Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS - Prelazni rok 2019/2020

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Za samo 300 hiljada ovakav igrac, Gudura nam platio i jos je ostalo, bravo Covke.

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Cudno se pise 350k preko grane [emoji1]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Šta si teo sa ovom slikom?
      Da kažeš da vredi toliko koliko je vredeo u Reptorsima? Da je vredeo toliko ne bi zapalio u Kinu za 500.000 $.
      Ovde je došao za 350.000 $ DOLARA.
      Sad kolko je to u bananama ili kikirijerima, to ti bolje znaš!
      Last edited by Пера Ложач; 03-08-19, 15:17.

      Comment


      • Stefane je l imaš srpsko državljanstvo? Ako nemaš, šta tebe briga koliko mi plaćamo igrače. Ne daje Crna Gora nego Srbija.

        Samo nemoj da neku povučeš priču o poštenju i iskrenosti u ciframa, imamo mi pravo da lažemo koliko hoćemo.

        Ja sam branio i Budućnost prošle godine od Dekkarda. Šta koga boli uvo koliko i ko izdvaja, nigde ne piše da mora jednako da se daje.

        Smarate svi.
        Last edited by Cassius Clay; 03-08-19, 15:37.

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Cudno se pise 350k preko grane [emoji1]

          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
          Ja hocu da verujem da si promasio "slucajno" i njegove plate u prethodnim godinama gde nije dobacio u dve godine ni do 100 k $
          U prvoj sezoni je imao kao ruki negde oko 400.000 k.

          I naravno ono najbitnije, NBA uvek pise plate u bruto iznosima, tako da 800 k $ je bruto a neto je u rangu plate koje ce dobiti ovde uz auto i stan na koriscenje. Auto i Stan u NBA kao stavka u ugovoru ne postoji nego iz svog dzepa placas, tako da dzabe si krecio

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Rekord Arene je postavljen kada? Sa kojim timom? Mislim da mi sada nemamo nista da dovedemo od nasih. Deluje mi kao da niko nece, samo ako ih muka natera. FMP daje lose igrace i pitanje je ko ce biti za prvi tim odatle. Znaci moraces da kupujes strance za vece pare i dokle to moze tako u borbi sa titanima.

            Jednostavno ovaj koncept stalne prodaje odvikava navijace od koncepta kluba i tima koji se menja kako gazdi dune. Neces dobiti bogatase novcem, jednostavno nema trika..

            Rekord arene je postavljen zato sto smo bili zeljni neke uloge u nekom evropskom takmicenju jer smo pre toga 11 godina gledali KKP u EL sa manjim ili vecim uspehom. Napunio si Arenu u cipiripiju jer se odlucivalo o ulasku u polufinalu cipiripija.

            Evo Fmp daje lose igrace, srecom sto mladost iz Zemuna, Vojvodina, Vrsac, Dinamik, Borac iz Cacka i ostali mamojebi srpske kosarke nadiru sa talentima i prosto kucaju na nasa vrata za zeljom da zaigraju u KKCZ.
            Ja sam ti lepo napisao, sve sto je dobro u ovoj nasoj reprezentaciji ne igra u aba ligi i svi igraju preko za mnogo vece pare nego sto Gist kao zli stranac igra kod nas.

            Zasto je Milos Teodosic resio da igra za 7 cifara u cipiripiju u Italji a nece za 6 kod nas EL. Zasto Jovic igra u Himkiju za 700 a nije hteo kod nas za 500. Zasto Lucic, Macvan igraju tamo gde igraju a vidimo da i Trinki ima budzet da ih plati, i sam kazes da je Bayern sirotinja kada ce samo za Monroe i onog drugog iz NBA da odvoje 40 % budzeta, znaci za ostalih 13 igraca ostaje da se podeli nekih 2.5 miliona, pa to je manje od 200 k po igracu?

            Jedan Cancar iz Mege koji ni tamo se nije video da je napravio neku razliku dobije trogodisnji ugovor u NBA a ti ocekujes od nekog klinca iz Krusevca koji trenira u nekoj smrdljivoj sali da mu je zivotna zelja da uspe u srbiji kao kosarkas ili gleda samo kako da on i roditelji mu zapale u neku italjiu spaniju i da sanjaju da ce ih neki nba skaut odvesti u NBA>
            Ne najveci problem KKCZ je Fmp sto ne proizvodi domace igrace a mi od toga fmpa uzesmo 1.4 miliona za Guduru i 300 k za Apica.

