Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anketa postavljena. Udrite.

    Takodje, anketa je anonimna i traje jedan dan.

    Comment


    • Da se preimenuje u - Kuce laje a ja mislim ti si, otis'o si sarmu prob'o nisi.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Nezdrava je atmosfera tamo bila već dugo,svaki podforum je oformio klanove, netrpeljivost između jednih i drugih je samo rasla i na kraju je kulminiralo sukobom u kome su njihovi moderatori bolje zaštitili svoje "stado", a moderatorima sa sporta je ionako bilo samo važno kao i uvek do sada samo da zaštite svoju "elitu" koja i dalje piše tamo svi vi ostali se ne uklapate u njihov svetonazor, simpatični ste bili, ali se može bez vas, forum je sada "prostran" i "na duže staze ovo može biti dobro"'. Dobro je da su se neke stvari otkrile na vreme...
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Krvavo koleno View Post
          Mene to uopste nije iznenadilo.. Iznenadilo me samo da oprostite na izrazu ono jaje Hamilton.. Od ove epizode ne mogu da ga smislim. Pritom se ne obazirem na njegovo politicko opredeljenje.
          Zasto te je iznenadio Hamilton?
          Ja sam mu tamo sve lepo rekao i opisao njegov karakter. Njemu pricinjava zadovoljstvo sto je jedini tamo koga ne blate, ne vredjaju, nekad ga i podrze. Zauzvrat on pise ono sto oni pisu tamo, SNS je najbolji, vi sa sporta ste se udruzili u drustvo tribinasa i tome slicno. U psihologiji je to isto kao i kada radis neki posao, a zauzvrat dobijas platu. Drugim recima, taj nick je bot.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post

            Aj` nek` je sa srecom.
            [img]http://i.imgur.com/lOxvCL0.gif?4[/img]
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Alo izbeglice sta ste navalili kao dete na tresnju, daj svega otvaraj sto topica? Ne mogu da se snadjem ni ovako. Za koji djavo ce live dok ne pocnu utakmice? Zasto bi se menjao naziv ove teme koji je sasvim ok? Ja se zajebavam za tata temu, ali ona ne treba unapred da se otvara, nego kad bude bilo potrebe za njom. Misim ne znam koji je cilj prekopirati sve teme sa B92 u roku 24 casa?

              Comment


              • Radimo sve u dogovoru, zajedno. Imamo punu slobodu od ljudi odavde, to je receno. Zato sam i postavio anketu, da se izjasnimo kako cemo za ovu temu..

                Live je otvoren samo da stoji, zakljucan je svakako.

                Comment


                • Originally posted by Clash View Post
                  Alo izbeglice sta ste navalili kao dete na tresnju, daj svega otvaraj sto topica? Ne mogu da se snadjem ni ovako. Za koji djavo ce live dok ne pocnu utakmice? Zasto bi se menjao naziv ove teme koji je sasvim ok? Ja se zajebavam za tata temu, ali ona ne treba unapred da se otvara, nego kad bude bilo potrebe za njom. Misim ne znam koji je cilj prekopirati sve teme sa B92 u roku 24 casa?
                  to im i ja zborim, al džaba ... zaigrala se deca
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Radimo sve u dogovoru, zajedno. Imamo punu slobodu od ljudi odavde, to je receno. Zato sam i postavio anketu, da se izjasnimo kako cemo za ovu temu..

                    Live je otvoren samo da stoji, zakljucan je svakako.
                    Aman shvatam da je u dogovoru, ali nije sloboda kao dete u prodavnici slatkisa. Polako, ne treba sve odjednom da se rokne. Vidis da je ovde grobara u tragovima,sta ce tata?

                    Comment


                    • Originally posted by kankkunen View Post
                      to im i ja zborim, al džaba ... zaigrala se deca
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by Clash View Post
                        Aman shvatam da je u dogovoru, ali nije sloboda kao dete u prodavnici slatkisa. Polako, ne treba sve odjednom da se rokne. Vidis da je ovde grobara u tragovima,sta ce tata?
                        Pa doci ce cim otvorimo tatu

                        Comment


                        • Nista sto podseca na prosli forum.

                          Comment


                          • a da se zove sport klub caffe
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • A da se zove ovako kako se i zove i zasto bi se uopste menjao naziv?

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                što si tužan? neko te dirao, reci ko! ispravljao si eksere pa ... šta je u pitanju?
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X