Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta što K20 Pro nema stereo zvučnike. Ovaj je za mene blizak idealnom telefonu, ide se u dobrom pravcu, fale još kvalitetniji zvuk iz tih stereo zvučnika i AMOLED ekran

    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Nešto slično ovom će biti Samsung A8.
      Ima amoled, rotirajuću kameru...

      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Nešto slično ovom će biti Samsung A8.
        Ima amoled, rotirajuću kameru...

        Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
        I ima 200 eura slicnosti

        Comment


        • Uporedni test kamera Xiaomi K20 pro I Asus ZenFone 6

          Last edited by dekkard; 15-06-19, 09:21.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment




          • 380e



            Ovo nije globalna verzija koju mi dobijamo, ali je slično

            Comment


            • Ljudi, ima li neko predstavu šta mi se dešava sa kompom? Pre mesec, mesec i po je krenuo nasumično da se restartuje i onda uđe u restart loop pri startupu. Odneo ga na servis, posle 2-3 dana zove lik i kaže da nije pronašao nikakav problem vidim radio je memtest, proveravao hard disk itd. Vratim ja komp kući, on bez problema upali i radio je normalno od tad, pa evo do pre nekoliko dana, kad opet počinje da se restartuje iz, čini se, čista mira. Bukvalno izađem iz sobe, ništa nije uključeno, vratim se i vidim da je u procesu restarta. Uopšte ne deluje da ima neki okidač za to, samo što sad ne upada u restart loop, nego se samo restartuje i onda radi normalno ostatak dana uglavnom. Restartuje se 1-2x dnevno. Odštikliram opciju da se automatski restartuje u slučaju pada sistema, u nadi da će mi izaći neka greška/problem, ali i dalje se isto restartuje bez ikakvog upozorenja i izbacivanja bilo kakve greške. Ponekad vidim i na ekranu da nešto kao sipti, kao treperi, ali baš ne preterano vidljivo i kratko traje.

              W10 je OS, komp star 10 godina.

              EDIT: Evo prizvao sam ga, opet je krenuo u restart za restartom.

              Comment


              • I meni se to desavalo, isto ga nosio u servis, produvao sam ga kompresorom, radilo neko vreme ok i posle pocelo opet. Pisao sam ranije o tome ovde.

                Na kraju sam kupio novo napajanje i to je resilo problem.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ljudi, ima li neko predstavu šta mi se dešava sa kompom? Pre mesec, mesec i po je krenuo nasumično da se restartuje i onda uđe u restart loop pri startupu. Odneo ga na servis, posle 2-3 dana zove lik i kaže da nije pronašao nikakav problem vidim radio je memtest, proveravao hard disk itd. Vratim ja komp kući, on bez problema upali i radio je normalno od tad, pa evo do pre nekoliko dana, kad opet počinje da se restartuje iz, čini se, čista mira. Bukvalno izađem iz sobe, ništa nije uključeno, vratim se i vidim da je u procesu restarta. Uopšte ne deluje da ima neki okidač za to, samo što sad ne upada u restart loop, nego se samo restartuje i onda radi normalno ostatak dana uglavnom. Restartuje se 1-2x dnevno. Odštikliram opciju da se automatski restartuje u slučaju pada sistema, u nadi da će mi izaći neka greška/problem, ali i dalje se isto restartuje bez ikakvog upozorenja i izbacivanja bilo kakve greške. Ponekad vidim i na ekranu da nešto kao sipti, kao treperi, ali baš ne preterano vidljivo i kratko traje.

                  W10 je OS, komp star 10 godina.

                  EDIT: Evo prizvao sam ga, opet je krenuo u restart za restartom.
                  Isto se i meni dešavalo papi. Nenadani restarti, pa prođe jedno 10ak dana bez restarta, pa onda opet krenu. I onda jedan dan je crkao skroz, nije hteo da se upali. Moj komp je još stariji. Ima najmanje 15 godina.

                  Meni je u pitanju bila grafička. Proveri temp. grafičke, ako već nisi.

                  p.s. Sad tek videh memtest...
                  Last edited by z0La; 28-06-19, 20:02.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Meni je 2 godine radilo tako sa restartovima.
                    Bas isto sve ko sto kaze papi, mislim da je napajanje.

                    Comment


                    • Moguće, moguće. Nadam se da je to, jer je jeftinija opcija.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Idem sutra da uzmem onda, to je nekih 10€, nije strašno i da nije. Mada izgleda mi da je to, da je do sistema dobio bih grešku neku valjda, da je nešto hardverski, našli bi u servisu

                        Hvala munli & z0la

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Vrlo moguće da je napajnje. Kada si i da li si ga ikada menjao za ovih deset godina?

                          Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Uzmi Cooler Master min. 500W.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • A sta fali Chieftecu?

                              Comment


                              • Za 2.000 dinara teško da može bilo koje od ta dva.

                                Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X