Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2015-2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam imao neogranicen net, ali barem sam imao Arenu Sport.

    Dok je Cikago gubio 2:0, mogao je tada Sent Luis da ih ugazi.No dobro posle im se to vratilo za treci gol, kao i za sut Sibruka.Kroford je nakon prvog gola na pocetku imao ipak pristojnu partiju.Nije izgubio na samopouzdanju.Nema niste gore za golmana u hokeju nego na samom pocetku primi gol.Ironija da ih je bivsi igrac onakvim srecnim golom izbacio iz PO.Ispadanjem Cikaga Zapad je 20% zanimljiviji i nema tu nekog veceg favorita, mogu sve cetiri ekipe do finala.Ona ekipa koja bude manje chokovala ce da dogura do finala.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Nisam imao neogranicen net, ali barem sam imao Arenu Sport.

      Dok je Cikago gubio 2:0, mogao je tada Sent Luis da ih ugazi.No dobro posle im se to vratilo za treci gol, kao i za sut Sibruka.Kroford je nakon prvog gola na pocetku imao ipak pristojnu partiju.Nije izgubio na samopouzdanju.Nema niste gore za golmana u hokeju nego na samom pocetku primi gol.Ironija da ih je bivsi igrac onakvim srecnim golom izbacio iz PO.Ispadanjem Cikaga Zapad je 20% zanimljiviji i nema tu nekog veceg favorita, mogu sve cetiri ekipe do finala.Ona ekipa koja bude manje chokovala ce da dogura do finala.
      4 ili 5? 50-50 za sedmu utakmicu ANA-NSH

      Comment


      • steta za chicago. stl zasluzeno ide dalje. odlicna serija. bice zanimljivo sa dalasom.
        chicago nikako nije smeo da dozvoli da izgubi obe utakmice na svom terenu, to ih je na kraju i kostalo prolaza dalje.


        nadam se da ce nesvil da prodje

        Comment


        • Zajebi Nesvil, Patke mnogo interesantnija ekipa za pratiti u PO. Jos da igraju sa SJS=recept za dobru seriju.

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • ne volim nesto enahajm

            Comment


            • Originally posted by petar84 View Post
              4 ili 5? 50-50 za sedmu utakmicu ANA-NSH
              Ja sam vec otpisao Nesvil, privodi to Anahajm rutinski.

              Comment


              • Samo ti otpisuj

                Sve mi se cini da Boudreau leti nakon ovoga. Daj jbt, cetiri godine zaredom prosipaju 3-2. Perry nikakav u cijeloj seriji i veceras usere najbolju priliku. Getzlaf isto zasrao veceras.

                Ubile su ih Patke poslednjih 20 minuta(a nadigrali su ih i u drugoj) ali dzabe. Imali su Predatorsi i srece i dovoljno organizacije u odbrani da prezive sve sto su ovi bacili na njih. Jbt Weber i Josi kao dva terminatora.

                Gledaj ovoga jada, druga runda Kupa a LAK, CHI i ANA ispali. Dobrovece novo doba Zapadne Konferencije

                Koliko god bi svima bilo interesantno da sad Nesvil gura do kraja jer su jedna marginalna ekipa(gledano po trzistu, popularnosti i po tome sto ih generalno prosjecan ljubitelj NHL-a ne j*be dva posto) isto cu navijati za SJS jer imaju do jaja zanimljivu ekipu.

                STL je sad svakako favorit u duelu sa DAL ali ne bi bilo lose ni da DAL prodje jer igraju old school hokej. Sto se te serije tice, potpuno sam neutralan.

                Ovamo u Istocnoj mi je drago sto su NYI otvorili seriju pobjedom. Oprosti Steve Y(i ti, Nikola_BG), ali neka tvoj tim saceka sledecu sezonu

                PIT-WSH skroz neizvjesno ima da bude. Svakako navijam za WSH iz prostog razloga sto mi se od Pingvina i njihovog kapitena velikonuzdi.



                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • drago mi zbog nesvila


                  sto se tice tampe mnogo losa igra. narocito bishopa. a nyi sve sto su sutnuli dali su gol. bas ih je islo. mada mislim da ide ovo u7

                  Comment


                  • Au Nikola izrode jedini ti ovde mracis na moje Patke.

