Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikako

    Trovanje prodje,nadimak nikad

    Jos 1068
    Cutim,dakle ne govorim
    sigpic

    Comment


    • kako si nezahvalan
      vratila sam ti sve

      ali kad najmanje ocekujes, doci ce do promena
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        vladane - multivito mislim da bi red bio da pred penziju i pravog 30000og posta das taj jedan mitski like. ali tako da ga zamuljas negde gde ce ga tesko ko naci, a onaj koji ga nadje (neko od LEPIH razume se) dobija neku nagradu
        Ceras me da ti odgovoram i trosim ovo malo postova sto mi je ostalo
        Nije losa ideja.AKo ga nadje neka djevojka dobija nagradu da provede vikend samnom.Ako ga pak neki muskarac nadje onda dobija jak stisak ruke i jedno veliko bravo od mene!

        Jos 1067
        Cutim,dakle ne govorim


        Bojana stavi mi LEPI,ne Multivita
        sigpic

        Comment


        • je l' dobro sad?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Lepa multivita
            Ti ne mozes da stavis ono sto se tarzi od tebe

            Povrijedila si me sad zestoko

            sigpic

            Comment


            • aaoooooooooo


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • A sad?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                  Usla mi je u profil,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                  Aleksaaaaaaaaaaaaa usla mi je u profil
                  Samo da sad neku pjesmicu smislim pa se vracam da se oprostim od foruma,ladno mi je usla u profil

                  Sto je Duka,prskava li ti to glava?
                  sigpic

                  Comment


                  • ...

                    ne vala ne prskava,no vise sa tim odlascima sa foruma


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • A izvini jbg,nisam znao da te povrjedjujem ili pak nerviram.Ne bi ja to ni pominja' da sam zna'.Evo od sad cutim i necu pricat' o povlacenju dok ne dodje 30000. post.
                      Ako nesto mrzim to je da tebe nerviram,uhhhh mogu da zamislim kako si se osjeca' jer sam pretjerao stvarno,sad vidim i ja.Uhhh mrzim to.
                      Ako si uopste mislio samo na mene ili generalno?Kako god,ja vidim da to tebi ne odgovara i trudicu se da to iskorijenim.Od danas koliko je.
                      No ja misljah zaboljela te glava zbog smajlija,vazno je da nije to.Mada sinusi sad znaju da prorade,a i proljece se primici,iako je jos zima.Ima i sad polena,mnogi to ne znaju.Ali tebe ni ne boli glava tako da je apsurdno sad o tome pricat'.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vladane?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • haha a tebe zovu mudri?


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Vladane?
                            Vlada Lepa Multivita kao sto vidis


                            Originally posted by tuta bugarin
                            meščini dase oni fladan udao
                            paje promenijo prezime
                            štaće kamora





                            lutajući reporter tuta bugarin
                            nežno šapće sneguljici
                            dok patuljci ruju
                            u rudnici
                            Ja i Legija,treceg nema

                            Originally posted by Duka View Post
                            haha a tebe zovu mudri?
                            Ne znam mislis li na mene ili na Tutu,posto si iza njegovog posta odgovorio.Na moj bi vjerujem odgovorio citatom mada covjek kad uzme da postuje,a nema nijedan odgovor sem onoga na koji odgovara,a kad postuje pojavi se vise njih,kao u ovom slucaju.Moze i to bit',mada ne mora.Ne mari ni da ja pitam,gubim stvarno post i primicem se penziji zasluzenoj ali ne mari.Opet ja,Vladane Lepa Multivito stvarno si retard ponekad
                            Elem,malo odoh u sirinu,jesi li mislio na mene?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by tuta bugarin
                              meščini dase oni fladan udao
                              paje promenijo prezime
                              štaće kamora





                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici
                              pa vidis da jeste, cak je i stavio sliku sa vencanja na avatar...on i mlada
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Vladane. Ti znas da ja na tebe gledam ko na mog djeda.
                                Molim te batali tu pricu o odlasku, ne zelimo da odes. Koga posle da zezam za Multivitu? Koga???
                                Kad dodjes do 100 000, napusti forum. Od takvog covjeka (djeda) to se i ocekuje.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X