Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    Pa on nije odgledao nijedan film iz franšize Star Wars.

    Olja, Olja...


    Ja mislin da to i vrapci znaju al nema veze, preobratiće se... nekada, nekako... možda sa klincima svojim
    Koliko je samo oštećen i uskraćen... duša njegova pati, a on toga još uvek nije svestan
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja nakon epizode IX pravim jednu poduzu pauzu i posvecujem se Star Trek serijalu. Zeleo bih da kazem da sam zavrsio sa fransizom, ali buduca deca ce me terati da ih vodim u bioskop iako bih najradije da im pustam samo originalnu trilogiju do beskonacnosti. Dok fransiza ne dozivi finansijski fijasko, ima da bude trilogija i trilogija.

      Sada se uopste ne osecam da sam njihova ciljna grupa, tacnije od epizode VII. Ni Rogue One nije nesto Bog zna koliko bolji film, ali od mene je dobio palac gore. Drugar koji ima slican ukus kao ja pogledao CAMRip i rece mi da ne gledam film u bioskopu i poslusacu ga. A i ocena na imdb govori u prilog tome da mi se nece svideti novi film i da nista bitno ne propustam.

      Comment


      • Odgledah camrip poslednjeg dzedaja i utisak je "dabogda stvarno bio poslednji".
        Kako unistavaju fransizu sa ovim novim nastavcima, to nije normalno.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Bio juce do mola i udjem u neku radnju za geekove dje prodaju stare i nove stripove, kolekcionarske igracke i svasta nesto. Na meniju sve uobicajeno za bilo koji geek shop ovuda.. znaci, Star Wars, Dr Who, Star Trek, GoT, Walkind Dead, Marvel... Reko, vidim ja da nema nista specijalno sto nisam vidio i u drugim radnjama jer manje-vise su u pitanju ovi gore navedeni dje god da odes. I onda naletim na old school kutiju sa likom sa mog avatara Nisam mogao da vjerujem da sam naletio na nesto vezano za Babylon 5 tako slucajno jer sam obisao takvih radnji koliko oces i nikad nista vezano za B5 nisam vidio... I to ni manje ni vise nego Londo Mollari i dalje u originalnoj kutiji, neosteceno... iz 1997 jbt

          AAA.jpg

          Moj drug skuplja autograme i preko nekih njegovih veza moze da mi nadje adresu od Peter Jurasika, pa dako se smiluje da prhivati da mu posaljem ovu igracku, zajedno sa posterom da mi to potpise Da ga iscimam odma posle Bozica za to, pa dako bude nesto

          Za sad neka sjedi na polici
          Last edited by powerslave; 19-12-17, 21:55.

          Comment


          • Mator covek, a jos se igra s lutkama.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Mator covek, a jos se igra s lutkama.
              Al si neisqsan Kronose, to mu shtek. Kolekcionar, šatro gistro
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Hobi jbg... volim da kupim print, sliku, figuricu, solju... bilo sta vezano za nesto sto volim Fino je to imati.. jednog dana ce se vratiti neka sjecanja kad to vidim.

                Comment


                • LOVELESS


                  Jednostavan, moćan, zastrašujuć, hladan...koncipiran kao kriminalistički triler, jednostavna priča o rasturenoj i disfunkcionalnoj porodici. Zvjagincev još jednom pokazuje da je majstor oslikavanja društva otudjenih i usamljenih ljudi bez emocija i ljubavi. Priča prati par supružnika koji se razvode i emotivno preziru, ali od trenutka kada im dete nestaje "moraju" da saradjuju. Za očekivati je bilo da će takva jedna situacija zbližiti zavadjene strane, ali stvari tako ne funkcionišu u Zvjaginceovom filmu.
                  Šta reći za fotografije, gde mi je jednostavno urezao u glavu sve one hladne kadrove ruskih zgrada i užasno mirnu, mrtvačku prirodu...sve je hladno i sivo...maestralno
                  Sve pohvalne sjajnim glumcima, Marijani Spivak je ovo prvi igrani film koliko sam video, ali i Rozinu kojeg reditelj i treći put stavlja u ulozi aktera, ali ovaj put kao protagonista filma. Oba lika su iritantno jeziva, a njih dvoje niti u jednom trenutku ne pokušavaju da ih karikiraju i učine simpatičnim. Svaka čast...
                  Znao sam već da Andrej ume biti brutalan, oštro kritikujući sve odgovorne za društvene tokove...tako je i sa Bez ljubavi...

                  Na kraju nas ostavlja same, bez razjašnjenja sa dvosmislenom završnicom...

                  Svojim predhodnim ostvarenjima sam je sebi postavio visoke standarde, koje i ovog puta, više nego uspešno opravdava
                  10/10
                  Last edited by Heartbreak; 19-12-17, 23:07.
                  sigpic

                  Comment


                  • Šta više, može se pogledati u bioskupu, daje se u CK Vlada Divljan trenutno ko je iz Beograda. Ako ima Zagrebčana, na svakih par dana ide u kinu Europa (koji me, btw, neodoljivo podseća na nekadašnji Balkan).
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Nisam znao gde da postavim, u fotografije dana ili ovde, al neka ga ovde:

                      https://www.reddit.com/r/AccidentalW...R5&sh=b11b4d63



                      Idite na top posts of all time, uzivanje je gledati
                      Last edited by bici; 20-12-17, 09:14.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Nisam znao gde da postavim, u fotografije dana ili ovde, al neka ga ovde:

                        https://www.reddit.com/r/AccidentalW...R5&sh=b11b4d63



                        Idite na top posts of all time, uzivanje je gledati
                        Ništa te nisam skapirao, ajd objašnjenje za nas sporije
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Slike koje izgledaju kao da su izvucene iz Wes Andersonovih filmova
                          Last edited by s_hyperion; 21-12-17, 09:57.

                          Comment


                          • Gledao sinoc na HBO dokumentarni film "Druga strana svega".
                            Sta je bre ovo? Najveci utisak mi je ova debela zena sto ne gasi cigaretu kroz film, ceo svoj zivot dala boreci se za neke svoje bezvezne ideale, a ujutru kada ustane, prvo mora da izbaci pola kile slajma da bi dosla do daha.

                            Ne razumem zbog cega su svi zadivljeni filmom, jedino sto se meni svidja je kvalitetna kamera. Zvuk je veoma los.

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Ništa te nisam skapirao, ajd objašnjenje za nas sporije
                              Odgledaj The Grand Budapest Hotel, The Darjeeling Limited, Royal Tenenbaums, i sve ce ti biti jasno
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Ma to mi je jasno, nego kako dopreti do fotki?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X