            Neka Mladost Dinamik Vrsac isto tako naprave po jednog igraca pa neka se i oni naplate od takvog neznanja od rada kao FMP.
            Last edited by Šarac; 03-08-19, 16:19.

            Comment


            • @stefan pg
              https://hoopshype.com/player/lorenzo-brown/salary/.

              Njegova primanja od kako je pro.

              https://twitter.com/Sportando/status/659134172762677249

              Covicu sram te bilo ulazis u igrace komsijama a bio je done deal.
              Last edited by Šarac; 03-08-19, 16:34.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Jel ti ovde nameno trolujes ili ti je bas dosadno. Kako se to prodaje igrac, tj, ko se to otima oko Jovanovica u evropi da bi neko klubu dao pare da predje kod njih. Mi ulazimo u prvenstvo sa jednom klasicnom peticom i Gistom. Decko je pod ugovorom ili smatras da smo trebali StimcEa za 300 k plus da potpisemo ?
                Jel ti hoces da ti je i 15 ti igrac u rosteru kvalitet prvog igraca, i sta bi taj Uskokovic dobio od igranja u prvom timu sa 10 minu EL i isto toliko minutazom u ABA ligi, a u FMp ce imati ulogu prvog playa sa 30 minuta i mnogo dana za treninge. Gde ce svojih 4 plus izgubljene lopte u proseku moci da progutaju Vesna, Samo Zvezda i ponekada Daba na trbinama a ne da mu 15.000 cigana se najebe majki posle druge izgubljene u El. Nasa publika je oterala mnogo kvalitetnije igrace i sa mnogo vecim iskustvom posle gresaka u El a ne jednog klinca da ubijes u pojam odmah na startu.
                ja Trolujem ? kako se prodaje igrac? pa neka ga daju na pozajmicu ako ne mogu da ga prodaju ...pukli smo na njemu pare to je evidentno a sad jos da ga drzis tako tupavog i pogubljenog i da ti pravi stetu u timu ...neka ga daju na pozajmicu kao Ristica i cao ...Stimac nam vise ne treba ...dosta je bilo hvala mu ...
                Uskokovic bi naucio puno a ako je kvalitet i ima muda onda bi isplivao ...ako ne .kao Lazarevic,Tejic,Radanov i ostali neka trazi drugde srecu ...
                Nasa publika podrzava mlade igrace iz naseg pogona i daje im vetar u ledja ...a stranac kojeg platis 300-400 k ima da igra odmah ,nema vremena da se ceka 3 sezone da proigra i tada je razumljivo da mu se zvizdi ...

                Comment


                • Nba pojacanje nase imalo je golemu platu ali to sada neverujem da je slucaj ..izmedju 400-500 k mislim da mu je ugovor...

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    za koju lovu je došao?
                    meni bi pre Jovic bio pik al ajde
                    I meni. Samo sto je vise nego duplo skuplji a i nije mu se bas dolazilo izgleda.

                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Meni skroz ok igrac, samo imali su u Kamingsu takvog istog,jos je pripitomljen za Evropu i ima iskustva dosta u Evropi. Mozda i gresim,videcemo
                    Will je bolji napadac lorenzo defanzivac. Pri tom je razlika u gabaritima velika. Meni je cummings vise skorer nego razigravac

