Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Bojanče, nisi ni ti fer majke mi ti kažem. Ti i Olja uvek na pitanje pitanjem. Možemo da otvorimo novu temu, 5g, pošto je neminovno da se uvodi tehnologija. Pa da nam objasniš šta ti misliš da li te frekvencije utiču na organizam? Da li mogu da izazovu nedostatak kiseonika u plućima što je slika covida.

    Ako je to već toliki banalizam i kretenizam, rekla bi ovako. "E Uroše majmunko mali, pa znaš li ti da 5g emituje talas taj i taj po frekvenciji toj i toj, i da ti telo radi na toj frekvenciji. Ne možeš imati nikakve nus pojave, iz tog i tog razloga, a sada marš dok ne dobiješ perma ban."

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Virusi i bakterije ne postoje, kao organizmi ne postoje nego su nastali zbog zracenja, industrijske hrane itd?
      oki doki
      Postoje naravno, dje sam spomenuo da ne postoje?

      Bakterije su vazan dio organizma, ali se samo spominju u kontekstu izazivaca bolesti.

      Comment


      • Imas na netu koliko hoces clanaka, na sprskom gde je sve lepo objasnjenjo, nivo fizike iz osnovne skole, nema potrebe za novom temom.

        Veci je problem sto nas truju i zagadjuju nam vazduh sa prljavom industrijom, sto su sve dali Kinezima, sto ko zna sta izbacuju u vazduh, filtera nema, sto reke ubacuju u cevi nego 5G.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • A ono gde najviše fulaju antiteoretičari zavere je što misle da mislimo da 5g izaziva koronu. Svaki 5g-ovac misli da korona ne postoji i da 5g izbija vazduh iz pluća i uništava čoveka brzo. Ovo su test faze.

          Zato sam juče i pisao da ima više virusa i da se lokalno puštaju, a ustvari puštaju se 5g antene. Pukao me fleš da su postavljali po Užicu za vreme vanrednog stanja.

          Ako lažem, Da Bog da mi Zvezda ispala iz evropskih kvala

          Comment


          • #objasnio
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Najveci zastitnici zračenja su IT radnici/sektor. Oni su uceni da bilo kakvo zracenje ne moze napraviti stetu organizmu, iako se to kosi sa zdravom logikom. Naravno ima i onih koji znaju posledice, ali novac je novac.

              Nikola Tesla je negirao postojanje gravitacije. A ti spominjes udzbenike iz fizike za osnovce.

              Comment


              • Originally posted by Pusjo View Post
                Naravno da ne postoje. 5g ili bilo koje zracenje je samo jedno u nizu losih stvari po ljudski organizam. Zracenje, industrijska hrana puna aditiva, gmo hrana, hemija koju svi koristimo svakodnevno puna stetnih metala, i stres kao okidac.

                Npr spanski grip se ubrizgavao direktno putem vakcine. Sad ti vjeruj mainstream medijima da ih je pokosio nevidljivi virus.


                Vjerovatno radis u IT sektoru pa ti smeta ovo pominjanje 5g.
                500 miliona vakcina jebote.

                Comment


                • Originally posted by Pusjo View Post
                  Najveci zastitnici zračenja su IT radnici/sektor. Oni su uceni da bilo kakvo zracenje ne moze napraviti stetu organizmu, iako se to kosi sa zdravom logikom. Naravno ima i onih koji znaju posledice, ali novac je novac.

                  Nikola Tesla je negirao postojanje gravitacije. A ti spominjes udzbenike iz fizike za osnovce.
                  Kako bjese ono,gustina materije je jedina bitna.
                  Gledao sam onoga Mičia Ukaku ili kako vec japanca fizicara,prica o nekakvim strunama,koliko covjek moze da laze ono je nevjerovatno.

                  Comment


                  • А da se vratimo temi studenti i studenski domovi u BGu !?

                    Kako opisujete studenjak ispade da samo žene iz unutrašnjosti seksualno opšte po Beogradu.

                    Comment


                    • [QUOTE=Cassius Clay;2109695]A ono gde najviše fulaju antiteoretičari zavere je što misle da mislimo da 5g izaziva koronu. Svaki 5g-ovac misli da korona ne postoji i da 5g izbija vazduh iz pluća i uništava čoveka brzo. Ovo su test faze.

                      Zato sam juče i pisao da ima više virusa i da se lokalno puštaju, a ustvari puštaju se 5g antene. Pukao me fleš da su postavljali po Užicu za vreme vanrednog stanja.

                      Ako lažem, Da Bog da mi Zvezda ispala iz evropskih kvala[/QUOTE]

                      Lazes, Urose, lazes....
                      Svevisnji, ti si na redu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        А da se vratimo temi studenti i studenski domovi u BGu !?

                        Kako opisujete studenjak ispade da samo žene iz unutrašnjosti seksualno opšte po Beogradu.
                        Odgovor na ovo pitanje nosi sa sobom 5 godina bana.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • [QUOTE=kronostime;2109711]
                          Originally posted by Cassius Clay View Post
                          A ono gde najviše fulaju antiteoretičari zavere je što misle da mislimo da 5g izaziva koronu. Svaki 5g-ovac misli da korona ne postoji i da 5g izbija vazduh iz pluća i uništava čoveka brzo. Ovo su test faze.

                          Zato sam juče i pisao da ima više virusa i da se lokalno puštaju, a ustvari puštaju se 5g antene. Pukao me fleš da su postavljali po Užicu za vreme vanrednog stanja.

                          Ako lažem, Da Bog da mi Zvezda ispala iz evropskih kvala[/QUOTE]

                          Lazes, Urose, lazes....
                          Svevisnji, ti si na redu.
                          Hahah a majke mi su postavljali za vreme vanrednog stanja, samo ne mogu da tvrdim šta je, ali je indikativno vreme i ko je postavio.


                          Sent from my iPhone using... using my brain cells

                          Comment


                          • Jeste li se opustili ?

                            https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a1...-mutacija.html

                            Kakvo jebanje sirotinje.

                            Comment


                            • Originally posted by ... View Post
                              Kako bjese ono,gustina materije je jedina bitna.
                              Gledao sam onoga Mičia Ukaku ili kako vec japanca fizicara,prica o nekakvim strunama,koliko covjek moze da laze ono je nevjerovatno.
                              Ajnstajn 21 vijeka

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Bravo Losmi sine i ja sam 3 puta bio u Studenjaku, sva tri puta se završilo razmenjivanjem nežnosti sa lepšim polom.

                                Malo poljubaca, malo više lažnih obećanja, itd. Mene samo zanima da li je Madrid banuo u Studenjak ikada. Verovatno je gledao neku statistiku.

                                Koliko duge skunjice nose devojke, koji je procenat plavuša, koji alkohol se najviše pije, i tako
                                Ne mora "madrid" sigurno da ide do Studenjaka za takve stvari, al nije tema.

                                Comment

                                Working...
                                X