Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP- Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BogdanB View Post
    Treci kandidat, poklon kvota, kao kuća

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Onda prodas kucu , stavis pare na njega i za 8 mjeseci imas 6 kuca
    Ja bih zamijenio kvote Lorenzu i Marquesu, mislim da je Marc ipak favorit. A Doviu bih dodao jos jednu nulu

    Comment


    • Jos je rano za velike uloge jer je Qatar staza sa specificnim uslovima, videcemo sta ce se desavati na normalnim stazama. Evidentno je da su Lorenzo i Marquez najozbiljniji kandidati za titulu, u ovom trenutku vise Lorenzo zbog problema sa hondom. Ali za par trka poslozice oni taj motor...
      Rossi, ne vidim ga kao bitniji faktor od toga koliko ce bodova kome od vodecih da otkine.
      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

      Comment


      • Horhe je car!Osim sto vozi ko robot zna da ga niko ne voli i cini sve da se svima zgadi jos vise!Kako ne navijati za takvog?
        Zovite

        Comment


        • A nije ni on kriv što protivnički navijači sve shvataju previše lično
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • @nixa

            Lepo si rekao zasto ga ne vole, citiram: ,, cini sve da se svima zgadi jos vise. "

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • Ako lorenco sad ne pobedjuje, ne znam kada ce. Ako mark osvoji titulu, bice to kraj buducim sampionskim ambicijama za lorenca, a da ne zaboravimo da jos nije uspeo da odbrani titulu, prosto tu je negde, ali ne moze se reci da je obelezio jedan vremenski period, cak mislim da su one dve uzastopne markove titule ostavile veci pecat u motogp nego sve ovo sto cini lorenco. Duan, rosi pa markez

              Comment


              • Jednostavno dok Rossi vozi, ostali vozači će imati mali broj navijača, makar imali 3 titule kao Lorenzo ili 2 Marquezove. Isto je tako bilo i u F1 dok je Schumi vozio. A Rossija jednostavno ne možeš a da ne gotiviš, navijao za Lorenza ili Marqueza.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Ja ne vidim nikoga kao favorita!
                  Ne kapiram ljude koji predviđaju posle prve trke nešto.Pogledajte prošlu hodinu,pa ako je neko pomislio da će Lorenco osvojiti titulu posle očajnih početnih trka onda stvarno svaka čast.
                  Ne razumem isto tako kako odpisujete Rosija,a nemate ni jedan argument niti dokaz da će biti iza ostalih.A šta ako izdominira i osvoji titulu? Šta ako Janone osvoji titulu? Ili bilo ko drugi...
                  Pa svi su posle 2014 i Markezovih 13 pobeda mislili da će lagano i u 2015-toj,pa jedva bio treći.
                  Ovo je sport koji je nepredvidiv,a to ga čini zabavnim i zanimljivim,a zbog toga ga ja i najviše volim

                  Comment


                  • Originally posted by crni View Post
                    Ako lorenco sad ne pobedjuje, ne znam kada ce. Ako mark osvoji titulu, bice to kraj buducim sampionskim ambicijama za lorenca, a da ne zaboravimo da jos nije uspeo da odbrani titulu, prosto tu je negde, ali ne moze se reci da je obelezio jedan vremenski period, cak mislim da su one dve uzastopne markove titule ostavile veci pecat u motogp nego sve ovo sto cini lorenco. Duan, rosi pa markez
                    Ako Lorenco i ove godine ne osvoji titulu zbog cega ne bi mogao sledece u svojoj 29 god. kad Rosi moze u 37?

