Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teorije Zavjere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Neodgovori mi Kronos sa desetina planeta kao Zemlja. Nije lako pisati o necemu sto pojma nemamo. Da smo trebali da znamo, rekli bi nam. Mozda svemir ne postoji. Mozda je Kajri u pravu da je zemlja ravna. Mozda, mozda..mozda...dokaze za bilo sta nemamo.
    Last edited by LosmiSK; 09-06-19, 01:21.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • #32
      Originally posted by LosmiSK View Post
      Neodgovori mi Kronos sa desetina planeta kao zemlja. Nije lako pisati o necemu sto pojma nemamo. Da smo trebali da znamo, rekli bi nam. Mozda svemir ne postoji. Mozda je Kajri u pravu da je zemlja ravna. Mozda, mozda..mozda...dokaze za bilo sta nemamo.
      A postoje neke osnovne pretpostavke,neki modeli na osnovu kojih se moze reci da li na nekoj planeti vladaju uslovi pogodni za razvoj zivota.
      Takvih planeta je pronadjeno i to pomocu nase jos uvijek primitivne tehnologije na stotine.
      Pronadjeno je cak par njih sa ekstremno povoljnim uslovima za zivot,prakticno boljim nego na zemlji.I to su jednu Rusi pronasli,pa ne bi Rusi lagali majku mu tamo nema tih iluminata i ostalih zlica.
      Last edited by E1_PG; 09-06-19, 01:30.

      Comment


      • #33
        Ma gde su to nasli i videli. Nemam pojma Seru Ameri i Rusi..Trkaju se ko ce vise da slaze. Jbe im se, ne moze niko da kaze da nisu u pravu.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • #34
          Ako bi smo koristili samo svoj razum, mnoge fenomene ne bi smo mogli objasniti.

          Današnji naučnici svim silama pokušavaju da objasne život bez Božijeg stvaranja, a nekada nije bilo tako.

          Ovo su naučnici koji su verovali da je život nastao upravo onako kako je zapisano u Svetom pismu.


          Isak Njutn (1642-1727) fizika

          Luj Paster (1822-1895) biologija

          Gregor Mendel (1822-1884) genetika

          Majkl Faradej (1791-1867) elektromagnetizam

          Vilijem Kelvin (1824-1907) termodinamika

          Jozef Lister (1827-1912) hirurgija

          Blez Paskal (1623-1662) termodinamika

          Johan Kepler (1571-1630) Astronomija

          Robert Bojl (1627-1691) hemija

          Karl Line (1707-1778) biologija

          Vilijem Heršel (1738-1822) astronomija

          Jozef Henri (1797-1878) elektrotehnika

          Džon Fleming (1849-1945) elektronika

          Džordž Stoks (1819-1903) mehanika fluida

          Leonardo da Vinči (1452-1519) hidraulika

          Vilijem Remsi (1852-1916) termodinamika

          Bernard Riman (1826-1866) geometrija

          Rudolf Virhof (1821-1902) patologija

          Džejms Džul (1818-1889) termodinamika

          Džejms Maksvel (1831-1879) termodinamika

          Semjuel Morz (1791-1872) telekomunikacije

          Žorž Kivije (1769-1832) paleontologija


          To je do sredine 19. veka bilo i jedino objašnjenje, a onda je nastala potreba zarad gomilanja kapitala da bude napisana ateistička biblija (teorija evolucije), koja isključuje ulogu Tvorca u stvaranju

          Ako nema Njega, onda nema ni Njegovih zakona. Znači mi određujemo kako ćemo živeti, mi određujemo šta je dobro, a šta je loše. Nema Boga, svi smo mi bogovi.
          Last edited by goku; 09-06-19, 01:40.

          Comment


          • #35
            Goku ko bi rekao čoveče...

            aj uvedite pluseve da dam čoveku 1 000 000 pluseva
            Last edited by Cassius Clay; 09-06-19, 03:19.

            Comment


            • #36
              Originally posted by LosmiSK View Post
              Neodgovori mi Kronos sa desetina planeta kao Zemlja. Nije lako pisati o necemu sto pojma nemamo. Da smo trebali da znamo, rekli bi nam. Mozda svemir ne postoji. Mozda je Kajri u pravu da je zemlja ravna. Mozda, mozda..mozda...dokaze za bilo sta nemamo.
              https://sh.wikipedia.org/wiki/Astrobiologija

              Na, pa citaj.

              @Goku
              I Satana je bozja kreacija - arhandjeo.
              Last edited by kronostime; 09-06-19, 06:31.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • #37
                Originally posted by kronostime View Post
                Da li ima dokaza da ne postoje?
                Samo u ovoj galaksiji ima na milione planeta na kojima su uslovi za zivot slicni Zemlji.
                Logicno je pretpostaviti da je evolucija i tamo odradila svoj posao.
                Potpisujem ne moguce je da smo sami u svemiru sigurno da postoje i dobri i losi vanzemaljci samo je pitanje na cijoj strani je zemlja

                Comment


                • #38
                  Bukvalno mi se sere kada i u ovakvim temama vidim ravnozemljase, religiozne fanatike i ljude koji bi rekli da je naizmenicna struja plod koji nam je dao nas "otac" a ne genijalnost jednog coveka i njegova namera da svet ucini boljim.


