Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 2018 VTB RUSSIAN GRAND PRIX (Sochi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ja nikada nisam bio pristalica toga,kada je barikelo usporavao na kraju trke da pusti sumahera mene je bilo sramota. Tada sam navijao za Miku Hakinena. Kada je Masa dobijao poruke "Fernando is faster " tada me je isto bilo sramota. Sada kada mercedes ovo radi,isto me je sramota. To ubija sport. Uvek je postojao u timu sistem 1-2 i uvek se znalo ko je glavni ali problem je kada se to ovako ruzno radi. Naravno da timski kolega treba da povede racuna da ne slupa svog kolegu koji se bori za titulu. Hamilton je brzi od Botasa,stigao bi ga do kraja trke,napao bi ga i obisao 1000%. I to bi bilo okej. Neka se Botas ne brani previse i to je ok. Ali ovo na ovakav nacin nije ok. I jos ga ljudi zale.

    Comment


    • #47
      Ne odgovaras na pitanje pa da ponovim:

      Pitao sam te vec da je bilo obrnuto Kimi vodio a Fetel bio 2 sta bi se desilo? Ajde mi reci sta mislis da bi se desilo i sta bi ti trazio/voleo da se desi?
      Dalje kazes citiram:
      Uvek je postojao u timu sistem 1-2 i uvek se znalo ko je glavni ali problem je kada se to ovako ruzno radi.
      A kako bi ti to izveo, ovako mozda?

      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #48
        druže razumem ja tebe i slažem se da treba da postoji neki fer plej i sl, ali nažalost živimo u nekom vremenu gde su vrednosti potpuno izokrenute tako da je potpuna utopija očekivati da se u sportu (nebitno da li je reč o F1, MotoGP, fudbalu, košarci itd), gde se vrte milijarde godišnje, raspravlja o poštenju i pravdi....jednostavno svet je danas postao takav da lova diktira sve tužno ali istinito

        Comment


        • #49
          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post

          A kako bi ti to izveo, ovako mozda?
          ja mislim da bi to izveo ovako kako je to radio "najveći svih vremena"

          Last edited by VR6; 02-10-18, 01:05.

          Comment


          • #50
            Originally posted by VR6 View Post
            druže razumem ja tebe i slažem se da treba da postoji neki fer plej i sl, ali nažalost živimo u nekom vremenu gde su vrednosti potpuno izokrenute tako da je potpuna utopija očekivati da se u sportu (nebitno da li je reč o F1, MotoGP, fudbalu, košarci itd), gde se vrte milijarde godišnje, raspravlja o poštenju i pravdi....jednostavno svet je danas postao takav da lova diktira sve tužno ali istinito
            Ne primecujem timske naredbe u moto gp-u ni ovakva sklanjanja.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
              Ne odgovaras na pitanje pa da ponovim:



              Dalje kazes citiram:

              A kako bi ti to izveo, ovako mozda?

              Odgocorio sam ti. To sto ti nisam nacrtao to vec nije moj problem.

              Comment


              • #52
                Originally posted by VR6 View Post
                ja mislim da bi to izveo ovako kako je to radio "najveći svih vremena"

                Kakve veze incident Sumaher-Hil ima sa timskim naredbama i znas li sta je predhodilo istom?

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Alukard View Post
                  Odgocorio sam ti. To sto ti nisam nacrtao to vec nije moj problem.
                  Nisi mi "Odgocorio" ali jesi u VN Italije:

                  Originally posted by Alukard View Post
                  Moras kao tim da ucinis SVE da tvoj prvi vozac pobedi! Ferari se femka,kao nece da kazu kimiju da se skloni fetelu i onda dobiju ovo.
                  Ne krivim Kimija i volim ga kao vozaca,ali u ovim situacijama se mora znati ko je prvi vozac i ko se bori za titulu, u tom pogledu je Mercedes bolji i pametniji.
                  Originally posted by Alukard View Post
                  Dokle god Ferari bude pi*kica pa ne bude jasan da Kimi mora da se sklanja Sebu i da radi za njega,ove situacije ce se desavati.
                  samo sam cekao da se tvoje licemerstvo pokaze.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #54
                    Ti si decko sa velikim problemom u glavi. Pojasnio sam gore sve,to sto ti ne mozes da razumes nije moj problem. Pametnom dosta da pročita par mojih postova iznad i bice mu jasno u cemu je razlika. Tebi ne zelim da crtam ako je to potrebno.

