Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Rafael Nadal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stefane,

    Da ti odmah odgovorim. Zavoji su bili uspjesno ratno lukavstvo. Zavoji su stvarali utisak da je Rafa povrijedjen a nije bio, barem ne od februara do jula ove godine.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Stefane,

      Da ti odmah odgovorim. Zavoji su bili uspjesno ratno lukavstvo. Zavoji su stvarali utisak da je Rafa povrijedjen a nije bio, barem ne od februara do jula ove godine.
      Ovde zavrsavamo ovu diskusiju, necemo se sloziti i to je to.
      OVAKO

      Comment


      • John McEnroe: ''Rafa is set to be the greatest of all time''

        Rafa stigao u Madrid.



        Rafa Nadal: "I don't know if I will be prepared to play Friday. I'm little bit tired, but it's normal."
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Ovde zavrsavamo ovu diskusiju, necemo se sloziti i to je to.
          To je to!

          Originally posted by mareliverpool View Post
          John McEnroe: ''Rafa is set to be the greatest of all time''
          Mekinro je u pravu.

          Rafi trebaju jos dvije ovakve godine da postane najbolji svih vremena.
          Last edited by NI; 12-09-13, 07:38.

          Comment


          • http://www.profesionalnitenis.com/st...us-openu-2013/

            Nisam racunao rekorde na sljaci, ako se setite jos necega javite
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Kako mi je prejak ovaj kacket...

              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                http://www.profesionalnitenis.com/st...us-openu-2013/

                Nisam racunao rekorde na sljaci, ako se setite jos necega javite
                Svaka cast..Zaista sve deluje impresivno, ali ono sto je meni najimpresivnije jesu spasene brejk lopte, nesto u cemu je uvek bio najbolji, i mozda i najveci razlog zbog kojeg ga volim, ta mentalna cvrstina kada igra pod pritiskom..
                13/13!

                Comment


                • Kada vec postavljamo slicice, ova je

                  BT0a8-8CYAAh3ce.jpg
                  Last edited by AK47; 12-09-13, 14:52.
                  13/13!

                  Comment


                  • CONFIRMED: Rafa Nadal will play vs Stakhovsky tomorrow at about 16.00 CET.

                    Last edited by MareLFC; 12-09-13, 21:23.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by Sarafa View Post
                      Svaka cast..Zaista sve deluje impresivno, ali ono sto je meni najimpresivnije jesu spasene brejk lopte, nesto u cemu je uvek bio najbolji, i mozda i najveci razlog zbog kojeg ga volim, ta mentalna cvrstina kada igra pod pritiskom..
                      U principu, jos je impozantnije da je od 99 servisa sacuvao 95, sto ne bi mogli ni najveci serveri u istoriji. A najvaznije od svega je da nakon 3 vezane velike titule na betonu on bez problema moze da igra DC mec, iako za tim nema nikakve potrebe. Nismo znali sta ce doneti ogromna pauza koju je napravio ali mu je ocigledno bila preko potrebna, da odmori od svega i radi na miru


                      Zaboravih ovo.. Peti igrač Open ere koji je više puta slavio na tri različita Grand Slam turnira (Edberg, Lendl, Sampras, Federer)
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        U principu, jos je impozantnije da je od 99 servisa sacuvao 95, sto ne bi mogli ni najveci serveri u istoriji. A najvaznije od svega je da nakon 3 vezane velike titule na betonu on bez problema moze da igra DC mec, iako za tim nema nikakve potrebe. Nismo znali sta ce doneti ogromna pauza koju je napravio ali mu je ocigledno bila preko potrebna, da odmori od svega i radi na miru


                        Zaboravih ovo.. Peti igrač Open ere koji je više puta slavio na tri različita Grand Slam turnira (Edberg, Lendl, Sampras, Federer)

                        Ja sam uvijek govorio da mu je ova pauza produzila karijeru i jedan od najboljih poteza.
                        Nisam vjerovao da ce moci da ovako igra na betonu ali Rafa nas je uvijek iznenadjivao
                        Last edited by DinoFC; 12-09-13, 21:48.

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Zaboravih ovo.. Peti igrač Open ere koji je više puta slavio na tri različita Grand Slam turnira (Edberg, Lendl, Sampras, Federer)
                          Uskoro bi moglo da bude i cetiri razlicita, ali kako da se iz tog drustva izdvoji jedan obican sljakas

                          I ja sam uvek govorila da verujem da ce se vratiti, pa i jaci nego pre, ali ovo sto sad radi mislim da niko nije ocekivao. Ne bi me cudilo da igra kao lud do kraja sezone, pa makar posle opet pauzirao 8 meseci
                          13/13!

                          Comment


                          • Baš me zanima, da li če Rafa igrati Basel in Paris - Bercy. Možda bi bolje, da se dobro odmori posljie azijske turneje, tako da če biti onda pun energije za ATP finals.

                            Comment


                            • Spanish captain Alex Corretja about Rafael Nadal: “I think he’s from a different planet. This is almost impossible what he’s done today, coming from a different surface and time schedule. He spends the whole summer in the States and he came here and won nil and nil in the first two sets. I think only very special people can do that and Rafa is one of them.”
                              OVAKO

                              Comment


                              • Last edited by MareLFC; 14-09-13, 12:01.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X