Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportklub u BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je druga stvar što ste produžavali ugovore nakon odlaska SK-a. Total je pristupačan a nije ni ponuda kanala toliko loša, dobiješ i dosta free nakarada Prijatelj je skoro uveo, izašlo ga 80 KM ukupno + prva 3 mjeseca plaća 1 KM.

    Comment


    • pardon
      Last edited by SteelBL; 03-10-14, 19:32.

      Comment


      • Pa evo recimo keva gleda BN, a njeg adodatno moram placati. Nema HRT1,2,3, nema Nova TV, a ako hocu HD moram dodatnoplatiti, dok kod kablovskih operatera imas besplatno HD. Znaci da bi imao prihvatljivu ponudu mora ici 17+5+5 znaci 27 + rtv teksa koja nije ukljucena. Pa ti izracunaj da li je previse ili, a ovamo dajem 20. Znaci nije sve divno kako ti predstavljas, uostalom zasto ti nisi uzeo kada je tako bajno. A da ne pricamo o 80 km montiranja + 2 godine ugovora, a uvjek mogu promjeniti ponudu kanala... Zajebi ti to! Naravno da cu zbog kosarke uvesti total, ali je to zaista zloupotreba monopolskog polozaja.
        Last edited by Jesper; 06-10-14, 18:38.
        We hate Notthingham Forest, we hate Everton, too,We hate Manchester United, but RED STAR, WE LOVE YOU!

        Comment


        • 16+5 ne znam gdje si izvukao 17+5+5, RTV taksu svakako moraš plaćati, nema veze sa Totalom. Nisam uveo jer sam problem sa manjkom sporta riješio još prošle godine, sad mi ništa ne fali. Postoji monopol, tu se slažem, pisao sam o tome ovdje, ali je cijena prilično pristupačna za ono što nude. Šta nude drugi kablovski operateri ako juče ne možeš gledati Zvezdu, danas Novaka, San Antonio i Partizan, u četvrtak, petak i subotu veliki broj kvalifikacija za EP+ABA, to ti je slučaj sa IPTV, ništa nemaju a skupi su.

          Comment


          • Ja imam Mtel Open IPTV i ugovor na jos godinu i po.Platio bi 10 km dodatnu pretplatu da ima Sportklub paket, a mislim da bi i 80% pretplatnika Open IPTV.Neka malo o tom razmisle i ovi iz Mtela i iz Sportkluba.
            Last edited by zziddane; 09-10-14, 18:16.

            Comment


            • Originally posted by zziddane View Post
              Ja imam Mtel Open IPTV i ugovor na jos godinu i po.Platio bi 10 km dodatnu pretplatu da ima Sportklub paket, a mislim da bi i 80% pretplatnika Open IPTV.Neka malo o tom i ovi iz Mtela i iz Sportkluba.
              Upravo tako...slicna je situacija i kod mene..imam ugovor jos godinu sa IPTV..Najmanje tri puta sam im sugerisao da dodaju i SK, nek naplate i to, ali su uvijek bili nesto neodredjeni, nejasni, tajnoviti..ocekivao sam vise transparentnosti..nikom ne zelim lose, ali mislim da ce zato izgubiti veliki dio pretplatnika kad im isteknu ugovori..

              Buduci da obozavam kosarku ne preostajemi mi nista nego da uvedem i Total Tv ( 80km za postavljanje opreme i 16 km svaki mjesec ) i imam i jedno i drugo dok mi ne istekne ugovor sa IPTV-om ( a jedva cekam )...

              Comment


              • Ja sam kao korisnik Elta-kabela pokusao da uvedem total tv, medjutim u stanu nemam ni jedan prozor koji gleda prema jugu, te nije moguce da uhvatim signal. Toliko o pristupacnosti Total tv-a.

                Comment


                • Zgrada nema krov? Pričalo se o pristupačnoj cijeni. Slobodno si mogao reći toliko o pristupačnosti satelitskih antena

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Zgrada nema krov? Pričalo se o pristupačnoj cijeni. Slobodno si mogao reći toliko o pristupačnosti satelitskih antena
                    Ma znam da se pricalo o cijeni i ja smatram da je pristupacna, ali sam razocaran sto nisam u mogucnosti da uvedem total tv, pa zato takav komentar. Inace lik koji uvodi isti, kad je cuo gdje je okrenut prozor nece ni da dodje da vidi da li se ista moze iskombinovati, a dva puta sam ga zvao.
                    Last edited by ; 12-10-14, 09:47.

                    Comment


                    • Nego, da li neko zna neki alternativan nacin za gledanje sport kluba pored total tv, osim naravno stream-ova po internetu ?

                      Comment


                      • Originally posted by cipa View Post
                        Nego, da li neko zna neki alternativan nacin za gledanje sport kluba pored total tv, osim naravno stream-ova po internetu ?
                        Da i mene zanima da li postoji neki drugi nacin gledanja SK osim totala u BiH ( Brcko)...Jer mi se satelitska antena tehnicki ne moze postaviti u stanu gdje zivim..tako da ne mogu uvesti Total...

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Sejn View Post
                          Da i mene zanima da li postoji neki drugi nacin gledanja SK osim totala u BiH ( Brcko)...Jer mi se satelitska antena tehnicki ne moze postaviti u stanu gdje zivim..tako da ne mogu uvesti Total...
                          Da li je i kod tebe problem strana svijta ili nesto drugo? Inace mislim da nema alternative, osim za ljude iz sarajeva, zenice, tuzle..tamo ima nekoliko opcija.

                          Comment


                          • Nasao sam jedan alternativan nacin za gledanje sport kluba. Radi se se big tv.rs. (iptv preko interneta), slika na sport klubu je vrlo dobra, kao i na tv. Jedni problem je cijena koja iznosj 7e mjesecno.

                            Comment


                            • Originally posted by cipa View Post
                              Nasao sam jedan alternativan nacin za gledanje sport kluba. Radi se se big tv.rs. (iptv preko interneta), slika na sport klubu je vrlo dobra, kao i na tv. Jedni problem je cijena koja iznosj 7e mjesecno.
                              Da i kod mene je upitnju strana svijeta...Ma nije problem ni 7e ( svakako bih i total placao 8e ) ako je dobar kvalitet.. Hvala na informaciji, raspitacu se malo kod njih...

                              Comment


                              • Živim u Bijeljini moj kablovski operater je Telrad koji nema u svom paketu SK i ako je vjerovati internetu nikad ga neće imati.Znam za Total TV i sl,samo bezveze mi je plaćati i Telrad i Total.Telrad je veoma povoljan kada su u pitanju internet i telefonija tako da nemam namjeru mjenjati provajdera.

                                Postoji li mogućnost da se pretplatim na samo na paket SK i da ga gledam preko interneta u stvarnom HD-u?

                                Comment

                                Working...
                                X