                    Evo da citiram sebe jos jednom,mozda uspes da razumes razliku.

                    Uvek je postojao u timu sistem 1-2 i uvek se znalo ko je glavni ali problem je kada se to ovako ruzno radi. Naravno da timski kolega treba da povede racuna da ne slupa svog kolegu koji se bori za titulu. Hamilton je brzi od Botasa,stigao bi ga do kraja trke,napao bi ga i obisao 1000%. I to bi bilo okej. Neka se Botas ne brani previse i to je ok. Ali ovo na ovakav nacin nije ok.
                    Last edited by Alukard; 02-10-18, 17:03.

                    Comment


                    • #55
                      Znaci sad nije problem zasto je to izvedeno vec kako. Napredujemo I ja sam te onda pitao kako bi ti to izveo?

                      A evo ti Bron (koji je radio u Ferariju) sta kaze:


                      Brawn defends Mercedes team orders

                      Formula 1 motorsport director Ross Brawn defended Mercedes' use of team orders during the Russian Grand Prix on Sunday. The German squad instructed driver Valtteri Bottas, who was leading the race, to move over and let teammate Lewis Hamilton by.

                      Bottas obliged and Hamilton went on to extend his championship lead to 50 points over Sebastian Vettel. Brawn is no stranger to team orders, having implemented them on many occasions throughout his career as a team boss.

                      “I reckon the German team’s decision was the right one," he said. “The primary aim for a team is to get the best possible result for both championships and that’s what they did.”

                      Brawn intervened when he worked for Mercedes in 2013, instructing Nico Rosberg to hold position and not overtake Hamilton during the Malaysian Grand Prix: “I have found myself in this situation many times in the past,” said Brawn. “Personally, I always believed the collective interest of the team comes before that of an individual driver.”

                      Brawn acknowledged that the decision did not go down well with the fans, but reiterated that team orders are a part of the sport: “In may not be easily accepted by the fans, nor look good for the sport, and that is where the team have to judge the circumstances and make their decision.

                      “I can understand Bottas’s frustration, as he had a great weekend, demonstrating how well the Sochi track suits him, but team-orders are part of the sport. Also, it’s always better to apply them in a transparent manner, rather than trying to hide it, something we have seen sometimes in the past, which raised accusations of deception. It’s not the most attractive aspect of our sport, but it’s always been a part of it, good or bad, and it is better to have it in the open.”
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • #56
                        Ne napredujemo,ti napredujes. Napokon si poceo nesto da shvatas iz 17. ponavljanja.
                        Ja sam sa tobom zavrsio,ti ne zelis da shvatis niti mozes. Sa tobom je konverzacija nemoguca.
                        Kod mene ides na ignore.

                        Comment


                        • #57
                          Eto covek osta bez odgovora i kraj. A vidite gore sto sam ga citirao da je napisao "Kimi mora da se sklanja Sebu" evo Botas se sklonio Hamu i zbog toga je beskicmenjak. Sve je jasno.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • #58
                            Kome se obracas i pravdas care? Hahahaha
                            Nisam ja ostao bez teksta,ostao sam bez volje da ti crtam iz pocetka svaki put. Kad budes bio sposoban da shvatis malo vise od nacrtanog onda cu se rado upustiti sa tobom u diskusiju. Do tada pa pa.
                            Last edited by Alukard; 02-10-18, 18:24.

                            Comment


                            • #59
                              A kome se ti obracas kad si me stavio na ignor Covece sam si sebe ukanalio svojim postovima.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #60
                                Legendice,nisi jos na bloku,kuckam preko tapatalka. Ima vremena ;)
                                Ne bih ja na tvom mestu pricao drugima da su se ukanalili
                                Ti si se odavno pokazao kakav si "strucnjak"

                                Comment

                                Working...
                                X