Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    bogami kupio si me, ja sutra idem u bioskop... fincher bog otac
    I ja sam gledao u bioskopu...

    Naravno da ima Fincher boljih filmova od ovog,ali i ovaj je fantastican.

    Comment


    • Ajde preporucite mi neki film, samo da ne bude nista romanticno i krimici i ta sranja to mrzim.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Ajde preporucite mi neki film, samo da ne bude nista romanticno i krimici i ta sranja to mrzim.
        Originally posted by Miss Poison View Post
        Jos jedan fin film - V for Vendetta (sa Natalie Portman)

        EDIT: Jos jedan: Armageddon
        Evoo
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Koji Armagedon? Gledao sam neki sa Aflekom i Liv Tyler
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • ^ Nesto ovako ????


            Rango
            http://www.imdb.com/title/tt1192628/

            Moneyball
            http://www.imdb.com/title/tt1210166/

            The Muppets
            http://www.imdb.com/title/tt1204342/

            50/50
            http://www.imdb.com/title/tt1306980/
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Koji Armagedon? Gledao sam neki sa Aflekom i Liv Tyler
              Taj, ali kad sam citirala mislila sam na V for Vendetta, a ne na Armagedddon, mada je i on simpatican
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Manijaci, de preporucite mi neki dobar pljackaski film. Obozavam ih...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Pazi sta mu dajes jos fali da uleti u Dobojsku postu i da napravi kurslus
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    Oni koji su mi najsveziji u glavi su "The Bank Job" i "The Town". Verovatno ima nekih starijih boljih, al` ove sam skoro gledao pa su mi u glavi.
                    Nisam gledao nijedan od ova 2 filma.

                    Hvala. ;)

                    Gangara prijatelju, jos smo zeleni za poste.
                    Last edited by bracala; 23-01-12, 19:57.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Hajde nek meni netko preporuci neki dobar film po mogucnosti zanimljiv triler ili kakav dobar horor

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Hajde nek meni netko preporuci neki dobar film po mogucnosti zanimljiv triler ili kakav dobar horor
                        Horor: Devil.
                        Drama, triler: The Social Network, Limitless, Unknown, 127 Hours, Black Swan, The Adjustment Bureau, The Lincoln Lawyer.

                        I naravno, najbolji noviji film koji sam gledala - Inception, mada on spada u SF, akciju...

                        To od novijih, vjerovatno postoje stariji mnogo bolji, ali u to se vec ne razumijem Odgledam jedan stariji film mjesecno, tako da...
                        Last edited by Miss Poison; 23-01-12, 23:22.
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • @ Ernesto

                          Sve filmove sto si dole naveo sam pogledao vec

                          EDIT: Nisam vidio i ti si stavio Black Swan tako da to definitivno gledam

                          @ Miss

                          Pogledam ovaj Black Swan , cuo sam dosta dobre komentare o filmu , hvala

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            @ Ernesto

                            Sve filmove sto si dole naveo sam pogledao vec

                            EDIT: Nisam vidio i ti si stavio Black Swan tako da to definitivno gledam

                            @ Miss

                            Pogledam ovaj Black Swan , cuo sam dosta dobre komentare o filmu , hvala
                            Jesi gledao Drive, The Skin I Live in? Nisu losi... Imas Tropa de Elite 1 i 2, doduse to je cista akcija i to najbolja koju sam ja ikad gledao.

                            Jbg, ne znam sta da ti kazem... Cekaj da izadje bolji snimak za "The Girl with the Dragon Tattoo", cuo sam da je dobar...
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • E da sad sam se setio, mislim da sam ga vec preporucio... A Prophet, Audiard-ovo remek delo, al` to je vise krimi nego triler. Pa ko voli Francuze nek` izvoli.

                              Btw, jos neki trileri kojih sam se setio... The Lives of Others, Body of Lies, Derailed, The Next Three Days, Harry Brown, Page Eight, The Ghost Writer...
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Da Vincijev kod i Andjele i Demone ko voli misteriju, doduse ovaj prvi je bolji od drugog dela, i ne gledajte ocenu na imdb-u jer tamo pobozni debili glasaju, pa zato ima tako nisku ocenu. A, ja cekam Dan-a Brown-a da napise novu knjigu (ili je u medjuvremenu vec izasla), pa da izbace i treci nastavak.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X