Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinjavam se clanovima foruma, pogresio sam izjavio saucesce porodici Euzebija i svim fudbalskim fanovima a ne fanovima Federera i obrisali mi post (samo radi objasnjena da ne bude neke zabune)

    Comment


    • Stan nastavlja gdje je Roger poceo

      1/14 iskoristene BP danas za Fedrinku

      Comment


      • Kao sto rekoh, dajte masnom 100 bodova i nek peva
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Clip za Dinu

          Comment


          • Sta vam je, Stan pjeske do seta.

            Comment


            • Dobro shminkoni, Hewitt je underachiver ako to hoces da cujes. Ovaj Hewitt na ovom klipu i Hewitt u zadnji 6-7 godina su dva potpuna razlicita igraca

              Comment


              • Malo Rafinog ''baloniranja'' u Dohi

                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Igra i podloge su bile drugcije tad nego ovih dana...majstor je ostao sve vrijeme i to je nebrojeno puta pokazao

                  Hajmo jos jedan Stan

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Malo Rafinog ''baloniranja'' u Dohi

                    Gledao sam Nadalova barem 3 meca, bio je agresivan i upravo kad bi se povlacio i igrao defanzivnije dozvoljavao je protivniku da ga buse sa osnovne. Govorio sam i ranije da Nadal ima strasan potencijal kad je u pitanju ofanzivna/agresivna igra. Ali nije mu to u genima, pre ili kasnije se krene povlaciti i obicno tada usledi onaj njegova pad u igri koji si ti spominjao.

                    Comment


                    • Bravo Stan majstore! Rutinski do titule

                      Comment


                      • Originally posted by SonjaFan View Post
                        Highlights

                        Hvala Sonja. Lejtonovi lobovi su zaista zastrasujuci.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Gledao sam Nadalova barem 3 meca, bio je agresivan i upravo kad bi se povlacio i igrao defanzivnije dozvoljavao je protivniku da ga buse sa osnovne. Govorio sam i ranije da Nadal ima strasan potencijal kad je u pitanju ofanzivna/agresivna igra. Ali nije mu to u genima, pre ili kasnije se krene povlaciti i obicno tada usledi onaj njegova pad u igri koji si ti spominjao.
                          U februaru ili martu ce odigrati 800. ATP mec, tako da su sve velike promene jednostavno nemoguce, a kad pogledas sta je sve osvojio i nepotrebne. Nadam se da ce nas na bar pola od 6 najvecih betonskih Outdoor turnira pocastiti necim slicnim iz leta 2013., ono je bilo impresivno za gledanje, ali sve zavisi sta su mu prioriteti u 2014.
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment




                          • Našao je Stan oruzje za Rafu i Novaka

                            Comment


                            • Jedino da im se natrci pa da ga lupaju sa ovom pranglijom
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • svaka cast lejtonu.
                                samo bih dodao da je ovim pobjednickim cekom presao magicnu cifru od 20 mil. dolara od zarada na turu - 20.002.153 $ (ukupno trinaesti)
                                a sto se federera tice, toplo se nadam njegovom sto ranijem ispadanju u melburnu jer je to izgleda jedini nacin da se pojavi u dejvis kupu.

                                Comment

                                Working...
                                X