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      ja Trolujem ? kako se prodaje igrac? pa neka ga daju na pozajmicu ako ne mogu da ga prodaju ...pukli smo na njemu pare to je evidentno a sad jos da ga drzis tako tupavog i pogubljenog i da ti pravi stetu u timu ...neka ga daju na pozajmicu kao Ristica i cao ...Stimac nam vise ne treba ...dosta je bilo hvala mu ...
                      Uskokovic bi naucio puno a ako je kvalitet i ima muda onda bi isplivao ...ako ne .kao Lazarevic,Tejic,Radanov i ostali neka trazi drugde srecu ...
                      Nasa publika podrzava mlade igrace iz naseg pogona i daje im vetar u ledja ...a stranac kojeg platis 300-400 k ima da igra odmah ,nema vremena da se ceka 3 sezone da proigra i tada je razumljivo da mu se zvizdi ...
                      Zbog situacije sa Kuzmicem procenjeno je da Jovanovic i dalje bude u timu , sto ne znaci da kada se Kuzmic vrati u pun trening da se nece ustupiti negde, ili bi ti da se i tu dovede neki Dunston, Ayon da nam se eto nadje. Niko jos sa sigurnoscu ne zna kada ce Kuzmic dobiti zeleno svetlo pogotovo sto klub nece prihvatiti da Kuzmic pocne da trenira bez odobrenja lekara.
                      Uskokovic nije isplivao ni u ABA ligi u nekim utakmicama a ti ocekujes da napravi razliku u EL , hoce to. Naravno imas pravo na svoje misljenje, ali i taj Rebic je bio veci talenat od Uskokovica u mladjim kategorijama, uzeo i on silne medalje u mladjim kategorijama i izgubio 3 godine svoje karijere cekajuci da se DR smiljuje da istapka loptu na plus 30 razlike na nekim utakmicama.
                      Lazarevic ne bi stavljao u isti kos sa ostalima, decko je izgubio skoro 2 godine zbog povrede.
                      Nasa publika ppre svega interesuju samo po prioritetima':
                      - da budemo bolji od grobara,
                      - da doceka da ih dobijemo 41 razlike,
                      - da dok je svaki navijac CZ ziv da nikada ne dozivi da KKP bude prvak, kup moze
                      - da svake godine bude prvak ABA lige
                      - da u tim titulama ga bas zabole ko ce da igra na terenu, ako je nas klinac jos bolje, ali nema tog navijaca koji spreman da ovaj sastav zameni sa 12 domacih igraca i to da svi budu iz juniiorskog sastava.

                      p.s ako hoces da gledas mlade snage kako stasaju i igraju IDI GLEDAJ FMP
                      Last edited by Šarac; 03-08-19, 17:19.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Rekord arene je postavljen zato sto smo bili zeljni neke uloge u nekom evropskom takmicenju jer smo pre toga 11 godina gledali KKP u EL sa manjim ili vecim uspehom. Napunio si Arenu u cipiripiju jer se odlucivalo o ulasku u polufinalu cipiripija.

                        Evo Fmp daje lose igrace, srecom sto mladost iz Zemuna, Vojvodina, Vrsac, Dinamik, Borac iz Cacka i ostali mamojebi srpske kosarke nadiru sa talentima i prosto kucaju na nasa vrata za zeljom da zaigraju u KKCZ.
                        Ja sam ti lepo napisao, sve sto je dobro u ovoj nasoj reprezentaciji ne igra u aba ligi i svi igraju preko za mnogo vece pare nego sto Gist kao zli stranac igra kod nas.

                        Zasto je Milos Teodosic resio da igra za 7 cifara u cipiripiju u Italji a nece za 6 kod nas EL. Zasto Jovic igra u Himkiju za 700 a nije hteo kod nas za 500. Zasto Lucic, Macvan igraju tamo gde igraju a vidimo da i Trinki ima budzet da ih plati, i sam kazes da je Bayern sirotinja kada ce samo za Monroe i onog drugog iz NBA da odvoje 40 % budzeta, znaci za ostalih 13 igraca ostaje da se podeli nekih 2.5 miliona, pa to je manje od 200 k po igracu?

                        Jedan Cancar iz Mege koji ni tamo se nije video da je napravio neku razliku dobije trogodisnji ugovor u NBA a ti ocekujes od nekog klinca iz Krusevca koji trenira u nekoj smrdljivoj sali da mu je zivotna zelja da uspe u srbiji kao kosarkas ili gleda samo kako da on i roditelji mu zapale u neku italjiu spaniju i da sanjaju da ce ih neki nba skaut odvesti u NBA>
                        Ne najveci problem KKCZ je Fmp sto ne proizvodi domace igrace a mi od toga fmpa uzesmo 1.4 miliona za Guduru i 300 k za Apica.

