Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zato što je ovo demokratski forum u demokratski uređenom društvu, gde su izbori na 4 godine normalna stvar, neretko i na manje. Zato što želimo promene
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Nema izbora, nije demokratski forum
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ok, Vučiću
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          Ok, Vučiću
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • dobar dan gradona.. ovaaj gospodine Vesiću
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Desava li se jos kome da u toku pisanja posta samo se odjavi? Debilni forum.

                Comment


                • Čemu tačno ovo služi? http://www.sportklub.info/forum/show...Pravila-foruma
                  Last edited by DžonDon; 09-06-19, 20:01.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Sta te zbunjuje?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Zbunjuje me čemu služe ta pravila tačno, pošto ih niko ne šiša (da ne kažem nešto drugo) ni 5%. I takođe me zbunjuje zašto ih se neki članovi moderacije ne pridržavaju, ako već ostali korisnici neće.
                      Last edited by DžonDon; 09-06-19, 20:12.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Ima tamo ona tema gdje se objavljuju banovi. Tu se moze vidjeti da se pravila primjenjuju.

                        Comment


                        • Ne znam o cemu se tacno radi, ali znam da clanovi slabo citaju, ako su ikada i procitali... i pridrzavaju tog Pravilnika.
                          Na admin-mod tim uvek ima primedbi
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                            Zbunjuje me čemu služe ta pravila tačno, pošto ih niko ne šiša (da ne kažem nešto drugo) ni 5%. I takođe me zbunjuje zašto ih se neki članovi moderacije ne pridržavaju, ako već ostali korisnici neće.
                            Zbunjuje te i to sto se neko usudjuje da postavi razuman odgovor na verski ekstremizam?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Zbunjuje te i to sto se neko usudjuje da postavi razuman odgovor na verski ekstremizam?
                              Izvini. Meni se učinilo da je ovo sportski forum, moja greška.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                                Izvini. Meni se učinilo da je ovo sportski forum, moja greška.
                                I meni, zato i reagujem na talibanizam u bilo kom obliku.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X