Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Aci konobaru da te usluzi vec jednom Vladanaeiou sto si nakraj srca Meni Coa produzenu s mlekom i cedjenu, i pitaj macke preko puta sta ce da popiju.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Vladana,reci nam nesto o sebe,da li se mi vec znamo,posto znas moj nadimak i neke sjednice govoris?
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Daj Aci konobaru da te usluzi vec jednom Vladanaeiou sto si nakraj srca Meni Coa produzenu s mlekom i cedjenu, i pitaj macke preko puta sta ce da popiju.
        Sorry,ali sluzim samo dame...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Vladana,izaberi vec jednom koju ces Multivitu,ne mogu ceo dan da sedim ovde i cekam te...
          Cekaj,zasluzio si da ti noge otpadnu od cekanja

          Originally posted by asprilja View Post
          Daj Aci konobaru da te usluzi vec jednom Vladanaeiou sto si nakraj srca Meni Coa produzenu s mlekom i cedjenu, i pitaj macke preko puta sta ce da popiju.
          Neki jedva cekaju da me otjeraju mislim i da ce uspjeti.Razmisljam cak i o najgorem.Da popijem multivitu i odem sa foruma.
          Originally posted by manda View Post
          Vladana,reci nam nesto o sebe,da li se mi vec znamo,posto znas moj nadimak i neke sjednice govoris?
          Duhovito kao i uvijek Mandarinice
          Jedva cekam sjednicu,u 22h bjese?Ocekujem link,mada ce mi ga moj drugar Akisa svakako dostaviti
          sigpic

          Comment


          • Akisa je postao ozbiljan,cak je presjedavao sjednicom,pa se u njega nemoj uzdati,mozes ti doci na sjednicu,to stoji,ali mozes biti i ostranjen sa nje,jednim klikom misa xD
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Vladana,ako popijes Multivitu neces otici samo sa foruma...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • To li mi ti zelis Tuto?
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Ništa bolje od šumadijskog čaja, boje ćilibara
                  koji dušu greje, a srce razgaljuje
                  u ove dane temperaturnog minusa i snežnog plusa

                  aj živeli

                  Comment


                  • Originally posted by tuta bugarin
                    maesti lu
                    neg tikam
                    bež kute noge nosu
                    ine okreći se žive glave



                    lutajući reporter tuta bugarin
                    nežno šapće sneguljici
                    dok patuljci ruju
                    u rudnici
                    gadna ova trnsfetitska sorta,

                    tuto?

                    Comment


                    • Originally posted by tuta bugarin
                      maesti lu
                      neg tikam
                      bež kute noge nosu
                      ine okreći se žive glave



                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici
                      Pa ne mogu da bezim.Sta ce ove dame na forumu bez mene?
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Bila je sjednica.Mandusic je presjedavao.U lijepom sivom kaputu,brada od par dana,autoritativno,jako,onako kako treba.Zaista je sjajan predsjednik skupstine.Kad dodje do nereda mlati onim cekicem tako sigurno,tako autoritativno i sto je najvaznije nekako elegantno.Toplo covjeku oko srca.

                        Bio je i Tmac.U zutoj jakni,farmerkama,strasnom kaisu.Nervozan,nenahranjen ali je odradio posao.Gadjao je malo Mandusica hemijskom ali se smirio posto mu je ovaj priprijetio da ce ga izbaciti sa sjednice.Nakon toga je opomenut i zbog konstantnog psovanja.Posle druge opomene vise nije pravio probleme,stavise pokazaoa je veliku zelju i doprinio odlicnim idejama.

                        Akisa je bio u plavoj teksas jakni,gricao je sjemenke.Buntovnik,salio se na racun presjedavajuceg.Rekao mu da je Mandarinica na sta ga je ovaj mrko pogledao,ispod oka.Nije se Akisa ni zbunio ni prepao,a ni prestao sa sitnim peckanjem predsjednika Mande.Doprinio je mnogo,dao sjajne ideje koje su prihvacenje.Samo je Mandusic bio protiv zbog licnih nesuglasica sa dobrim Akisom.

                        Bojana,dosla u zelenoj haljini ali se presvukla kad je vidjela da istu takvu nosi Mandusic.Obukla nakon toga zutu bluzu i farmerice,u kosi cvijet.Parfem Sanel,narucila crno vino,htjela je liker ali je odustala kad je vidjela da je i to narucila Mandarinica,presjedavajuci.Nije mnogo pricala,samo je nesto dugo,dugo zapisivala.Sta ostace tajna do sledece sjednice na kojoj je rekla da ce to procitati.

                        Bio sam i ja.U Lacoste kosuljici,pantalonama,lakovanim cipelicama i lijepom mekanom salu.Mandusic je samo rekao kako ovaj covjek izgleda.Odmah sam sjeo da ne izazivam dalje uzdahe.Dao sam pregrst ideja,sve su prihvacene.Mandusic me opoemnuo par puta jer cinim da izgleeda lose,a on je predsjedavajuci,a ne ja.Sta cu kad sam prepun odlicnih ideja i stvarno nsiam zelio da ukradem sou,desilo se.

                        Ljuba je stigao kasnije,zbog ovog snijega je zakasnio.Mandusic mu je podviknuo i nije dozvolio da prisustvuje sjednici,ali sam ja podigao glas i zatrazio da se Ljuba pusti unutra.Ustali su i ostali i poceli da mi aplaudiraju.Mandusic je nevoljno,namrgodjeno,vena na celu mu je bila neuobicano velika pustio Ljubisu da prisustvuje.Ljubisa mi je samo rekao ti si divan.Ljubo,nisi ni ti los.Ljubo je dosao samo u jakni i trenerci,ne znam iz kojih razloga.Nije mnogo rekao,maltene nista,ali opet vise od Mandarinice.

                        Opsirnije kasnije...
                        sigpic

                        Comment


                        • Trebal kome snijega,imamo ga na izvoz

                          Comment


                          • Mislim da ovde jedino Vlajko nema snega, svi ostali imamo i previse
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Mislim da ovde jedino Vlajko nema snega, svi ostali imamo i previse
                              ja te cekah na a tebe nema
                              Last edited by ledeni 80; 03-02-12, 22:40.

                              Comment


                              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                                Pa ne mogu da bezim.Sta ce ove dame na forumu bez mene?
                                Konacno ce dobiti malo mira, nece imati ko da im puni inbox
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X