Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • R18 za 2017... Možda će Joest tim koristiti ovu šasiju sa nekim V8 agregatom, ali to se još uvek ne zna.

    Comment


    • Ode Dennis, a za njim i Capito izgleda...

      http://www.autosport.com/news/report...-leave-mclaren

      A tek je stigao.

      Comment


      • Oticice i Alonso.
        Last edited by Vanja #66; 20-12-16, 18:48. Reason: pravopis
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ne ide Alonso nigde, bar još godinu dana... A posle toga verovatno u WEC, ako McLaren ne napravi veliki iskorak.

          http://www.f1fanatic.co.uk/2016/12/2...join-mercedes/

          Massa izgleda potpisao ugovor sa Williamsom, tako tvrde brazilci. Sve je zadnjih dana išlo ka ovome, tako da Valteri dobija neočekivano unapređenje. Razumem Williams i ne mislim da su pogrešili, no ne sviđa mi se ovaj potez. Mogao je Mercedes da potpiše ugovor sa nekim vozačem van F1 na godinu dana, ništa im ne bi falilo... No gazde su rekle svoje.

          Istovremeno, Symonds napušta Williams. Dakle Paddy u ovom timu ima smisla. I Allison u Mečki. Kakvo mešanje karata...

          http://www.f1fanatic.co.uk/2016/12/2...iams-end-year/

          Comment


          • Uf al se zakuvalo znaci Massa ipak ostaje jos godinu dana a jel ima glasina ko je najblizi Mercedesu...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Pa Bottas, zbog njega je sve ovo i zakuvano. Alonso nije hteo u Mercedes, navodno želi da ispoštuje ugovor sa Hondom (a i mislim da se zasitio svega ovoga i da želi da pređe u WEC). Hulka su isto tražili, ali Renault nije hteo ni da čuje za raskid ugovora sa njim... Nema Hulk sreće sa ovim stvarima, definitivno...

              Comment




              • Šta im teško

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Pa Bottas, zbog njega je sve ovo i zakuvano. Alonso nije hteo u Mercedes, navodno želi da ispoštuje ugovor sa Hondom (a i mislim da se zasitio svega ovoga i da želi da pređe u WEC). Hulka su isto tražili, ali Renault nije hteo ni da čuje za raskid ugovora sa njim... Nema Hulk sreće sa ovim stvarima, definitivno...
                  Alonso i kad bi otiso u Mercedes izgubio bi od Hamiltona po 2 put. Mislim da Alonso posle sledece godine ide u penziju jer Mclaren jos nece napraviti pobednicki auto a njega su vec stigle godine a mozda ga i mladi Vandorn pobedi pa mu i to ubije moral. A i reko je da ga uskoro ocekujemo u WEC-u.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    Alonso i kad bi otiso u Mercedes izgubio bi od Hamiltona po 2 put.
                    LOL
                    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                    Comment


                    • Sezona 2007

                      pobede
                      2. F.ALONSO 4
                      3. L.HAMILTON 4

                      polpozicije
                      1. L.HAMILTON 6
                      4. F.ALONSO 2

                      najbrzi krugovi
                      3. F.ALONSO 3
                      4. L.HAMILTON 2

                      podijumi
                      1. L.HAMILTON 12
                      3. F.ALONSO 12


                      krugovi u vodstvu
                      1. L.HAMILTON 321
                      4. F.ALONSO 203
                      Last edited by Alan; 27-12-16, 21:15.

                      Comment


                      • Originally posted by Nikoletina View Post
                        LOL
                        Alonso ne samo da je izgubio nego je i pobegao od njega.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Informacije o drugom vozacu Mercedesa su rekli 3. Januara,a najblizi je Botas.
                          Hulkenberg presao u Reno zbog nizeg budzeta tima
                          Okon presao u Fors Indiju
                          Alonso hoce titulu sa Meklarenom, a i verujem da ce pojacati bolid
                          Mislim da sam sve rekao

                          Comment


                          • Provučene su te informacije po raznim temama na ovom podforumu, dobra rekapitulacija.

                            Comment


                            • Nisam pratio sve, a posto vidim da se o tome prica, samo sam izneo konancne stvari

                              Comment


                              • Aj da okačim ovdije...

                                Šumaher danas napunio 48 godina.

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X