Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu, jer su jedna tvrdoglava nacija koja odbija da zaposli nekog elitnog trenera, jer Brazilci takvih nemaju.. Parreira je tu meni bez ikakve dileme najveci krivac, kao i Scolari za nedavni fijasko. Ni do tada mu nisam davao neki kredit za 2002. ali meni je tu jasna stvar sad da bi rezultat tada ostao isti sa bilo kojim koliko-toliko normalnim trenerom, a pretpostavljam da je slicna prica i sa Parreirom, mada tu necu da gresim dusu, jer to SP nisam gledao. Dao i Dani Alves neku izjavu skoro da im se Pep nudio.. no kod njih to verovatno ide po principu:
    - Pogledaj nacionalnost
    - Baci u kantu ako nije Brazilac

    A sad vec imaju i mnogo vece probleme

    Comment


    • Ma pusti tetkino sliku vidi Karlosa brata u pozadini I Ronaldinjo mag covek! Debeli klasa sam za sebe!
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • I kontam prica sa Cafuom?

        Kazem ja, depresija da ih uhvati. Sta su imali tad, a sta sad. Prelivali prirodnim talentom jbt, sta ces lepse.. uvek prirodnjaci, nikad naporan rad

        Comment


        • Sad jedini Marcelo takav,objektivno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Sad jedini Marcelo takav,objektivno
            ni polovina Karlosa! Dobar jeste, ali ne toliko
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Kup Konfederacija 2005

              Adrijano, Ronaldinjo, Kaka, Robinjo, Ze Roberto, Emerson itd.

              U polufinalu i finalu protiv Nemačke i Argentine 7 golova (Adrijano 4, Roni 2, Kaka 1). Posle Kupa Pereira izjavljuje Ronaldo će morati da se potrudi da zauzme mesto Robinja u napadu dok je Adrijano siguran.





              Na SP 2006. Francuska nikad gora sa Domenekom, probudili su se onim preokretom protiv ne tada tolike sile Španije i onda onaj centaršut za Anrija u 1/4 finalu cccccc...

              Jeste, nisu igrali maestralno Brazilci ali imali bi dobre šanse protiv Portugala i kasnije Italije. Ali...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment




              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Il Capitano View Post
                  Kup Konfederacija 2005

                  Adrijano, Ronaldinjo, Kaka, Robinjo, Ze Roberto, Emerson itd.

                  U polufinalu i finalu protiv Nemačke i Argentine 7 golova (Adrijano 4, Roni 2, Kaka 1). Posle Kupa Pereira izjavljuje Ronaldo će morati da se potrudi da zauzme mesto Robinja u napadu dok je Adrijano siguran.





                  Na SP 2006. Francuska nikad gora sa Domenekom, probudili su se onim preokretom protiv ne tada tolike sile Španije i onda onaj centaršut za Anrija u 1/4 finalu cccccc...

                  Jeste, nisu igrali maestralno Brazilci ali imali bi dobre šanse protiv Portugala i kasnije Italije. Ali...

                  Ali na kraju braca moja Italijani uzimaju za moju neopisivu radost i skakanje po kuci.
                  Samo Fabio Grosso
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    ni polovina Karlosa! Dobar jeste, ali ne toliko
                    Ma nije dobar kao Carlos,ali je Marcelo magija u pokretu pogledaj malo,pa tehnika bolesna,napadacki orjentisan iskljucivo ponekad i ono njihovo klasicno neodgovorno igranje,ali gledati ga milina...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Zašto je zatvorena tema

                      Преноси 2015/16 ?

                      Zašto nam uzimate i ovo malo radosti što imamo u životu?

                      Gde ću sad moći da pratim sve u vezi prenosa Španske lige?

                      Comment


                      • Vidjelo se od samog pocetka SP-a 2006. da Brazilci ne igraju kao sto se ocekivalo, kao da je sve na silu islo, tako bih to opisao. Bio sam bas razocaran njihovim igrama. To je na neki nacin i logicno kada pogledas da su pojedini igraci bili nespremni za to SP, medju kojima je i Ronaldinjo. Tom covjeku poslije osvajanja LS-a sa Barselonom fudbal nije bio na prvom mjestu.

                        Comment


                        • Šta se bre dešava sa Wadom , jel se čuje neko sa njim ?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ja sam ga slucajno navatao na skajpu pre mesec dana i pricali smo veoma malo, dobro fura faks.Studira zajeban smer i trebalo bi da ima uslov za cetvrtu godinu.Nadam se da ce se vratiti kroz godinu-dve, na prstima jedne ruke mogu da se nabroje forumasi koji ga ne gotive.Nisam sada u stanu(a ni u narednom periodu), ali mislim da se dobro secam sta mi je rekao.

                            Comment


                            • I ja sam pricao s njim ima jedno godina, ubija faks nema vremena.mstvarno gotivan lik, posebno jer gotivi Arsenal i pratio je onu djecurliju sa mnom
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Taj covek nema sta nije pratio od sporta.Fudbal kad god je mogao sve lige petice, sada mislim da se ogranicio na Real i povremeno PL.Basket isto puno pratio, ali dobro da je shvatio na vreme da njegov smer nije za zezanje.

                                Comment

                                Working...
                                X