                    @Tarantula
                    Istina je da Rossijeva popularnost nadmasuje samo takmicenje ali je i veliki problem, jer vecina njegovih navijaca nisu fanovi MotoGP-a nego iskljucivo Rossija samog. I cim se pojavi neki pretendent, odmah pocinje omalovazavanje, pronalazi se 100 mana... kontra-navijanje i nasladjivanje neuspehom se podrazumeva, od Stonera preko Lorenza do Marqueza - ni jedan od njih koji su ga uspeli dobiti im nije po volji. Većina tih navijaca ce zajedno s Rossijem u penziju a njihovim odlaskom takmicenje nece stagnirati jer sve vreme stasavaju novi klinci.
                    Pa evo gledajte Karamarka, vec tri sezone radi show. Rookie pa prvak, pa 10 pobeda u sezoni, pa padne svaku drugu trku (ako ne onda barem trening), vozi ko debil, pa onda kao malo taktizira, pa ovo pa ono... Pa ga sad navijaci mrze pa da vidimo kako ce biti dalje. Meni svakako zanimljivije nego dok ga nije bilo.
                    Last edited by AyrSen; 23-03-16, 16:36.
                    https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                    http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                    Comment


                    • Ne bih bio tako siguran,da će svi u penziju sa Rosijem!
                      Ispravio bih te i rekao da: VEĆINA TIH NAVIJAČA JE ZAVOLELA OVAJ SPORT ZBOG ROSIJA.
                      Čovek zbog kojeg je ovaj sport danas gde jeste,čovek zbog kojeg je ovaj sport popularniji.

                      Uvek polazim od sebe i kažem da sam zbog Rosija počeo da pratim Motogp ,ali vremenom sam zavoleo Motogp i uopšte moto sport.
                      A što se tog navijanja tiče,pa rade emocije,strast-sve je to sport.Ja sam veliki Grobar,pa recimo da je Motogp derbi na svoj način Danas će pod emocijama svako nacrniti kožu nekom vozaču,a već sutra kad se smire strasti rezonovati drugačije.
                      Ne kažem ima i preterivanja.
                      Ali kažem sve je to sastavni deo sporta!
                      Last edited by cavu; 23-03-16, 17:28.

                      Comment


                      • Razlike su minimalne,da ne kazem smesne,Katar nije nikakav pokazatelj,ako bih morao nekom da dam prednost onda je to Lorenco,najbolje je naspanovan,Markez se mucio a Rosi cini mi se oprezan previse.

                        Comment


                        • Rano je donositi zakljucke nakon jedne utrke ali ako bih vec morao onda bih rekao da je Qatar pokazao da se nije puno toga promijenilo u odnosu na prethodnu sezonu unatoc novim gumama i elektronici.
                          Lorenzo i Marquez standardno najbolji u quali i utrci, Ducati mocan u Qataru, Rossi se opet mucio u quali i samo zahvaljujuci Vinalesu dosao do 5. pozicije. U utrci isto tako uspio je samo prikljucak da drzi, nije bio u stanju da napada. Suzuki kao i 2015 dobar u quali, u utrci bez sanse. Privatne ekipe opet miljama daleko...

                          Comment


                          • Originally posted by AyrSen View Post
                            Ako Lorenco i ove godine ne osvoji titulu zbog cega ne bi mogao sledece u svojoj 29 god. kad Rosi moze u 37?
                            Samo je pitanje kada ce neko od mladjih vozaca da dobije konkurentan motor, kao sto se desilo sa dolaskom Markeza u hondu. Das klincu hondu i on dve godine radi sa Lorencom sta hoce. Zamisli da je Lorenco osvojio titulu 2008 i 2009? A mozda i karijeru nastavi na drugom motoru
                            Last edited by crni; 23-03-16, 18:12.

                            Comment


                            • Originally posted by crni View Post
                              Das klincu hondu i on dve godine radi sa Lorencom sta hoce.
                              Marquez nije tek tamo neki klinac. Osim njega na gridu ne postoji vozac koji bi u Qataru tu hondu dovezao na trece mesto.
                              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                              Comment


                              • Originally posted by AyrSen View Post
                                Marquez nije tek tamo neki klinac. Osim njega na gridu ne postoji vozac koji bi u Qataru tu hondu dovezao na trece mesto.
                                Novi Stoner? Zvuci k'o da je ta honda iz moto2, a ne sampionska
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X