Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ugasio vas Pavi. Lik je inače školovan košarkaški trener.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Jebo ih je Laki opasno Lakijevi klipovi nemaju komentar.. Sta tu ima da se prica? Izvuce sve njegove poteze i statistiku pa neka publika sama presudi. Ovaj mora sat vremena da botuje.
      Jebe nas samo to sto nemamo puno pregleda, ali ne brinem se da ce na kraju doci do svih koji treba da vide.

      Comment


      • Onaj ko prati igleda utakmice sve vidi ..klipovi su za vecinu koja veze nema o kosarci pa treba neko da ih ubedi usta da veruju ..

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Jebo ih je Laki opasno [emoji3] Lakijevi klipovi nemaju komentar.. Sta tu ima da se prica? Izvuce sve njegove poteze i statistiku pa neka publika sama presudi. Ovaj mora sat vremena da botuje.
          Jebe nas samo to sto nemamo puno pregleda, ali ne brinem se da ce na kraju doci do svih koji treba da vide.
          Aj što nemaju komentar nego što nemaju ni gledanost.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            Onaj ko prati igleda utakmice sve vidi ..klipovi su za vecinu koja veze nema o kosarci pa treba neko da ih ubedi usta da veruju ..
            Potpuno se slazem. Vecina navijaca veze o kosarci nema. Kuzmanovic, Plavsic i jos par novinara im lagano iskreiraju misljenje.. Zato su neophodni Lakijevi klipovi, da ovi sto ne obracaju paznju na detalje ili odbranu mogu sve da vide. Samo da nam lakija ne kupe

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Potpuno se slazem. Vecina navijaca veze o kosarci nema. Kuzmanovic, Plavsic i jos par novinara im lagano iskreiraju misljenje.. Zato su neophodni Lakijevi klipovi, da ovi sto ne obracaju paznju na detalje ili odbranu mogu sve da vide. Samo da nam lakija ne kupe
              Onaj ko prati i GLEDA UTAKMICE!!! ne slusa kojekakve strucnjake ..mada taj Kuzmanovic je kosarke vise zaboravio negio sto ces ti za celog zivota nauciti to ti je valjda jasno ...

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Onaj ko prati i GLEDA UTAKMICE!!! ne slusa kojekakve strucnjake ..mada taj Kuzmanovic je kosarke vise zaboravio negio sto ces ti za celog zivota nauciti to ti je valjda jasno ...
                Ja i ne pretendujem da se postavim kao kosarkaski znalac pa me to stavlja u jednu lezernu poziciju na forumu. Znam kosarke dovoljno da vidim da je Covic debil.
                Kuzmanovic je bio solidan igrac a sad radi kao pomocni komentator, svakako nije neki neprikosnoveni autoritet. Ono u cemu je razlika izmedju mene i njega je sto je on bot a ja nisam, ali sumnjam da ti to mozes da skapiras

                Comment


                • Ne kontam sta Dekkarde hoces reci, da je mali za EL? Za ovaj tim Zvezde? Da je Laki uradio lose klip?

                  Ali Pavi je kosarkaski trener, hahahahahaha )) daj nemoj jebati ale Ne kontam sta hoces da nam kazes, kosarka je timski sport i svako treba da podeli krivicu?

                  Nek ostane mali, neka ga gaze svaki mec treba covicu sad dupe pomeriti, sam se nudi Ide se u u Istanbul sledeca..sanjas F8, F4 i titulu sa filipom u timu hahahaha

                  Tako si kontrirao i za Alimpija sta li je Pavi pisao o Alimpiju, cuveni RSB playbook..hehe
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne mozete vi vise voleti Filipa nego sto mi volimo Zvezdu.

                    Comment


                    • ne mozete vi vise da mrzite nego pravi Delija da voli !

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Sta kaze, u kratkim crtama?
                        Da ne razume zašto Fića treba da prenosi loptu a ne recimo Perperoglu.

                        (nije zajebancija, zaista to kaže)
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Da ne razume zašto Fića treba da prenosi loptu a ne recimo Perperoglu.

                          (nije zajebancija, zaista to kaže)
                          Toje taj level strucnosti. On, Dekkard i Djustin Strucno Usavrsen ... nije problem ovi sto prate kosarke, vec ovi sto su krenuli od 2011+fudbalski navijaci...to je level SNS glasaca..

                          Ako nista, mrcvarice ga, a mi Nebojshu i Pacova malog.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Onaj momenat kada Kajl Kurčić® (inače najbolji šuter u timu) daje trojku dok ga Fića pušta samog, ni ne pomišljajući da mu priđe, naziva "greškom timske odbrane"
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Video već sad ima veću gledanost nego svi Lakijevi klipići zajedno.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Auu Laki, pa ti imas stomak da slusas to +50m. Cim je Dekki napisao da i on tako razmislja, odmah sam shvatio da je to neka zajebancija..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X