Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrala je Barselona dobro u drugom poluvremenu. Napadacki u potpunosti.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Jeste bio penal i drugi gol Barcelone iz faula. Ovamo Bale crveni u prvom i Ramos nekoliko puta drugi žuti u drugom tako da bi se utakmica drugačije razvijala.
      A Alba crveni jer poceo da gusi Modrica?

      Sve u svemu ne zelim da kritikujem sudjenje, bilo je korektno za klasiko

      Comment


      • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by dekinjo View Post
          Koliko je suđenje drugačije kada se igra sa Barsom, 50:50, baš lepo osveženje posle onih lakrdija u LŠ.
          Doslo je takvo vrijeme da veci prestiz ima titula u Primeri nego u Ls.Svaka cast Barsi.

          Comment


          • Mislio sam da će im se Real usrati u sezonu bez poraza posle onog crvenog kartona, ali ništa od toga.

            To bi im bilo najveće dostignuće u Primeri ove godine i čudi me da nisu uložili više truda u to.

            Comment


            • Svaka čast Barsi kako je izašla u drugo poluvreme. Napadački, kao da oni imaju igrača više. Mislim da Real nije to očekivao.

              Posle pri kraju je nestalo i snage. Paulinjo je uneo život u Barsu u drugom poluvremenu. To je bila odlična izmena.

              Velike sudijske greške, ali svakako zabavan El klasiko.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Falio je tapinaldo u drugom, Real totalno bezopasan sa igracem vise. U prvom sa tapinaldom redjali su se opasni napadi. U drugom nema ko da uradi nesto napred. Bar tap in.

                I da, Navas je izuzetno potcijenjen, golmancina.
                Last edited by Ser Gagi; 07-05-18, 16:28.

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Jedno obavjestenje od strane mene:

                      Temu Predsezona cemo otvoriti kada se zvanicno zavrsi tekuca sezona u Primeri (LaLiga Santander). Tako da, transfer vijesti do tada mozete objavljivati u temama klubova sa kojima su iste povezane ili ako ne postoji tema tog kluba na forumu onda u ovoj temi.

                      Comment


                      • Zasto odlazis Andrese kada si i dalje najjaci.

                        Comment


                        • Paulinja baš seru golovi u Barsi. Kada ga se setim u Totenhemu, i dalje važi za jedno od najgorih akvizicija poslovično opreznog Leva i Pevaca iz Londona.
                          Na njegovom primeru oslikava se da svaka šuša proigra uz majstore koji te okružuju.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ben Jeder je tehnicki jak izuzetno.

                            Comment


                            • Comment


                              • Na kraju derbi između Betisa i Sevilje totalno nebitan. Setjen totalno izdominirao, a Montela totalno podbacio da sad praktično derbi nema nikakav rezultatski značaj.

                                Ogroman uspeh za Betis. Biće ih lepo gledati u Evropi sledeće sezone.

                                Ne znam ko ono napisa ovde da će Sevilja da bude toliko ispred Betisa da derbi neće ništa značiti. Bar je pogodio deo da derbi neće ništa značiti.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X