      • #56
                        Meni je Ilija skroz ok, možda zato što njegov glas vezujem za početke prenosa NBA kod nas.
                        Inače Plavšić ima glas za komentatora, ubilo se...
                        Last edited by miloolja; 16-11-13, 12:12.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by miloolja View Post
                          Meni je Ilija skroz ok, možda zato što njegov glas vezujem za početke prenosa NBA kod nas.
                          Inače Plavšić ima glas za komentatora, ubilo se...
                          Srce moje ne razlikuje Duškić te ljude, samo basket gledam preko TV-a jer nemam kvalitetne strimove i nekada kada SK prenosi Kup Italije, ostalo sop i braća Rusi koji veze nemaju sa komentarisanjem, samo izgovaraju imena igrača i eventualno "štangla" što znači stativa. Tako da ne znam koji je tačno Ilija, samo komentarišem druga od sinoć i ako neko nije izvalio nemam ništa protiv, tj. ne bunim se da on i dalje prenosi nas jer je lik očigledno Zvezdaš i na to nadovezao razloge za brata sa RTS-a kao primer.

                          Comment


                          • #58
                            Ilija je bio okej kada sam počeo da pratim NBA, pre 10-ak godina, tada na televiziji B92. Tada su najviše radjeni prenosi, što je i logično Sakramento Kingsa. Tada mi ta pristrasnost u njegovom glasu nije smetala, jer su to bili naši igrači, i 99% Srbije je navijao za Kingse. Doduše, tada nisam imao taj protok informacija o tome šta se dešava u ligi, o trejdovima, povredama, novim stvarima vezane kako za tako i van terena, pa mi nije ni smetalo kad nešto bitno Ilija ne pomene, sem onog što se dešava na samom parketu. Ilija nije unapredio svoj način prenošenja utakmica od tada, i očigledno živi na toj staroj slavi kada je bio neprikosnoven što se prenošenja utakmica tiče.

                            To što je on okoreli navijač Crvene zvezde i što punim srcem prenosi utakmice tog tima, meni ni malo ne smeta. Možda smeta drugim zaljubljenicima u ovu igru koji možda čak ne simpatišu ni jedan od dva večita rivala, ali žele da kada gledaju neku od tih ekipa, komentator bude NA MESTU, kao dvojac Plavšić - Radojević.

                            I jedna stvar koja mi je zasmetala kod Ilije, i zbog koje jednostavno uvek mjutiram tv kada on prenosi je ono finale EL kada je čovek, da ne iskoristim vulgarnu reč, a svi ćete shvatiti na koju reč mislim, reagovao kod pogotka Princezisa. Kao da mu je brat najrodjeniji. Eto tako je čovek odreagovao. Ako on stvarno veruje u ono "Ortodox brothers" i ta sranja, onda je čovek još više pao. Bar u mojim očima.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • #59


                              pricajte sta hocete ovo je legenda
                              Last edited by izf; 16-11-13, 16:40.

                              Comment


                              • #60
                                Kakve veze ovo ima sa temom

                                Comment

                                Working...
                                X