Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Evo, htece sigurno jos neko da se ukljuci. Ako je Sampras u finalu 1999. hodao po vodi ne znam kako opisati ovo Federerovo izdanje.. znao sam da je bio dobar ali ne bas ovoliko, 85 minuta od pocetka meca on je jos uvek na 3 neiznudjene greske!! Mozda i najbolji debi nekog igraca u Grand Slam finalima u Open eri
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Pa ljudi uopste nisu svesni Federorove velicine, posebno kad mu uslovi odgovaraju, vec po default-u osporavaju njegove protivnike. Te godine samo ga je Nalbandian sprecio da ode do jos dalje, ne znam da li bi dosao do slama ali bi na AO i USO mogao daleko da nije naisao na svog tadasnjeg nemezisa.

      Onda je dosta unapredio svoj BH, poceo igrati dosta ostrije sa tog krila. Mada i dalje je FH bio zaduzen za 80-90% vinera. Falio mu je bolji BH tokom 2003. za vece uspehe na slamovima van Wimbledona.

      EDIT: Vidi nakon ove analize da odradis mec izmedju Corie i Nadala u Rimu 2005. Jedan od najboljih meceva na sljaci svih vremena.
      Last edited by Prototype; 27-12-13, 22:15.

      Comment


      • Moram da zavrsim analizu mladih igraca u 2013. i prevedem je na engleski, to mi je dosadilo pa sam prekratio vreme ovim mecom i uzivacu do samog kraja. Nije Mark mogao da mu napada bekhend konstantno, sve je od Rodzera zavisilo. A cak i da jeste, tog dana jednostavno nista nije mogao da promasi, posebno kad mu se otvori cak i najmanji prostor za forhend dijagonalu.. samo bi je zavrnuo a Marku bi ostalo da je prati pogledom. Skolski primer igranja na jos uvek kakvoj takvoj travi

        Uh, ni manje ni vise nego Rim 2005. iako sam obecao prskaju Masters Kup 2005. bilo bi previse da radim Federera dva puta za redom, neka bude taj mec iako ce mi trebati bas mnogo vremena da ga odradim kako valja
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Finale Rima 2005. godine je po meni savrsenstvo kad je u pitanju sljaka. Svaki aspekt tenisa je vidjen, ko da su najkompletniji igraci ikada vidjeni. Coria imao nevidjen osecaj za drop-shot, pritom stabilan sa oba krila, dobra defanziva, ume da napada, brz... naravno servis taraba ali ne mozes sve imati

          Ja stvarno ne znam da li sam gledao bolji mec na sljaci, onako pravo "sljakerski". Nije bilo previse baloniranja, vec imalo gomilu ostrih udaraca, izlazaka na mrezu, izbacivanje protivnika u prve redove tribina sa kratkim dijagonalama, drop-shotovi, dugacke razmene pune naboja, dosta preokreta...

          Po meni taj je mec mnogo bolji od onog meca koji se odigrao sledece godine. Iako su se 2006. susreli razliciti tip igraca i bilo je interesantnih poena. Ali svaki ljubitelj tenisa koji voli igru na sljaci odabrace finale iz 2005. nego li iz 2006.

          Comment


          • Brian Baker zbog povrede odustao od AO, umesto njega u glavnom zrebu Llodra

            Australian Open ‏@AustralianOpen 9m
            Disappointing news for Brian #Baker, still struggling with a knee injury and out of #ausopen. Michael #Llodra now moves into main draw

            Comment


            • Upravo procitah da ce Acapulco u 2014. sa sljake preci na hard zbog bolje pripreme za Indian Wells.
              link

              Comment


              • Dolgo se konacno resio trenera klovna a valjda ce i Santoro kao novi trener isterati klovna iz njega.
                http://bit.ly/191XUXX
                sigpic

                Comment


                • Bio je Santoro u gledalistu u Dohi...madjionicar ga moze zaposliti u najjace cirkuse na svijetu

                  Comment


                  • Tipsarevic nece igrati AO:
                    Tipsarević se povukao sa AO
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nisu mu platili da igra

                      Comment


                      • Ma taj ceka da mu se porodi zena, bas njega briga za tenis.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • mogu samo da zamislim kakav ce ovo dubl da bude

                          Neil Harman ‏@NeilHarmanTimes
                          Doubles at the @AustralianOpen includes @DreddyTennis & @Gael_Monfils together. Hold on to your straw hats!
                          i peco, kad ce ta tema?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            mogu samo da zamislim kakav ce ovo dubl da bude



                            i peco, kad ce ta tema?
                            Danas pocinju radovi, u ponedeljak svecano otvaranje
                            Last edited by pecaros; 05-01-14, 10:08.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jos jedno povlacenje sa AOa

                              LetsTalkTennis ‏@letstalktennis1
                              Jürgen Melzer has withdrawn from the @AustralianOpen with a shoulder injury (via @SkySportsNews) #atp
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ostaje da jos uradim statistiku i ispravim slova u poslednjem delu teksta, ali to mora da ceka do sutra posto me bole oci. Potrudio sam se oko prvog dela, da sto bolje docaram zanimljiv turnir gde se osmorka od 1/4 borila za prvu vimbldonsku titulu. Prilicno sam ubedjen da je ovo najbolje izdanje nekog igraca u Open eri prilikom osvajanja prve Grand Slam titule, Federer je bio skoro savrsen, sa 10 do 15 neiznudjenih gresaka po mecu, a u finalu je, iako debitant, igrao sa psihom Borga ili Samprasa


                                http://www.profesionalnitenis.com/fi...7-65-6-2-7-63/
                                Last edited by ClayWarrior; 06-01-14, 15:44.
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X