Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako neko ne moze da osvoji, to je onda mucenik Nisikori.

    Kao sto sam rekao na pocetku turnira, osvaja ovo Nolo.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Nema vise tih termina, SF pocinju od 16h, samo je pitanje ko ce prvi da igra, ali bilo bi logicno da to budu Delpo i Nadal jer duze odmaraju.
      Jao da,žene ne igraju istog dana...
      E,sad' bilo gi logično i da imaju bolju klimatizaciju ali nemaju...
      I dalje mislim da će prvi Novak i Kei na teren,ipak je drugi meč atraktivniji...znaš onaj fazon predgrupa
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ма све је већ виђено, Делпо нема чиме да угрози ћелавог, а Нишикори је слабији дефанзивац од Новака, а није физички јачи од Милмана..
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nema vise tih termina, SF pocinju od 16h, samo je pitanje ko ce prvi da igra, ali bilo bi logicno da to budu Delpo i Nadal jer duze odmaraju.
          Da, ali je to zanimljiviji mec.

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Da sumiramo.
            Delpo neće garant, Nišikori će predati, Nadal nema teorije dok Novak ispada u 1/2 finalu.
            sigpic

            Comment


            • Delpo - Rafa 60:40 (na račun odlične forme Delpo, umora Nadala te prosječne forme Nadale)

              AKo bude 1:1 u setovima šanse Nadala rastu na 60 % za pobedu



              Nole - Kei 99:1 (taj 1 % posto u slučaju kakve ozljede Novaka ili neke druge više sile)
              Last edited by jacques9; 06-09-18, 14:37.

              Comment


              • Kada se Milman savio da uzme rezervnu opremu da se presvuce, kod 2:2 u drugom, iz sorca je blago reci kapala znoj, ono jos nisam videla. Kako je igrao uopste do tada...
                Novak kaze da su ovo najgori uslovi na USO poslednjih 10 godina.
                Ali da rekonstruisu stadion, postave krov i ne uvedu ventilaciju, za ovoliko cudo koje prima koliko 23k ljudi.... neverovatno.

                Koja je poenta kada leti dok pada kisa navuces krov... podavis sve unutra?
                Jer ono malo okolo sto struji vazduh, posto nije hermeticki zatvoren, je totalno bzvz, ima efekta samo na te gornje delove, sta je sa rupom dole...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nije sve u brojkama ima nešto i u slovima.
                  Po meni potpuno otvoren slem, za razliku od prošle godine imamo igrače sa dovoljnim kvalitetom da završetak bude neizvestan, što se od slema i očekuje.
                  1.Novak majstor drame.
                  2.Nadal najveći vaćaroš i lovac u mutnom, najbolje koristi konfuzne situacije a svakako ih ima zbog vremenskih prilika.
                  3.Nisikori jedini koji nema slem a po konstantnosti i kvalitetu ga zaslužuje više od nekih koji ga imaju.
                  4.Delpo-ako mu kvrcne može ih sve počistiti a može i obrnuto.
                  I da znam za koga, ne bih se kladio
                  Last edited by Dekson; 06-09-18, 16:28.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    U polufinalu kladinonice Novaku daju 82% sanse a Rafi 60%.

                    Za osvajanje turnira daju:


                    Code:
                    Promjena u odnosu na prije cetvrtfinala
                    Novak50.1%8.8%
                    Rafa27.2%-2.9%
                    Delpo17.0%5.0%
                    Kei5.5%2.9%
                    To je iznenadjujuce. Novak je u cetvrfinalu imao osrednjeg protivnika a Rafa jako ozbiljnog. Oba su se mucila, na razlicite nacine.

                    Rafin pad pripisujem procjeni kladionica a je umoran i da nije pokazao ocekivanu formu. Novakov porast pak pripisujem procjeni:

                    a) da je njegova forma u uzlaznoj putanji
                    b) da probleme koje je imao pripisuju uslovima koji bi trebali da se porave
                    c) i najvaznije, da Nishikori ne moze da ga ugrozi
                    Nakon odgledanog jučerašnjeg meča između Marina i Nišikorija da može sad da biraš koga ga bi izabrao za protivnika Novaku u polufinalu?

                    Comment


                    • Nadal-Delpo 52-48 (Po do sada prikazanom stavio bih Delpa kao favorita i to 60-40 ali kad se setim da Nadalov forhend spin ide stalno na Delpov bekhend onda stvarno ne mogu, svakako mnogo zanimljiviji i neizvesniji mec u odnosu na Djoko-Nisi)

                      Djokovic-Nisikori 70-30 (Stavio bih i vise na Novaka ali jos uvek se Nole grci po sat vremena na terenu ali svakako veliki favorit jos ce i temp. da padne na idealnih 25C, 30% dajem Nisikoriju zbog USO 2014-te, pa ko zna, mozda se opet desi ne daj boze )
                      Last edited by Chiwwi; 06-09-18, 16:44.

