Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AU al si isprozivao psovu.
    Ide odma logout.

    Comment


    • Čovek je tužio glumca jer je pocepao zastavu u predstavi. Bukvalno ne moram da dodam više ništa, a svako ko ih čuje neki put, jasno mu je o čemu se radi.

      Poserem se na takve patriote, evo najlaganije
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by jozef k. View Post
        Video bih tebe kako bi 'želeo' da živiš kada ti je rat i neprijatelj u dvorištu. Pričaš kao da su ljudi želeli da napuste svoj dom.

        Voliš li ti Kosovo? Pričaš o nama u trećem licu, ali prepostavljam da si Srbin.
        Čovek neobrazovan očigledno. Jevreji mogli da žive van Izraela 100 puta duže, a ovim anacionalnim bićima je jedini izgovor "je l možeš da ideš dole?"

        Pazi, ja verujem da moji preci nisu mogli da idu 1804. ni do Niša kako su hteli, bez da ih neko čekira, ali su zato 100 godina kasnije leteli do Strumice da su svima pospadale tangice.

        Toliko je nadmoćna bila srpska vojska u balkanskim ratovima, da nije bilo stranog faktora, ladili bi dupe na moru svake godine. (da biramo koje)

        Tako da ovi defetistički komentari gde ljudi ne mogu da sagledaju istoriju u sveukupnosti, nego jadni gledaju period od 10 godina koji je sa istorijskog poimanja treptaj oka, beznačajni su.

        To ti je neka kriza identiteta kada kriviš naciju za lične neuspehe i mrziš sam sebe, pojavljivalo se ovo u Nemačkoj 50tih i 60tih.

        Misliš da ćeš biti veći ako kreiraš neku distancu sa sopstvenim identitetom gde se javlja čak i gadjene, jer si slab karakter i ne možeš to da izdržiš.

        To je jedan kraj spektra, drugi kraj spektra su tipovi kao ja koje loži što su svi protiv nas i što smo na pravoj strani.

        Comment


        • Originally posted by jozef k. View Post
          Stvarno Uroše, prestani da braniš Levijatan, ljudi su imbecili i klasični Vučićevi vojnici. Odvratni su, povraća mi se kada mi onakve face nešto pametuju. Muka mi je rečenicu da čujem ili pročitam. Pa pogledaj kakav im je stav. Fuj.

          Posao kojim se bave je, naravno, human i lep. Medjutim oni su idioti, i sad su proširili sferu interesovanja.
          To se zove sloboda misli i oni imaju slobodu da delaju, to da li se tebi svidja ili ne, to je tvoje lično mišljenje. Bitno je da ne sisaju državni budžet, ima milion i jedna organizacija ispred koju bi trebao da prozivaš.

          A takve organizacije u Evropi poput ekoloških, zelenih i za zaštitu životinja su uvek uz vlast jer se oni ne bave političkim radom već imaju specifične agende.

          Pa tako se u normalnim državama to radi. U NFL Kapernik je klečao na himnu, sad igra u dvorištu baca vevericama loptu po granama.

          Naravno u Srbiji može i srpski film i cepanje zastava, trebalo bi organizovati i javno iseravanje na zastavu.

          Ja njih ne branim ali se SAMI finansiraju a gradjani Srbije umesto što bulje u Levijatan mogli bi da pogledaju neke druge organizacije koje dobijaju sredstva iz budžeta poput raznih LGBT udruženja.
          Last edited by Cassius Clay; 17-01-20, 12:57.

          Comment


          • Ozbiljne države i narod koji drži do sebe nikada i ni pod kakvim uslovima se ne odriče dela svoje teritorije.
            Tako da ako tako sagledavamo stav Novakovog oca on je potpuno ispravan. Oni koji ne misle tako, njima je vrv dovoljan i Vračar, Stari Grad ili Čukarica a toliko i vide daleko...njima je čak i Avala nešto bzvz i strano.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              To se zove sloboda misli i oni imaju slobodu da delaju, to da li se tebi svidja ili ne, to je tvoje lično mišljenje. Bitno je da ne sisaju državni budžet, ima milion i jedna organizacija ispred koju bi trebao da prozivaš.

              A takve organizacije u Evropi poput ekoloških, zelenih i za zaštitu životinja su uvek uz vlast jer se oni ne bave političkim radom već imaju specifične agende.
              Jeste, ali ja cenim da si iznad toga da držiš stranu Levijatanu.

