Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Ja sam uvek bio optimista,al sa ovakvim sasatavom cisto sumnjam da ce biti bolje mozemo samo jos dubllje da tonemo.
    Nece ostati ovakav sastav. Ali nije to bitno u ovom trenutku.

    Comment


    • Nije Esji kriv,kriv je ovaj limar sto ne moze da ubode pleja za godinu dana.On je tri plejmejkera promenio za godinu dana(tacno godinu dana).Ma mozda je i ovaj esji dobar igrac,al ovaj gospodin iz Cacka ne moze da objasni nista kako i sta treba da se igra.Jednostavno neki treneri su ipak pomocni treneri i nista vise.
      Pa nama bozic igra poslednjih 5 minuta,izbacuje kecmana,to su neke izmene haoticne koje nemaju veze sa mozgom.

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Mnogo bolje bi bilo da Kecman i ostali stariji igraci imaju vecu minutazu...
        Lako je posle bitke biti general.

        Ovo je ipak dobra skola za mladje igrace, treba osetiti i poraz u ovakvom mecu, pravi ljudi to pretvore u motivaciju za dalje i bolje rezultate.
        Ocekujem da i ti igraci i Partizan to urade.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
          Ma bre nepostojeci faul Bozica, 5 sekundi pri izbacivanju auta, faul nad Lucicem kada je Hairston uhvatio loptu u napadu i 1284902138482348 drugih stvari.
          Daleko od toga da opravdavam,ali toga je bilo i bice...mi moramo da igramo,a ovo na kraju je bila katastrofa.Ovog Law-a su predstavili kao da nam stize Kobe,a on pada u zadnjem napadu protiv Sarloa,promasuje slobodna u KLJUCNIM momentima KLJUCNE utakmice...dzaba sto se on izivljavava nad slabijim ekipama,za slabije nam i ne treba,on je valjda doveden za ovakve utakmice...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Zasto je sad sastav i igraci problem?Imamo bolji sastav nego prosle godine,ispali smo eto,mnogo teska grupa,mogli smo dobiti Sarloa tamo,i ovde smo imali sansu,ali smo sami zajebali celu stvar i tacka.
            Prosle godine je bilo jos gore,ali nam je zapala lagana grupa ali smo ga ispusili u top16,jedva i pobedu da smo uzeli..

            Za 18 meseci koliko je Vlade Jovanovic ovde nista novo nije uneo,ne igra moj Partizan kako bih ja hteo..Ejsi Lo,osim par utakmica kad je briljirao,sada bas lose,bas lose..
            Napravili smo im takav docek pred pocetak sezone,usli smo sa velikim ocekivanjima,1992-2012,Istanbul heheheh,ali..
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Sve bi bilo lakse da smo vec posle 5 kola imali 1-4 skor kao sto je bilo ocekivano...

              Momci su nam dali nadu i onda propustili 3 mec lopte. Jbg, treba se sad okrenuti drugim obavezama i nastaviti dominaciju u Srbiji.

              Comment


              • Tuga,tuga i samo tuga
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Vlade nije trener za Partizan.Ja sam ga uvek podrzavao,ali jbg...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Nije Esji kriv,kriv je ovaj limar sto ne moze da ubode pleja za godinu dana.On je tri plejmejkera promenio za godinu dana(tacno godinu dana).Ma mozda je i ovaj esji dobar igrac,al ovaj gospodin iz Cacka ne moze da objasni nista kako i sta treba da se igra.Jednostavno neki treneri su ipak pomocni treneri i nista vise.
                    Pa nama bozic igra poslednjih 5 minuta,izbacuje kecmana,to su neke izmene haoticne koje nemaju veze sa mozgom.
                    Neka idu obojica sto dalje od Partizana...i limar i Ejsi "veliko pojacanje",,,
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Icice Law najverovatnije,opustite se.

                      Comment


                      • Koji ste vi likovi, budite zadovoljni sa tim sto imate.
                        Jbg nije se dalo, niste imali srece, upali ste u tesku grupu i sta sada. Isli ste na final four, kao ekipa sa ubedljivo najmanjim budzetom. Dominirate 10 godina. Pobedjujete ekipe sa kojima mi necemo igrati u narednih 10 godina.
                        I sada vam je malo i sve treba razbiti. Manite me tih prica. Nije Vlada taj kalibar kao Dule ali opet....
                        Sta bi vi onda radili da navijte za neki klub pod imenom CZ Beograd? Kada slavis pobedu nad Sirokim kao da si pobedio jbn Miami.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Sad se vidi sta treba da se uradi sto se promena u ekipi tice. Treba vratiti Duleta, ako je to ikako moguce ili dovesti nekog iskusnijeg trenera, Loa oterati u kurac zajedno sa Cakarevicem i zadrzati ove igrace i sledece godine..
                          sigpic

                          Comment


                          • Ove 3, 4 pobede, koliko vec, ne bi ni imali bez Pekmena, a vidimo kakva smo ekipa kada on nije tu. Zonu nismo mogli da probijemo nijednom za 10 minuta(a verujem da je vecina vas nekada igrala kosarku i zna da se zona najbolje jebe kada imas dobrog centra i pokusavas da siris odbranu sto vise da bi centar imao prostora za igru na low postu)

                            Law je dobar plejmejker, zaista dobar, ali kurac sa onom neznalicom na klupi. Nisam ga nikada pljuvao, imao sam veru u njega, mislio "ma neiskusan je, oprasta mu se" ali on NISTA NOVO nije doneo.

                            Comment


                            • Nece se Dule vratiti,nema potrebe da se nadate.

                              Docice dva igraca to je 100%. Samo je pitanje da li ce neko (Law) otici. Ja mislim da hoce.

                              Comment


                              • 1.Vlado
                                2.Law
                                3.Ne znam

                                Sto se tice ostalih bilo bi lepo kad bi ekipa uz jos neko dobro pojacanje ostala na okupu za sledecu godinu...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X