                      Comment


                      • Originally posted by Weltschmerz View Post
                        Nakon odgledanog jučerašnjeg meča između Marina i Nišikorija da može sad da biraš koga ga bi izabrao za protivnika Novaku u polufinalu?
                        Bez ikakve dileme Marina. Ni najbolji Cilic ne moze da pobijedi Novaka koji je blizu top forme. Nisikori s druge strane, ako mu se svari uklope, udaranjem loptice u pinjanju stvara neresive probleme Novaku u razmjenama. Novak ih rjesava zaobilaznim putem a ne nadigravanjem. Servis, return i spososbnost da lakese drzi zahtijevani nivo od Nishikorija su kljuc.

                        Na hardu mu Nishikori nije pravio nikakve probleme od WTF 2014. Na sljaci je to islo nesto teze. Velike su razlike od 2014. U prvom redu Novak bolje servira, daleko bolje poznaje Nishikorija i ne inati se da pokaze da je njegov BH bolji.

                        Ove godine su tri puta igrali, sva tri puta je Novak imao odredjene komplikacije, najvece u Rimu. Novakova forma je otisla na gore poslije sve tri pobjede. Kao da u mece sa njime Novak mora da bude ekstra disciplinovan. To potom pomogne u mecevima koji slijede.
                        Last edited by NI; 06-09-18, 17:25.

                        Comment


                        • Odavno je Novak pokazao da ima bolji bekend, počevši od njihovog meča u Parizu mjesec-dva nakon USO-a 2014-e, a sa istim trendom je nastavio i u narednim godinama.

                          Prilično sam siguran da će ga lako Novak riješiti u slučaju da uslovi budu iole normalniji.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Ne znam meni Čilić kad uđe u onaj ludački mod izgleda baš zeznuto. Srećom takvu igru obično ne može da drži duže od jednog seta. U svakom slučaju mislim da mu je Nišikori lakši protivnik.

                            Comment


                            • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kada se Milman savio da uzme rezervnu opremu da se presvuce, kod 2:2 u drugom, iz sorca je blago reci kapala znoj, ono jos nisam videla. Kako je igrao uopste do tada...
                                Novak kaze da su ovo najgori uslovi na USO poslednjih 10 godina.
                                Ali da rekonstruisu stadion, postave krov i ne uvedu ventilaciju, za ovoliko cudo koje prima koliko 23k ljudi.... neverovatno.

                                Koja je poenta kada leti dok pada kisa navuces krov... podavis sve unutra?
                                Jer ono malo okolo sto struji vazduh, posto nije hermeticki zatvoren, je totalno bzvz, ima efekta samo na te gornje delove, sta je sa rupom dole...
                                Danas sam slusao izvjestaj na BBC vijestima o tome. Ne sportskim nego opstim. Ocigledno su zaribali sa ventilacijom. Tako da je situacija na AA najgora. Cak sto vise, nocni termin zna biti gori od dnevnog.

                                Originally posted by Weltschmerz View Post
                                Ne znam meni Čilić kad uđe u onaj ludački mod izgleda baš zeznuto. Srećom takvu igru obično ne može da drži duže od jednog seta. U svakom slučaju mislim da mu je Nišikori lakši protivnik.
                                Novak moze da parira svemu sto Cilic moze da uradi na terenu. Duduse mora biti u top formi. Nisam ja uvijek tako mislio. Medjutim, susret u Sinsinatiju je, bar za mene rijesio tu dilemu, Cilic je bio blizu forme sa USO 2014, poslije pobjede u Kuinsu mu se diglo samouvjerenje da moze da se nosi sa Novakom a novakova forma je bila malo losija nego sada.

                                Oko Nishikorijevog BH se ne slazem Prle! i ja, a to je dosta rijetko.

                                Originally posted by Prle! View Post
                                Odavno je Novak pokazao da ima bolji bekend, počevši od njihovog meča u Parizu mjesec-dva nakon USO-a 2014-e, a sa istim trendom je nastavio i u narednim godinama.

                                Prilično sam siguran da će ga lako Novak riješiti u slučaju da uslovi budu iole normalniji.
                                Postoji nekoliko faktora koji mute sliku. Na USO 2014. je vrucina smetala vise novaku nego Japancu. U Parizu 2014. je Nishikori kuburio sa povredom. U svakom slucaju, u Londonu, dvije nedjelje kasnije, Novak se rijesi zelje da se inati ciji je BH bolji. Ima druga oruzja koja su efikasnija za Japanca.

                                Comment

                                Working...
                                X