              Evo, iskreno, imaš li šta pametno da čuješ od onih likova? Da stavimo na stranu čuvanje životinja.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Pa njihova funkcija je čuvanje životinja. Nemam ja šta njih da slušam, ja ne očekujem od njih da su pametni. Očekujem da rade to što im je ime i da ne sisaju budžet. Ja njih ne gledam u političkom smislu nego ih cenim zbog toga za šta se zalažu.

                Ne očekujem da to vode akademici i visoki intelektualci jer oni ispijaju čaj u SANU dok primaju apanaže za različite agende.

                Patriotizam se uči od Radovana Damjanovića, od ljudi iz udruženja Miloša S. Milojevića, i sličnih. Od Milana Paroškog.

                Ko patriotizam traži u Levijatanu i Miši Vacići ni ne čudi što nije patriota.

                Treba malo čitati naše velike mislioce i naučnike a ne pratiti kojekakve klovnove.



                Može se naći istina i u inostranstvu od dobronamernih ljudi.

                Niko ko voli ovu državu ne voli ni ustašu Šešelja ni Vaciće niti je patriota zbog Levijatana. Samo kažem stoji 1 000 000 štetnijih organizacija od Levijatana koji sisaju budžet.

                Počnimo od sprotskih klubova do partija.
                Last edited by Cassius Clay; 17-01-20, 13:03.

                Comment


                • Uros se lozi na Levijatan jer su tamo svi nabildovani, to je makar jasno
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Sad sam hteo da kažem, kada pričaš o njima navodiš samo kako su patriote i nabildovani(i kako ih samo zbog toga mrze????!!!), i to u tonu hvaljenja. Kao nema šta drugo da ti smeta kod njih.

                    Zato sam reagovao, jer kada bih njih lično komentarisao, to bi bile potpuno nebitne stavke.
                    Last edited by mark !t zer0; 17-01-20, 13:04.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Losmi postuje patriotizam, ali ne nacionalizam imbecila kao sto je tipa Pisha Vacic, Leviatan, Zavetnici itd...Ko god mora da kaze ja sam patriota,nacionalista, taj ima ozbiljan problem u glavi. To je nesto o cemu ne treba da se diskutuje. Leviatan je sam sebe diskreditovao vise puta, slao sam ja njima neke sitne pare na pocetku, dok nisam poceo da ih pratim i vidim sta konkretno rade. Ispao sam glup sto to prvo nisam uradio, ali oni vijaju neke Rome po Bogradu i ostale gluposti ali na perfidan nacin pljuju opoziciju vucicu i to im jeste bila sustina... Bukvalno glupan i tupan i to je to. Ne mogu reci da ne vole zivotinje,to bi bilo glupo ali to im sigurno nije najbitinija tacka. Onda sam video da ima dosta kvalitetnih grupa za pomoc zivotinja koje nemaju nikakav medijski prostor a ni pomoc.

                      To su klasicni nacionalisti, tj tkz hard desnicari koji moraju milion puta reci da su najveci Srbi od svih Srba da bi im uopste neko to poverovao i gldao ih na taj nacin. Oni,onja idiot Vacic i Zavetnici su talog drustva i dobro je da su na dnu, ali kako poznajem stanje u ovoj drzavi, ne bi me cudilo da uskoro prigrabe neku visu poziciju.

                      Ne moze neko sebe nazvati patriotom ako dozvoljava da mu zemlja krvari. Vecina naroda smatra uspeh ako nisu gladni i ako odu leti na more. Nivo imbecilnosti ovog naroda se ogleda direktno u vlasti tj ko ih vodi a posbno kolika mu je podrska. Kad vidim miting sns-a ovaj im prica o 900e plate i sto kuraca, a njih da prevrsnes sve ne bi nasao 10k dinara...za mene je to imbecilnost posbno kad se desava na 8g vlasti.

                      Posebno i onaj moralni deo, sto kaze moj komsija sinu, mani se filozofiranja udji u stranku, nadji posao i Bog da te vidi..ali tako je kako je i tesko ce se nesto promeniti. Posebno zato sto oni koji su protiv ovog sistema i sranja beze svakodnevno iz zemlje...otpor je nikakav, sere se po opoziciji vise nego prema vucicu a oni su otvorili milion afera ali dzaba..u vecini zmalja u Evropi, izuzimajuci Balkan, vlada bi pala 10puta lagano, ovde imaju sv vecu i vecu moc. Onda se ti Urose ljutis kad kazem da je ovaj narod glup.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Pa njihova funkcija je čuvanje životinja. Nemam ja šta njih da slušam, ja ne očekujem od njih da su pametni. Očekujem da rade to što im je ime i da ne sisaju budžet. Ja njih ne gledam u političkom smislu nego ih cenim zbog toga za šta se zalažu.

