Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo vas ostavim same i odmah napravite pičvajz.

    Mislio sam da svima dam po dve i po godine bana, al dobre sam volje pa ću vam progledati kroz prste ovaj put.

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post

      Polako, treba vremena. Nisam ja Vučić pa da to bude brzo i efikasno.
      Tačno sam te provalio da si njegov idolopokonik
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Marija ajde vise zaobidji me,pocela si da me nerviras,to sto si zensko ne daje ti za pravo da me provociras. Boli me uvo za tvoje misljenje o Djordjevicu i ostalih provokatora,samo mi smetate u komunikaciji s ljudima koji se razumeju u kosarku majstorom,chiwijem i svim onima koji nisu klupski obojeni,koji razlikuju reprezentaciju od kluba. Ponovicu po ko zna koji put,kritikovanje Djordjevica kao selektora u trenutku kad je uzeo tri srebra na cetiri takmicenja je elementarno nepoznavanje kosarke,vec sam ti dao primere na tenisu,kao da kazes Vajdi da nema pojma sa trenerskim poslom ili Federeru da ne zna da drzi reket,dakle to nije misljenje,to je obicno trolovanje koje neko ne zeli ovde da sankcionise kako god se zvao,verujem da Stojance ima dobru nameru ali neko treba da se pozabavi tim stvarima na temi reprezentacija Srbije u kosarci.
        Last edited by Karamazov; 26-08-19, 18:48.

        Comment


        • Vajda i Federer su dostigli vrh u sportu kojim se bave, a ćelavi nije dosegao vrh ni u reprezentativnom koji je ekvivalent Davis Cupu koji vrhunske tenisere i trenere zanima ko lanjski sneg.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pogresno rezonujes Dekkarde,ne nerviraju mene pristojna deca koja igraju kosarku za Zvezdu,Partizan,neki treci klub nego bahati bezobrazni klinci na ovom sajtu.

            Comment


            • Zaboravio sam password i ne mogu da se ulogujem sa kompjutera
              Probao sam da nadjem ono sto obicno ima na sajtovima - did you forget your password, ali nisam nasao. Neki savet?

              Comment


              • Je l mozes da primas privatne piruke?
                Ako mozes, ja mogu da ti promenim lozinku, posaljem na pm i onda ti posle promeni

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Promenjeno ti je, pa sad probaj da se ulogujes.
                  Ako ne bude moglo, pravi nov nalog, ne znam kako drugacije
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne znam kako nisi našao, ukucaj jednom pogrešnu šifru i polje će se pojaviti.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Stojanče, šta je ovo? Očekivao sam da se držiš nečega ali nažalost ništa..

                      Comment


                      • ma ne vredi više, možda i Stojanče ima jednog Vučića koji određuje ko igra a ko ne, doviđenja

                        Ništa lično, Stojanče, i dalje si najbolji mod van PL
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Onda je tek smejurija ako on nema veze s tim, kao čovek koji vodi ovo uz Stefana..

                          Comment


                          • Naravno, a kad je banovao na po 30 dana bukvalno ni za šta, kada sam kontaktirao Nota, on ništa nije učinio. Evo njega posle svega što je radio vraćaju ranije, a ljudi koji su 6,7+ godina na forumu su ispaštali. Jadno, baš jadno

                            Ne može se uporediti ono što je npr Rosso doprineo ovom forumu kroz pre svega AC Milanovu temu, i ono što je doneo - niske prozivke i gifove.
                            Last edited by Karamazov; 02-09-19, 19:40.
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • To je moja odluka.

                              Mogu ja jednom da oprostim i dam šansu čoveku.

                              Al ako se i dalje nastavi po starom onda nema više oproštaja.

                              Comment


                              • NO KOMENT

                                Comment

                                Working...
                                X