                  Mogu da razumem ljude iz najcrnjeg perioda koje je ova planeta dozivela, kada je doba anticke kulture, slobode, rane umetnosti, istrazivanja zamenjeno sa citavim milenijumom gde je ljudski rod zahvaljujici verovanju u magiju i magicne rituale smestene ovoga puta u religiozne institucije, najvise propatio. Cerecenja, razapinjanje, spaljivanje kamenovanje i hladnokrvna ubistva svakog ko ne bi prihvatio ono sto pise u najkrvavijoj knjizi ikada napisanoj.

                  Ja ne verujem u boga, pripadao on muslimanima, hriscanima, mormonima...stvar je svuda ista i podrazumeva klanjanje institucijama a ne necem duhovnom. Takodje taj spektar duhovnosti mi kao fizicki opipljiva bica ili ako vise volite duse zarobljene u ljusturi, nismo sposobni ni da pojmimo. To bi znacilo da se.misao oslobodi tela a za to nismo i tesko da cemo biti sposobni u daljoj buducnosti.

                  "BOG" je po meni omnipotentno bice, neko koga dozivljavamo kao stvaraoca univerzuma, moze biti tehnolosko a moze biti i fizicko ili misaono bice.

                  Najgora recenica izgovorena u prethodnih sto godina je papina izjava da ce krstiti vanzemaljce ako se pojave
                  Krstices neko stvorenje koje ima sposobnost da putuje kroz svemir brzinom svetlosti a ono ce prihvatiti krst i postovati deset bozijih zapovesti
                  Ako ta bica imaju smisao za humor garantovano bi crkla od smeha. Eto to moze cak i da nam bude prva odbrambena linija nasi popovi sa kandilom kardinali i papa u prvoj liniji "ne prilazite krsticemo vas, sveta vodica ce spaliti vas nevernike"

                  Procitajte Huxley-a, I njegovu, moze se reci iracionalno uznemirujucu i saljivu verziju sveta. Saljivu iz razloga sta je uzeo kao osnov religijske nauke i kao postulat vere a iracionalno to jest besmisleno bar iz ove sadasnje perspektive nacin zivota glavih likova I okovi istog. Lako se mogu povuci paralele sa danasnjicom.
                  *Brave new world.

                  Neko je spomenuo termin dobri i losi, to je puko generalizovanje i nedostatak maste jer sto bi uopste ta bica trebala da budu podeljena po ljudskim osobinama, mozda su u nekoj ravnotezi, rade i jedno i drugo, deluju u skladu sa potrebom.

                  S obzirom koliko smo verovatno tehnoloski nazadni u donosu na sve kulture koje nas okruzuju i koliko im delujemo zaostalo, poput amazonskog plemena koje na helikopter krece sa kopljima kontam da nemaju ni trunku intersovanja da stupe u kontakt sa nama.

                  Najgori su ljudi bez sposobnosti da mastaju, sto je uglavnom uvek bila nasa najveca snaga, najveca prednost. Najveci umovi ovog sveta su bili sanjari a nadam se i znam da ima onih koji sanjaju svemir i nase priblizavanje istom.

                  Najgora je iskljucivost koja je obavezujuca ako si poklonik kakve religiozne misli, sve drugo je lose i pogresno.

                  Mada ja vas postujem sve i verujte sto se mene tice i u Radosa Bajica ako hocete, vasa je volja.

                  Ja licno mislim fuck that.

                  Svemir mi ne mozete uzeti, sanjar sam od kada sam se rodio i umrecu takav.
                  Last edited by Indigo; 09-06-19, 09:12.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • #39
                    Previse si fin Indigo

                    Comment


                    • #40
                      Vanzemaljci bi, ako postoje, u sirokom luku zaobilazili ovako zatucanu planetu i zivalj na njoj.
                      Da ih ne pokvarimo.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by zdravkelja View Post
                        Previse si fin Indigo
                        Vazda bio
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Indigo View Post
                          Bukvalno mi se sere kada i u ovakvim temama vidim ravnozemljase, religiozne fanatike




                          Mada ja vas postujem sve i verujte sto se mene tice i u Radosa Bajica ako hocete, vasa je volja.

                          Ja licno mislim fuck that.
                          Indigo bratina
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by kronostime View Post
                            Vanzemaljci bi, ako postoje, u sirokom luku zaobilazili ovako zatucanu planetu i zivalj na njoj.
                            Da ih ne pokvarimo.
                            Mozda su vanzemaljci jos gori. Sto mislis da smo mi najgori. Uvek ima gore, uvek ima bolje. Da nesto postoji, sigurno bi znali do sada...Posebno ako su superiorniji. Ta fora da oni ne zele kontakt je besmislena..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • #44
                              Mi jesmo najgori cak i oni koji su gori po ponasanju od nas idu na udaljene planete i postojanje vanzemaljaca se krije posjecuju oni zemlju odavno

                              Comment


                              • #45
                                I kako ti to znas, ziv nisam da cujem, Ne kazem da nije tacno, ali sto bi se krili?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X