                        Ne očekujem da to vode akademici i visoki intelektualci jer oni ispijaju čaj u SANU dok primaju apanaže za različite agende.

                        Patriotizam se uči od Radovana Damjanovića, od ljudi iz udruženja Miloša S. Milojevića, i sličnih. Od Milana Paroškog.

                        Ko patriotizam traži u Levijatanu i Miši Vacići ni ne čudi što nije patriota.

                        Treba malo čitati naše velike mislioce i naučnike a ne pratiti kojekakve klovnove.



                        Može se naći istina i u inostranstvu od dobronamernih ljudi.

                        Niko ko voli ovu državu ne voli ni ustašu Šešelja ni Vaciće niti je patriota zbog Levijatana. Samo kažem stoji 1 000 000 štetnijih organizacija od Levijatana koji sisaju budžet.

                        Počnimo od sprotskih klubova do partija.
                        Oni kroz pomoc zivotinjama pokusavaju da uticu i na politicko javno mnjenje. Ne treba meni niko da kaze sta je i koj patriota,ali stvar je sto se to koristi na uzasan nacin. Paroski mi je bio komsija bas davno )

                        Sta rade te patriote???? Uzeo im Pisha Vacic uzde patriotizma...??? sto su to dozvolili?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Uros se lozi na Levijatan jer su tamo svi nabildovani, to je makar jasno
                          Uroš juri aesthetic physique i uglavnom najogavniji su mi bilderi masni.

                          Meni Markane ne smeta ništa kod njih jer imaju pravo na sve u granicama zakona. To šta rade boli me patka.

                          Ja samo idem redom i filtriram i štikliram. Oni su mi štiklirani kao patriote i niti ih nešto preterano pratim, niti bilo šta.

                          Samo ih neizmerno gotivim i to je moje pravo u jelte demokratskom društvu gde ako imaš drugačije mišljenje odmah te ektiketiraju.

                          Evo Bojana npr.

                          Idealan primer da Srbi nemaju liberalno demokratsku kulturu.

                          Drugari, demokratija podrazumeva pluralizam, nije demokratija da etiketirate druge. S druge strane ja sam čist autoritarac pa ne moram te filtere da ispunjavam i uvek ću etiketirati ljude za koje mislim da su protiv Srbije.

                          Voli vas vaš Uroš.

                          Losmile ne možeš generalizovati. Ne možeš svakog čoveka koji kaže da je patriota osuditi unapred zbog hrpe idiota.

                          Samo zato što je 90% levičara debilno, ja ne osudim sve unapred. Duci Simonovič mi je ekstra lik i uopšte nemam problem što je levičar.

                          Ne možemo generaizovati. Niti sam mahao s tri prsta, niti sam tetoviran, niti to bilo gde pokazujem u tom smislu. To je naboj koji osećaš iznutra.
                          Last edited by Cassius Clay; 17-01-20, 13:20.

                          Comment


                          • Znaci ti imas pravo da imas misljenje, ali mi nemamo, veoma zanimljivo.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Pa to je etiketiranje. "Uroš ih voli jer se loži na bildere." Mišljenie bi bilo "Uroš se loži jer je i on malo ekstreman i desno pa mu se svidjaju metode, plus su oni patriote plus vole životinje kao on, pa kontam zašto im oprašta kikseve."

                              Ovo drugo već bi imalo neko utemeljenje u empiriji, ovo prvo je čisto tek onako.

                              Mogu i ja da kažem Bojana voli Federera jer se prima na homoseksualce. To je moje mišljenje ali je toliko neutemljeno da ie ružno i na granici sa uvredom.

                              A ja bih rekao npr Bojana možda voli servis volej stil igre, prelep bekhend, pa zato navija za Federera. Ovo je već mišljenje.

                              Comment


                              • I ako sam te etiketirao(nenamerno), to je bilo iz najboljih namera, pa rekoh li da verujem da si iznad toga. Ja ne mogu tako kao ti, ne mogu ljude da postmatram iskljucivo kroz prizmu posla kojim se bave, ili da zbog toga prećutim sve ostalo. Po toj analogiji, svaki doktor bi automatski izuzet svake kritike za bilo šta jer je, eto, doktor.

                                Nije u skladu sa zakonom da oduzimas životinju vlasniku i da ga biješ ili maltretiraš na bilo koji način i iz bilo kog razloga.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X