                        Neka Mladost Dinamik Vrsac isto tako naprave po jednog igraca pa neka se i oni naplate od takvog neznanja od rada kao FMP.
                        1. Pasus. Jeste tako ali se punilo i dalje,osetio se moment, nesto cisto, nesto sto se posle nije moglo videti.Sto od FMP u ABA, Alimpijevica, sina mu itd...Da Zvezda nije Zvezda i da sva goluguzanija Srbije ne navija za nju, odavno bi ga oterali ljudi u 3pm...ali igra se sa emocijama, ne samo on, vec i gazde mu...

                        2. FMP daje ono sto dovodi preko Zvezde i iz Zvezdine skole. Misko i Cova su uzurpirali male klubove i kosarku u regionu. Mali Smajlagic je pobegao iz takvih sranja, Pohusevski itd..tek ce da beze od takvih.Klubovi se gase,zive od milostinje...od crkavice, zna se gde ide dalje...

                        3.Samo ko je lud ce se vratiti ovde i da igra za Covu, Ostoju i ostalu svite..Ko mora,mora...neko i dobro prodje ali verujem da gledaju ljudi da budu sto dalje...Ko ima izbor,sigurno se nece ovde vratiti..ima iko pada na foru..zivot je to, ali vecina beze...

                        4. Opet vi za 1.4mi tih famoznih 20% aka srpski telgraf...posto se tvoje plate poklapaju sa Kurirom,Informerom..meni je cela prica tu jasna. Ne moras mene jahati, imas ovde siroko polje koji padaju i na jeftinije price.

                        Kazem ti u celoj prici sto je pitao Dekkard, jbe se meni za plate, nego ne volim kad se ljudi prave budalama..i to tako decenijama,od ljudi koji su bukvalno sjebali drzavu ivratili je 10g nazad. Nije sve u titulama..

                        Ti nastavi kao pr drustvenih mreza, meni ne smeta...samo dobice odgovor uvek..Prosto imam vremena i zna da mi bude dosadno.


                        Kazem, da je budzet 10m ne smeta mi. Kad klub kaze zvanicno onda mozda i poverujem u sve ovo sot si napisao itd..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post



                          Will je bolji napadac lorenzo defanzivac. Pri tom je razlika u gabaritima velika. Meni je cummings vise skorer nego razigravac
                          Da,ovaj je dosta vislji. Kamings je dobar igrac, sve zna da radi. U Oldenburgu sam ga sad malo vise gledao i covek je prosto morao da bude skorer i nosi ekipu. Imali su malu rotaciju a i spoljna linija nije bila ne znam sta, plus nijeimao ni zamenu..mrzi me da gledam ko je bio sad...Mislim on je isto momak koji seprobija, tu su negde i po godinama...Verovatno da je i on ostao da visi po G ligi da bi dobijao neke ugovore kao ovaj.

                          Videcemo sta kako ali sumnjivo mi je kod Lorenca sto se nije jos nigde probio a ima opasnu visinu za PG, pa me zanima koje su mu falinke...Svakako mislim da nije po kvalitetu mnogo bolji od Kamingsa...

                          Svrati cesce da pricamo o kosarci, ovde je vise klubastvo cova-ostoja-vucic-sloba-tito varijanta..ali prebacicemo se malo i na sport
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Zbog situacije sa Kuzmicem procenjeno je da Jovanovic i dalje bude u timu , sto ne znaci da kada se Kuzmic vrati u pun trening da se nece ustupiti negde, ili bi ti da se i tu dovede neki Dunston, Ayon da nam se eto nadje. Niko jos sa sigurnoscu ne zna kada ce Kuzmic dobiti zeleno svetlo pogotovo sto klub nece prihvatiti da Kuzmic pocne da trenira bez odobrenja lekara.
                            Uskokovic nije isplivao ni u ABA ligi u nekim utakmicama a ti ocekujes da napravi razliku u EL , hoce to. Naravno imas pravo na svoje misljenje, ali i taj Rebic je bio veci talenat od Uskokovica u mladjim kategorijama, uzeo i on silne medalje u mladjim kategorijama i izgubio 3 godine svoje karijere cekajuci da se DR smiljuje da istapka loptu na plus 30 razlike na nekim utakmicama.
                            Lazarevic ne bi stavljao u isti kos sa ostalima, decko je izgubio skoro 2 godine zbog povrede.
                            Nasa publika ppre svega interesuju samo po prioritetima':
                            - da budemo bolji od grobara,
                            - da doceka da ih dobijemo 41 razlike,
                            - da dok je svaki navijac CZ ziv da nikada ne dozivi da KKP bude prvak, kup moze
                            - da svake godine bude prvak ABA lige
                            - da u tim titulama ga bas zabole ko ce da igra na terenu, ako je nas klinac jos bolje, ali nema tog navijaca koji spreman da ovaj sastav zameni sa 12 domacih igraca i to da svi budu iz juniiorskog sastava.

