Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
    Pa, niko ne govori direktno njima sve to.
    ahahahahaha

    Svejedno.Jeste da svako ima pravo na misljenje.Ali u najmanju ruku je smesno igrace koji su u top 20 i slicno nazivati tako...ali dobro...

    Comment


    • [QUOTE=FeliLopez;1280945]ja se razmisljam o nekoj sici sad po @5, morace thiem da popusti uskoro, a i srecko da prestane da se kliza



      [/QU


      Moze li Gabashvili vratiti brejk ?
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • Marsel RASPADAC Granoljes ...
        Kako je Federer uspeo da izgubi set od njega .... Mislim da to ni Marselu ni Rodzeru nije jasno.
        Kakav raspad od tenisera, idi decko igraj dubl, nisi ti za singl. Daj neka se napravi nekakva organizacija, tj fondacija da se skupljaju neke pare, da se da Marselu onoliko koliko bi zaradio sto bi na svakom turniru stigao do druge trece runde. Bolje i to nego gledati ovog raspadaca.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Osecam da si ih ispratio na desetine do sad!!

          A isto je kao sa Janovicem. Pao je s' neba bez ikakvih juniorskih rezultata ili ocekivanja od njega, da bi sa 19 igrao 1/4 ATP turnira i posle bio na set od ATP titule
          osecaj te ne vara

          juniorska konkurencija i ocekivanja 'strucnjaka' su jedno, a ulazak u atp vode sasvim neka druga prica... evo ti samo Young i Devvarman

          za boldovano, ja nikako ne smatram da je to preveliki uspeh na osnovu kog bi trebalo da se prognozira ludilo od karijere.. pa sta su radili sve berdih, delpo i ekipa u tim godinama, da ne spominjem ovu cetvoricu najboljih

          Comment


          • Jadnik...a Federer se bas nalozio da ga sto vise ponizi

            Mislim ako stigne prije nego ovaj napravi gresku
            Last edited by Zzz; 01-09-14, 00:58.

            Comment


            • Originally posted by Sonja View Post
              Jadnik...a Federer se bas nalozio da ga sto vise ponizi

              Mislim ako stigne prije nego ovaj napravi gresku
              Ako ako...dok ga ne saceka opet Robredo ili neko slican kao prosle godine

              Comment


              • Originally posted by FeliLopez View Post
                osecaj te ne vara

                juniorska konkurencija i ocekivanja 'strucnjaka' su jedno, a ulazak u atp vode sasvim neka druga prica... evo ti samo Young i Devvarman

                za boldovano, ja nikako ne smatram da je to preveliki uspeh na osnovu kog bi trebalo da se prognozira ludilo od karijere.. pa sta su radili sve berdih, delpo i ekipa u tim godinama, da ne spominjem ovu cetvoricu najboljih
                Svaka cast onda, vidi se da si veliki plus ovom sve boljem forumu.. a bio je nikakav pre par godina

                Da skratim pricu, samo neko ko nema oci moze reci da Dominik ne ume ili ne zna, a Srecko ne bi ni bio ovde da je Dodig bio zdrav
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Coa View Post
                  Ali u najmanju ruku je smesno igrace koji su u top 20 i slicno nazivati tako...ali dobro...
                  Da...ali sta ako tu nije u pitanju kvalitet, vec nekvalitet? Sta ako je on zapravo samo najbolji od najgorih?

                  Comment


                  • Originally posted by shpageti View Post
                    Au brate sad si lupio nevidjenu glupost !
                    Glupost?
                    Servis i nista drugo. Iz BH-a samo slajseve igra, FH radi samo na travi i brzom betonu, na druge podloge nema uticaj. On se ne zove Karlovic i nije visak 210 pa da bude igrao samo slajseve iz BH-a. Sta znam, meni Lopez igra jako dosadan tenis, nista se ne desava u njegovim mecevima, samo S & V igra i BH slajseve.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Au samo dva gema osvojio od dobijenog prvog seta .. Valjda će mu Roger prepustiti još neki gem ..
                      Last edited by Lord Aleksoni; 01-09-14, 01:01.

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Svaka cast onda, vidi se da si veliki plus ovom sve boljem forumu.. a bio je nikakav pre par godina

                        Da skratim pricu, samo neko ko nema oci moze reci da Dominik ne ume ili ne zna, a Srecko ne bi ni bio ovde da je Dodig bio zdrav
                        a bio je ovo nekad FORUM...

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Glupost?
                          Servis i nista drugo. Iz BH-a samo slajseve igra, FH radi samo na travi i brzom betonu, na druge podloge nema uticaj. On se ne zove Karlovic i nije visak 210 pa da bude igrao samo slajseve iz BH-a. Sta znam, meni Lopez igra jako dosadan tenis, nista se ne desava u njegovim mecevima, samo S & V igra i BH slajseve.
                          Covek je medju najboljih 100 na svetu vise od 12 godina, to nije mala stvar. A ono sto je pokazao samo na Kvinsu i u Istbornu drugi ne naprave za godinu dana
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Jaooooooo kako mozes da kazes da Thiem nema potencijal bre
                            Za sada mnogo vise mu lezu spore podloge, treba mu vremena da se namjesti za udarce, al polako, i Nadal je bio samo sljakas kad je bio tinejdzer.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Stvarno mi nije jasno kako je Role izgubio set od Granoljersa, ali to ce ostati jedna od vecitih misterija univerzuma

                              Sent from my HTC, posto mi se moze
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                a Srecko ne bi ni bio ovde da je Dodig bio zdrav
                                Eno Dodig ziv i zdrav danas, tj. juce, odigrao dubl.

                                Comment

                                Working...
                                X