Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo kolo ce biti zanimljivo

    Comment


    • Papi kakva je to taktika

      Comment


      • Taktika ili prosto vise veruje u mladjanog Grka

        Comment


        • Ma i jucer je iso kontra svih i danas. Nada se da svi kiksamo ali ne damo se

          Comment


          • Ma tako se pogodilo, ali tim bolje ako Monfu uhvati neko ludilo

            Juče nije bilo neke sigurice, pa sam morao da ispoštujem Grišinih 10:1 protiv Goffina, sad 11:1

            A za danas je u pravu Contador, ovaj bolestan, nije ni na šta ličio juče, izgubio u Shanghaiu od njega gde je maltene nepobediv, a tek je nepobediv posle dobijenog prvog. Tako da baš nisam optimista da ga prolazi sutra. Čim naiđe na nekog ozbiljnog ne deluje da ima ni volju ni motivaciju, samim tim ni nivo. S druge strane slobodno nek me demantuje, svojevrstan win-win

            Plus Pariz nekako uvek i odigram riskantnije nego druge turnire, jer uglavnom bude puno iznenađenja
            Na kraju krajeva, džabe pogodih i Garrina i Dimitrova kad odoše u QF obojica

            Comment


            • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Pitanje, je l zelite da odigramo i ovaj pool za Milano/London, sto bi znacilo da se na slepo biraju igraci za London?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Lista igraca koji su obezbedili mesto na finalnom turniru:
                  Nerealan (Q)
                  Ivan_PG (Q)
                  manda (Q)
                  Mrkela (Q)
                  p4p1 (Q)
                  madrid (Q)
                  Contador54 (Q)
                  Sandugp (Q)
                  Jack (Q)
                  El Vlad (Q)
                  notorious (Q)
                  goga (Q)
                  Dale (Q)
                  Zarkov (Q)
                  icetea (Q)
                  bice (Q)

                  Comment


                  • Na mala vrata upadam u London i 4. sezonu za redom, iako sam ocajan bio cele sezone.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Contador54 View Post
                      Lista igraca koji su obezbedili mesto na finalnom turniru:
                      Nerealan (Q)
                      Ivan_PG (Q)
                      manda (Q)
                      Mrkela (Q)
                      p4p1 (Q)
                      madrid (Q)
                      Contador54 (Q)
                      Sandugp (Q)
                      Jack (Q)
                      El Vlad (Q)
                      notorious (Q)
                      goga (Q)
                      Dale (Q)
                      Zarkov (Q)
                      icetea (Q)
                      bice (Q)
                      Odkud mene u Londonu!? [emoji33] Mislila sam da ide samo 10.
                      Moze li neko pravila ukratko, s obzirom da mi je prvi zavrsni turnir...

                      Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by goga View Post
                        Odkud mene u Londonu!? [emoji33] Mislila sam da ide samo 10.
                        Moze li neko pravila ukratko, s obzirom da mi je prvi zavrsni turnir...

                        Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                        Cestitke gogo

                        Ista su pravila kao i za redovan turnir, samo kad i ako stignes do polufinala, onda mozes da ponovis pik, inace ne bi bilo moguce da se osvoji turnir.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Cestitke gogo

                          Ista su pravila kao i za redovan turnir, samo kad i ako stignes do polufinala, onda mozes da ponovis pik, inace ne bi bilo moguce da se osvoji turnir.
                          Hvala, hvala...

                          Comment


                          • Jel drugo kolo igraju winner winner?

                            Comment


                            • Da
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Moze se podvuci crta.
                                Nerealan prvi u singlu na sta mu cestitam.
                                Ja i moj saborac Contador prvi u dublu,takodje drugi sam u singlu sto je sve zajedno rezultat vrijedan postovanja pogotovo nakon psihicke krize u koju sam upao poslije dolaska na prvo mjesto u junu.
                                Mislio sam da se penzionisem ali vatra i dalje gori u meni nema stajanja.

                                Comment

                                Working...
                                X