                            p.s ako hoces da gledas mlade snage kako stasaju i igraju IDI GLEDAJ FMP
                            Ne mora Uskokovic dapravi razliku u EL, nece je praviti ni Brown,kamoli on...Samo, sta ces sa Filipom, staceti doneti? Qrac od ovce ce doneti i ima 31 godinu...samo ga cova drzi kodkuce i niko vise..

                            Treba bre da imamoi nekog talenta,sve djedovi neki
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne mora Uskokovic dapravi razliku u EL, nece je praviti ni Brown,kamoli on...Samo, sta ces sa Filipom, staceti doneti? Qrac od ovce ce doneti i ima 31 godinu...samo ga cova drzi kodkuce i niko vise..

                              Treba bre da imamoi nekog talenta,sve djedovi neki

                              Ma sin ce sam biti isteran ako krene lose kao kada je dobio salvu zvizduka u Pioniru protiv Arene, necemo mi lose igrati i imati lose rezultate zbog FC3 kao da ce on biti na terenu 40 minuta, ja samo ne znam dokle vise da od drveta ne vidite sumu.
                              Uskokovic ce imati 30 minuta da bude vodja tima, da bi mogao da ga prikljucis sledece sezone kod nas, ako ne moze u Aba ligi da vodi tim fmpa, sta moze onda da uradi u El za 5 minuta, sta ce ti u tom timu onda. I pri tom ne dovodi mu se igrac da mu uzima minute nego dovode fucking Djokovica da bude back up.
                              Real je uzeo titulu prosle godine sa prosekom od preko 31 godinu, Cska ove godine slicno, El nije liga mladih nego liga kvalitetnih kosarkasa.
                              Voleo bih i ja mnogo nasih igraca da gledam kod nas, imali smo tu srecu da smo ih gledali kod nas neke duze a neke krace, ali sada su u Texasu, Memphisu itd......

                              Mi nemamo ni na vidiku kosarkase od 20 do 23 godine koji imaju El kvalitet, BOrisa, Miskovic, Pecarski, ko jos? ovi klinci iz Fmpa, pa videcemo ove godine kada natrce na par ovih timova kako ce biti, oni Mega i Krka bice zakucani za dno zajedno sa Zadrom.
                              Prosle sezone si imao najveci upliv tih kosarkasa iz Fmpa kod nas, ove sezone sem Uskokovica koga planiraju i Djordjevic /Rita ja ne vidim ko ce tu da dobaci do kkcz ali ajde da vidimo.

                              Sto se tice kosarke u Srbiji, toliko privatnika sto ne uloze malo u kosarku, eto zarade ne moraju samo Misko i Covic da se bogate, ima mesta za sve.

                              Comment


                              • Kad siokruzen sa ovoliko kvalitetnih stranaca/igraca pa i ja mogu proci kao igrac tu. Jednostavno je tako i jedan igrac ne moze nista promeniti. Greh je od Boga dau kosarkaskoj zemlji, umesto nekog talentovanog momka, a moze i iz regije, da igra hobit..Meni je to greh od Boga..

                                Da dodam, mlade igrace moras zalivati, cuvati ..dati im sansu. Najlakse je reci a ko ...

                                Da dodam tu i KKP. Ono je tek zlocin protiv kosarke. Trifa,Peca, sede...teraju sve mlado, dolaze im neki divljaci i Miskovi skartovi...zalosno...
                                Last edited by LosmiSK; 03-08-19, 18:18.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X