Announcement

Collapse
No announcement yet.

¡Hola, Madrid! 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda se varam, ali se meni cinilo da Novak gubi pomalo dah nakon dugih poena, a i pao mu je malo nivo u drugog seta. Videcemo sad u Rimu sta ce biti, tu bi trebalo da dobijemo konacnu sliku oko RG-a.

    Cestitke svim fanovima Djokovica, rutinska i zasluzena titula.

    Sa ovom titulom se izednacio sa Nadala, obojca imaju po 33, ali ja sam 100% siguran da ce on biti ispred Nadala kad su Mastersi u pitanju, kiksirao je debelo Rafa na ovogodinesnju sezonu sljake, a s obzirom na to da je nekonkurentan na hardu tesko da ce videti titula na drugoj podlozi mimo sljake.
    OVAKO

    Comment


    • Hahahah bas sam htela da kazem...jaoo Feli kakav si

      Hahahah sasav Noksi [emoji3]
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Malo mu Nole napunio stajling 💪

        Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Don Feli
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Tuzna je madridska publika..

            Stefanos ima izuzetno veliki ego, i to je jedna od osobina uspesnih sportista.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Comment


              • опет мишови...ха ха
                sigpic

                Comment


                • Nije mogao ništa danas Tsitsipas. Odličan Đoković, za jedno 30% bolji u odnosu na polufinale u kom je isključivo mentalno nadjačao Thiema. Tsitsipas sa druge strane očekivano nije bio na nivou iz četvrtfinala i polufinala, ali nikako se ne može reći da je podbacio. Sasvim pristojan meč, no protiv današnjeg Đokovića odigrati pristojan meč nije dovoljno. Vidjelo se da je razočaran, ali Bože moj, biće vremena. Ja sam se bojao baš nekog razbijanja koje bi bacilo sjenku na ovonedjeljni uspjeh, ali iako je razlika bila velika danas, rezultatom se nipošto nije obrukao.

                  U svakom slučaju, odlična nedjelja za njega.
                  Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    ...a s obzirom na to da je nekonkurentan na hardu tesko da ce videti titula na drugoj podlozi mimo sljake.

                    pises o nadalu,ne mozes da upotrebis rec NEKONKURENTAN


                    ja ga ne volim i nisam fan,ali nikad tako ne bih napisao.
                    Wizard

                    Comment


                    • Meni je odluka Cicipasa da igra i singl i dubl na svakom ovogodisnjem mastersu nekako suluda.
                      Ne kazem da bi bio drugaciji rezultat da je Cicipas bio odmorniji, ali ovo je bas ogromna razlika

                      Djokovic, 3 matches: 4 hours 53 min
                      Tsitsipas, 8 matches: 12 hours 15 min

                      i jos je on prosle nedelje igrao Estoril.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Meni je odluka Cicipasa da igra i singl i dubl na svakom ovogodisnjem mastersu nekako suluda.
                        Ne kazem da bi bio drugaciji rezultat da je Cicipas bio odmorniji, ali ovo je bas ogromna razlika

                        Djokovic, 3 matches: 4 hours 53 min
                        Tsitsipas, 8 matches: 12 hours 15 min

                        i jos je on prosle nedelje igrao Estoril.
                        Mlado telo pa misli da može izgurati bez posledica.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Meni je odluka Cicipasa da igra i singl i dubl na svakom ovogodisnjem mastersu nekako suluda.
                            Ne kazem da bi bio drugaciji rezultat da je Cicipas bio odmorniji, ali ovo je bas ogromna razlika

                            Djokovic, 3 matches: 4 hours 53 min
                            Tsitsipas, 8 matches: 12 hours 15 min

                            i jos je on prosle nedelje igrao Estoril.
                            Da. On je nakon meča sa Zverevom igrao dubl i legao poslije 1.

                            Kratkoročno gledano, odluka je suluda, ali s obzirom na njegovu igru na mreži koja je sve bolja, rekao bih da je dugoročno gledano odličan izbor. Mlad je, doći će sve to ubrzo na naplatu.
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • Originally posted by amnesiac View Post
                              Da. On je nakon meča sa Zverevom igrao dubl i legao poslije 1.

                              Kratkoročno gledano, odluka je suluda, ali s obzirom na njegovu igru na mreži koja je sve bolja, rekao bih da je dugoročno gledano odličan izbor. Mlad je, doći će sve to ubrzo na naplatu.
                              Znam da je dugorocno gledano odlicno kad se igra i dubl, ali bas svaki masters mu je suludo.
                              Evo sad i u Rimu igra i dubl i singl, igrao je Estroil prosle nedelje, pa pre toga Barsu, pa MC, bas previse tenisa
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                pises o nadalu,ne mozes da upotrebis rec NEKONKURENTAN


                                ja ga ne volim i nisam fan,ali nikad tako ne bih napisao.
                                Nekonkurentan sa telesnog aspekta, ne moze da izdrzi telo vise. I sam znas koliko je meceva predao na hardu i turnira otkazao u zadnjih par godina, nije to to vise. Zato i sam malo razocaran kad je sljaka 2019 u pitanju, ali titule u Rimu i Parizu bi sve to pokrile.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X