                    Elem:
                    Razocarenje je ogromno.
                    Od ekipe koja je plivala najbolje u "ovakvim" situacijama do sve vece anemije iz mec u mec.
                    Nasa odbrana smesnija od najboljih viceva, posebno u poslenje dve tekme ove tuzne serije.
                    Vatanen kao i Bieksa ocaj, a Lind malo bolji od toga, ne mogu da se dogovore ciji je pak.
                    Anaheim sa dva najbolja mladja golmana u citavom NHL-u propadose zbog odbrane, Anderson ipak nije cudotvorac,
                    dva puta nas je odrzao u zivotu, veceras je pukao. Neshvilov Peka je bio hobotnica, sve je branio.
                    Nije se moglo samo sa Keslerom koji zeli (svaki mec), ne vredi kada Getz, Perry ne mogu vola da pogode.
                    Bruce B. je lani napravio odlicnu masinu spremnu za bar finale, ove godine nije uspeo sto je veliki neuspeh... dobar trener ali nekako ne fleksibilan na brze promene situacija, dugo ceka na reakciju. Ne verujem da ce ostati na klupi, mnogo je obecao i mislio se da je ova sezona mozda ta ali ...
                    Bilo kako bilo Nash zasluzeno ide dalje, gde ce i stati - nadam se.

                    Inace bas pipoz... kada vidim pozorisnu atmosferu a pogotovo u Amalie dvorani, nekako su mi Bluzeri tu najjaci-publika ucestrvuje.
                    Nakon 7-8 dana pauze uslo se opustenije u mec, a na to sve posle dobre akcije dolazi i vodstvo. U fazonu "lovely jubbly"!
                    I onda se po meni desio kljucan trenutak meca... Drogirani narkoman Mat Martin odradjuje checking
                    sto nije nista posebno, nego je to uradio sa odizanjem, bezobrazno i za zatvor.
                    A opet... potrefilo se i da unakazeni Condra tako postavljen nezgodno i padne. Covek je sigurno izgubio vazduh a 99% da je
                    fasovao i concussion 2016-e. Volina nije dobio ni iskljucenje a kada se vidi zasto su domaci dobijali "out 2min."
                    dodjevam da se setite nase fudbalske JSL.
                    Dakle igraci Tampe gledaju nesrecnog Condru kako se "koprca" kao slucaj u Eindhoven-u, Manchester United.
                    Strah se uvukao u igrace a to je kao kuga u 14-om veku. Zaraza.
                    Taj Lukeov prelom koji su svi zivi videli... saigraci imaju i emotivno povezivanje sa clanom svog tima, nema teorije da ti ulazis
                    u duele 100%. Posle tog Islanderi su radili sta su hteli. Golovi su se samo nizazali.

                    Ali namesti zivot neki balans hihihihi... Pred kraj balade i utakmice trener ovih buzdovana Jack Capuano
                    je dobio po njonji jer je Killorn tako zveknuo pak da je on preleteo klupu, igrace i zavario ga tacno ispod oka (ako sam dobro video)
                    trenera Jack-a. Ups...
                    Nista, serija je duga, nije dobro pocelo za Tampu u svakom slucaju.
                    Last edited by AIRBORNE; 28-04-16, 18:08.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Koliko god Patke da su bile lose, ubili su Nesvil u svakoj utakmici...u svih sedam! A Nesvil se provukao kako samo oni znaju. Okrenula je sreca Rinne-a i bio je dobar u ovoj seriji. Pitanje je kakav ce biti u sledecoj. Ja se nadam da ce SJS igrati na svom nivou i da ce izbaciti ove dosade usporene.

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment





                      • Veceras Pitsburg pravi brejk.

                        Zivi bili pa videli

                        Comment


                        • PIT always had their number sto bi Ameri rekli



                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Koliko god Patke da su bile lose, ubili su Nesvil u svakoj utakmici...u svih sedam!
                            Uzrecica: "Tako blizu a tako daleko" = To smo mi, mada opet...
                            Ako se gleda samo rezultat slazem se da smo bolji ali donekle jer ako se secas da sam pisao kako smo dobili mec sa 3:0 a opet nista posebno odigrali + imali srece, Anderson cinio cuda... e to je to. Jednostavno kako znamo da igramo... to definitivno nismo bili mi.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Uopste me ne zanimaju Pingvini i ovi Crveni, samo Tampa, Bluz i Ajkule
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by nikola_bg View Post
                                Cikago u 6
                                Tampa u 7
                                Florida u 6
                                Wash u 5

                                NYR u 7
                                Dalas u 5
                                Anahajm u 6
                                LAK u 7
                                0 od 8


                                aj sad ovako...

                                Dalas - St. Louis 4:3
                                San Jose - Nashville 4:2

                                Tampa Bay - NYI 4:3
                                Washinghton - Pittsburgh 4:3

                                Comment

                                Working...
                                X