Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Offtopic Viška volim da slušam kad je tenis u pitanju, fudbal nikako.
    @Joker Nisam nikada imao problem da pronadjem free stream u hd-u, barem za fudbal, tenis ne pratim van sk i rts-a

    Intopic Šta još igra Novak, Pariz i završni turnir?
    Last edited by Nerealan; 24-10-18, 11:23.
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Jokere, imas odlicne sisteme i strimove (ACE recimo), a iskreno SK ne prenosi samo neke tek turnure, tj. GS, no njih imas na ES (sa engleskim komentatorima ), i na kraju imali smo i mi ovde godinama unazad mogucnost preko add-onsova i promene odredjenih parametara da gledamo recimo zvanicne neke nosioce prava (ESPN, W kanala i sl), tj. njihove playere sa svim terenima koji su bili pokriveni kamerama, u HD, podrazumeva se. Dakle danas moze sve bas, prevazisli smo lose strimove koji seckaju i koce u zbrlj rezoluciji.

      Da, ostali su jos Pariz sledece nedelje i Nitto, zavrsni u Londonu, za 2 nedelje.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne znam, jer ja nemam muke sa komentatorima, tako da mi nije tolko bitno na kom kanalu gledam. Samo da je slika dobra. Najvise volim es komentatore, kad se odusevljavaju Novakovim potezima.. Ali znam da sam zadnji put nesto morao na poslu da trazim strim, bio neki ruski, cini mi se.. sve zivo ima, sve moguce sportove, sve je to tip-top.. Ali stuca, brate! Sjecka.. nego ce to onda prije biti do protoka interneta na poslu, kad malo razmislim..

        Comment


        • Viskovic nije vise najstrucniji, nekad je to bio, sad je bas lijen i mnogo grijesi. Govedarica najbolje prati tenis trenutno, e sad sto ga neki mrze je druga prica, ali i on je teniski trener.
          sigpic

          Comment


          • Nema veze to sto je Viskovic odlutao, malo u svet fudbala, malo izasao iz vode tenisa i ne zna sve podatke ili ih je pomesao, zaboravio. To mu je zaboga najvise i zamerano ovde u toku nekih prenosa.

            On ima tacno onaj osecaj da zna sta i kada treba da kaze i sto je najvaznije on zna sta se desava na terenu, razune se odlicno i u igri i u psihologiju igraca, a svi komentatori na SK su na neki nacin iz sveta tenisa, provereno.

            Svaka cas Govedarici, eno i Blic juce pisao o onom cuvenom Novakovom riternu protiv Feda, ali Viskovic je, za sada bar, neprevazidjen, kao sto rekoh gore u prethodnom nekom komentaru, bez obzira na sve.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Meni nije, prvo glas mu je jako los po meni za komentatora, drugo previse luta od terena, previse se bazira na neka van teniska desavanja, previse se ponavlja, ali dobro to svi rade i ponavljaju jedno te isto, ne moze mu se bas zamjeriti. Ipak da je skoro pet godina dosta van tenisa se cuje, mnogo grijesi, sa mnogo manjom pasijom radi meceve, a sto je najjace on nikad nije bio, niti ce biti vrhunski fudbalski komentator i trebao bi da bude psoevcen iskljucivo tenisu. Pa onda imamo slucaj dje Novakovic ili Radojevic koji su vrhunski fudbalski komentatori manje prenose fudbal od njega i Loncarevica, a Loncarevicev glas je tek ocajan za komentatora.
              sigpic

              Comment


              • Govedarica je ocajan komentator, na stranu sto bukvalno u svakom mecu spominje taj ritern, on se isto ponavlja po 100 puta u toku meca, stalno prica kako je teniser/teniserka zavrteo ili nije dovoljno zavrteo udarac
                Koliko god da ne prati tenis, da mozda ne zna neku statistiku, ko je koga dobio itd, Viskovic je za majstor jer zna sta i kako da komentarise i kad da cuti.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Nema veze to sto je Viskovic odlutao, malo u svet fudbala, malo izasao iz vode tenisa i ne zna sve podatke ili ih je pomesao, zaboravio. To mu je zaboga najvise i zamerano ovde u toku nekih prenosa.

                  On ima tacno onaj osecaj da zna sta i kada treba da kaze i sto je najvaznije on zna sta se desava na terenu, i u igri i sa igracima, a svi komentatori na SK su na neki nacin iz sveta tenisa, provereno.

                  Svaka cas Govedarici, eno i Blic juce pisao o onom cuvenom Novakovom riternu protiv Feda, ali Viskovic je, za sada bar, neprevazidjen, kao sto rekoh gore u prethodnom nekom komentaru, bez obzira na sve.
                  Što bi ti rekla "ovo je Novakova fan tema, pišite u drugom topicu (ili forumu) o komentatorima".

                  Comment


                  • Viskovicev glas nije za komentatora???
                    Aufff de ode sad. A sve sto mu zameras je totalno minorno, ali ono bas....pogotovu da prenosi nesto van terena...to ako kaze koga je video u publici?
                    Ako iko gresi, ponavlja se hahaha i ne prepoznaje sta se desava na terenu je bas Govedarica.
                    Na kraju ocigledno je Visko vazna poluga u SK, a fudbal kao najpopularniji i najcesci sport koji se prenosi... tako sa sve ostaje kako je bilo do sada. Cak se i popravio u fudbalskim prenosima, samo da batali onu nebitnu populisticku statistiku.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sto Ljubitelju, hteo si da pises nesto bas o Novaku, pa ti mi zasmetali???

                      Pisi slobodno, ne obaziri se na nas.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Bolji je Govedarica od Viskovica,sve sto kaze Vladan je istina.
                        Pogledajte bilo koji mec Federera i Nadala koji je prenosio i sve je jasno.Ono ne smije sebi nijedan komentator da dozvoli

                        Comment


                        • 1. Višković
                          2.
                          3
                          4
                          10. Govedarica
                          Toliko nepotrebnih komentara od ostalih komentatora da mi se život ogadi. Vjerovatno će nekad u budućnosti postojati dugmence za mute komentatora što bi bio blagoslov.

                          Comment


                          • Prebacicu posle ove postove kada sednem za racunar.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Visko je odavno tata za sve,poeebno za Pralicu,a Govedarica poznaje tenis i sve ali nekako nema niti glas niti taj komentatorski instinkt

                              Comment


                              • Ma pricajte sta hocete samo Smiljana Banjca mi ne dirajte.
                                Bog.

                                Comment

                                Working...
                                X